Widok

garnitur w 3mieście, no własnie...gdzie?

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
jako, iż staram się w miarę wcześnie skompletować wszystkie potrzebne rzeczy rodzi się pytanie dla osób które zamawiały już garnitur w 3mieście - które sklepy polecacie, a które omijać szerokim łukiem? które sklepy nie zrobią / nie sprzedadzą byle czego, nie zedrą etc?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
fashion house w gdańsku szadółkach, dość duży wybór i ceny w miarę ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Popieram poprzedniczkę, myśmy też zakupili tam garniaka po przyzwoitej cenie :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w hali gdyni na dole
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
FASHION HOUSE, bardzo duzy wybór garniturów i ceny bardzo atrakcyjne. Skompletowalismy tam z narzeczonym praktycznie wszystko - garnitur, kamizelke z musznikiem, buty, spinki.

Tylko koszul taliowanych tam brak.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ile więc muszę liczyć za komplet? tak mniej więcej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nam udalo sie kupic granitur koszule spinki pasek krawat w cenie 1200zl wlasnie w Fashion House
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko salony bell.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
agdzie te salony bell?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli macie samochód, to ja polecam pojechać do miejscowości Skórcz. Facet ma tam sklepik, na piętrze domu jednorodzinnego, w którym ma bardzo duży wybór garniturów. Ceny przystępne, mój mąż kupił bardzo fajny garnitur za 400zł. Poprawki czy coś takiego w cenie na miejscu. Aaa... ten pan ma swoje stoisko także na giełdzie w Pruszczu Gdańskim.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bell np. na grunwaldzkiej w e wrzeszczu lub w ch osowa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
garnitur za 400zł??? raczej dobrej jakosci i marki to on nie jest
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
garnitur, pasek - Fashion House, koszula na spinki - Próchnik, kamizelka+musznik - Elegant, buty - Kazar
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Fashion House (sklep Bytom) garnitury są w promocji (z ponad 1000 zł przecenione na ok. 600-700 zł). A są śliczne!!!
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój kupował garnitur w realu w Gdansku osowej Firmie "Bytom" :-) I naprawdę mają ładne garniturki:-) Na miejscu są koszule , krawaty , muszniki itp :-) a nawet pasek:-) pozdrawiam
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
surin może dla Ciebie tylko to, co drogie jest dobre. Jeśli facet ma ceny producenta, to garnitur nie musi kosztować 1000zł., żeby był dobry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
zgadzam się z agatą2209:-)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bzdury wielkie za 400 zł to nie jest garnitur poczytajajcie jego skład to plastikowe ubranko-zdecydowanie salony Bell i Pierre Cardin i to właśnie nazywa się garnitur :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
No tak, bo najlepiej coś takiego napisać, kiedy się garnituru nie widziało, nie dotykało i do tego nie czytało się metki. Takie opinie są najbardziej wiarygodne!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Garnitury ze skorcza sa dobrej jakosci. Maja takie ceny bo miejsce jest ich czynsz ich nie "dobija" i nie musza tego doliczac jak inni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
taaaaaa, mężusiowi garnitur na giełdzie za 400 zł ale kiecka w salonie za 5000 ? ech baby.......
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
My kupiliśmy na 3-ego maja w Gdyni cena to 560zł a zrobiony zajefajnie i szyją na miare też
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sklep Reglan w Gdańsku na Heweliusza. My kupowaliśmy tam garnitur, koszulę. Są też paski, muszniki, krawaty, kamizelki i co tam potrzebne :)
Dobre ceny, świetna obsługa, poprawki krawieckie w cenie.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w fasion haus jest ogromny wybor ale teraz otworzyli w Gdansku na matarni TX MAX sklep na przeciw ikei.tam sa garnitury D&G Calvin Clain za 600zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem właścicielem sklepu w Skórczu, odnośnie plastykowych garniturów za 400 zł. W skórczu na miejscu mamy około 2000 garniturów, handlujemy nimi z około 30 sklepami w Polsce. Uszycie dobrego garnituru w Polsce kosztuje nas około 270 zł. Nasza marża to 100 zł. utrzymanie naszego 300 m. sklepu kosztuje nas 500 zł. mies. dużego sklepu na galerii to około 30 000 zł.Na miejscu posiadamy około 30 wzorów garniturów ( lamówki, białe stebnówki, podwójne slimy).
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy można prosić o dokładniejszy adres do państwa sklepu ?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cd.. Z samego trójmiasta odwiedziło nas w 2012 roku około 500 osób, z czego jak pamiętam nie sprzedaliśmy może 2 garniturów(brak rozmiaru). większość dużych firm promuje garnitury czarne i granatowe ( kupisz je i u nas za 30 % ich ceny). Często przez 5 lat nie zmieniają wzorów, dzięki czemu te same stare wzory są cały czas aktualne (jeśli nie odwiedzisz wielu sklepów z garniturami to nie wyłapiesz najnowszych trendów). Dzięki niskiej cenie i wysokiej jakości sprzedajemy bardzo dużo garniturów co pozwala nam często ulepszać wzornictwo. Kilka razy w roku odwiedzamy największe galerie w Łodzi i Warszawie, dzięki czemu jesteśmy cały czas na bieżąco. Zapraszamy Cię do naszego 300 m. sklepu mieszczącego się w pięknym zabytkowym młynie w Skórczu (40 min. od wjazdu na autostradę) Skórcz ul. Parkowa 1 tel 600 235 681 www. bonusmg.pl, czynne pon piąt 14-18, sob. 8-14. Nie stosujemy praktyk typu przecena z 1500 na 800 zł bo u nas garnitur( polski nie chiński) kosztuje 370 zł. Zapraszamy!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zgadzam sie z właścicielem. Dziś byliśmy z mężem zakupiliśmy grarnitur na wzór ZARY świetna jakość, slim prezentuje się świetnie za jedyne 320 zł z uwagi na rabat który otrzymaliśmy Panowie pomogli dobrać koszulę i inne dodatki Pełen profesionalizm Dodatkowym atutem jest fakt, że ewentualne poprawki są w cenie zakupu Nasz świadek też dziś stał się szczęśliwym posiadaczem garnituru z zabytkowego młyna ;) i wyglada rewelacyjnie Garnitur piękny błyszczący skrojony rewelacyjnie za jedyne 300 zł CENY już po rabatach nic dodac nic ująć
Ważne jest to że tak naprawdę nin... a tu pomysł na przejażdżkę i rewelacja. Wchodząc do sklepu od razu poznałam sprzedawce kupiliśmy od nich garnitur w zeszłym roku na giełdzie w Pruszczu Gdańskim na chrzciny i byliśmy bardzo zadowoleni Więc jeżeli komuś nie za bardzo chce się jechać do skórcza zadzwońcie do właściciela i umówcie się na Giełdzie w PRUSZCZU POLECAM!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też polecam, Kupiliśmy garnitur za 390zł i do tego kamizelkę ślubną. Te same garnitury co są w Fashion po min.900zł w Skórczu są po 370!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czy w skórczu maja tez koszule?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Skórczu są również koszule, krawaty, muszniki itd.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest możliwość zrobienia poprawek w Skórczu na miejscu?. Oczywiście drobnych.
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
No wlasnie, tez jestem ciekawa. Rozyczynka bylas juz tam?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poprawki i dopasowanie na miejscu, znajomi otrzymali w prezencie krawat dobrany do garnituru i koszuli
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Skórczu można kupić albo wypożyczyć kamizelkę z musznikiem :) a jak ktoś kupi, to może potem zwrócić i otrzyma kaskę :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Linea jeszcze nie ale na pewno tam pojadę. Jak coś będę dawała znać. Na ich stronce też to wszystko fajnie wygląda. A nawet jak doliczymy dojazd to i tak wychodzi taniej ;)

Może uda mi się jutro...
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lusy 86 a MArynarki tez można?. Bo mój M będzie miał prawdopodobnie smoking. Ale fajnym, rozwiązaniem byłoby kupić garnitur ale wypozyczyć marynarkę od smokingu tylko na wesele ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W skórczu są też smokingi w cenie 450 zł, Koszule na spinki 80 % bawełny w cenie 79 zł, 90 % bawełny 99 zł, więcej na ich stronie bonusmg.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agnes w Gdyni, naprawde maja duży wybór jeśli zależy Wam aby Pan młody wyglądał jak Pan młody i nie wtapiał sie w tłum :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My do skorcza jednak w przyszlym tygodniu:) ciekawe czy uda nam sie kupic wszystko:)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy w Skórczu są koszule slubne z łamanym kołnierzykiem w kolorze śmietankwoej bieli lub ecru?

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Takie koszule widziałam w kilku sklepach w Klifie, na górze, bo też takiej potrzebowaliśmy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Skórczu stosunek cena/jakość bardzo dobra, ale jakość obsługi już nie koniecznie. Brak znajomości standardów dopasowania koszuli/garnituru. Miałem wrażenie jak by tylko chcieli wcisnąć garnitur i biec do następnego klienta aby jemu też jak najszybciej wcisnąć to samo...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja kupuje w Pako Lorente i nigdy sie nie zawiodłem na jakości, a ceny? Są dość przystępne. Nic wygórowanego za tak dobrą klasę materiałów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (209 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (4 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

Zaproszenia ślubne - gdzie najlepiej kupić? (134 odpowiedzi)

Gdzie najlepiej kupić zaproszenia w okolicy Trójmiasta?

do góry