Widok

gdzie kolonoskopia na NFZ z narkoza?

Zdrowie Temat dostępny też na forum:
jak w temacie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dla dzieci w szpitalu wojewodźkim
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
dla doroslych
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 10
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Przychodnia Nowy Chełm, filia Sopot. Sedacja koszt 250 zł, narkoza 300 zł (raz w miesiącu, w sobotę). Płacisz tylko za znieczulenie, sama kolonoskopia jest na NFZ.
Całkowicie na NFZ można zrobić w Szpitalu MW na Polankach, ale tam są długie terminy oczekiwania, no i dwa dni w szpitalu.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
nowy Chełm na Rogalińskiej 3d. Znieczulenie 300zł, ale naprawde warto skorzystać z tej możliwości. Badanie poszło sprawnie, opis zaraz po badaniu. Grzecznie, kulturalnie, sympatycznie mimo dużego stresu przed. My czekaliśmy 4-5 tygodni na termin.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Na Kilińskiego znieczula anestezjolog za 290 zł. Samo badanie na NFZ, albo płatne dotatkowo.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

To jest przychodnia czy gabinet prywatny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pracownia Endoskopii
Program Badań Przesiewowych
ul. M. Skłodowskiej-Curie 2
80-225 GdańskTelefon: 58-341-70-45; 605-965-682Godziny otwarcia: 8,00-15,00
NZOZ "Przychodnia Dąbrowa-Dąbrówka"Pracownia Endoskopii
Program Badań Przesiewowych
ul. Sojowa 22
81-589 GdyniaTelefon: 58-669-20-36 wew.150 fax.58-669-20-39Godziny otwarcia: 8,00-15,30
7 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią SP ZOZPracownia EndoskopiiProgram Badań Przesiewowychul. Polanki 11780-305 GdańskTelefon: 58-552-65-09;Godziny otwarcia: 12,00-13,30
ASKLEPIOS Sp.z o.o.Pracownia EndoskopiiProgram Badań Przesiewowychul.Chałubińskiego 23 80-807 GdańskTelefon: 55 511-13-1Godziny otwarcia: 8,00-16,00
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
Gdynia, szpital miejski, daja znieczulenie (zastrzyk), ze wychdodzisz z badania z usmiechem na twarzy (wszystko na nfz). tremin ok 1 miesiac.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
witam jak w temacie mamy miesiąc kwiecień a rejestracja na kolonoskopię info bieżące rejestrują na pazdziernik 2014
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Na polankach w szpitalu ok 6mcy się czeka,szwagierka tam miała.

Maz robil w sopocie w przychodni Nowy Chelm bez znieczulenia i narkozy ,szybko bezboleśnie .Inni tez w tym dniu akurat robili bez tego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam dr Płatkowski z Wojewódzkiego. Bardzo dobry lekarz, kolonoskopie robi bezboleśnie. Świetny, ludzki lekarz. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja tam robilam z bolu nie moglam wytrzymac dostalam drgawek i glupie pytanie lekarza czemu tak sie trzese i zebym nie krzyczala bo ludzie na korytarzu sie przestrasza bo to nie boli az tak. nie polecam na zywca
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja miałam kolonoskopię z narkozą na zaspie - ale moja Pani doktor wpisała mi na skierowaniu informację, że ma być w narkozie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak dlugo czekalas? Czy trzeba klasc sie do szpitala, czy robia tam ambulatoryjnie?...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
W tak polecanym szpitalu mswia miałam czekać 5 miesięcy, a 3 tygodnie przed terminem odmówili tłumacząc, że skończyły się pieniądze ;( Kolejny termin za 9 miesięcy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie pamiętam ile czekałam... ale napewno nie dłużej niz 4 m-ce.
To czy zostaniesz w szpitalu czy nie to zalezy już od lekarza i od tego jak się będziesz czuła.
Ja miałam tak, że byłam przyjeta w poniedziałek rano, koło południa kolonoskopia, a pod wieczór lekarz zadecydował, że mam zostać na noc, bo pobierali wycinek z jelita i gdyby coś było nie tak to lepiej, żebym była w szpitalu- wyszłam we wtorek po południu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdzie robiłaś badanie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja po zastrzyku wyszłam prawie z płaczem, nic nie pomógł - powodem zrosty pooperacyjne w jelicie. Sam gastrolog powiedział, że w moim przypadku narkoza jest niezbędna. Jeśli ktoś miał wcześniej operację brzuszną niech nie ryzykuje bez narkozy. Kolejnym razem wolałam zapłacić niż cierpieć.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Z narkozą robią w Swissmedzie, ok 1200zł to kosztowało (ale mogę się mylić, ceny są na stronie).

Super kolonoskopię robi dr Wegner w Gdyni, bez znieczulenia - ale na prawdę nie czuć bólu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To, czy boli zależy przede wszystkim od budowy anatomicznej i stanu jelit, w o wiele mniejszym stopniu od sprawności lekarza ( chociaż to też jest bardzo ważne, by nie doszło do perforacji jelita)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szpital Wojewódzki w gdańsku na nowych ogrodach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pytałam się w zeszłym roku, to powiedzieli, że na nfz jest bez narkozy i nie ma możliwości zapłacenia za samo znieczulenie. W takim przypadku trzeba płacić za całość ( narkoza + badanie ok 600 zł)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Trzy lata temu kolonoskopię w sedacji (to takie uśpienie) robili w przychodni Nowy Chełm w Sopocie. Kolonoskopia ze skierowaniem od lekarza na NFZ, za sedację płaciłam około 250 zł.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na Kilińskiego za 250 jest z pełną naukową - z anestezjologiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Już nie ma
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
We wrześniu mam operację, resekcję jelita, przed badania endoskopowe, czy w szpitalu wojewódzkim mam na myśli Copernicus robią je w sedacji? Gastroskopię jakoś przeżyję bez ale kolonoskopię nigdy w życiu. Proszę o odp. Dotychczas kolonoskopię miałam robioną tylko w głebokiej sedacji- polecam Polanki i UCK, gastro różnie ale w sedacji to jest luksus.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepiej obok ul. Kartuska szpital specjalistyczny MSWiA
w Gdańsku. Siedlcach.
Super łysy doktor.tam jest od kolonoskopii i jelit.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam skierowanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

przychodnia eter-med
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Spodziectwo, jest ktoś w temacie? (97 odpowiedzi)

Szukam mam synków ze spodziectwem, są tu takie?

Zwiotczała skóra po porodzie:( (36 odpowiedzi)

Dziewczyny, urodziłam prawie 5 lat temu, jestem szczuplejsza niż przed zajściem w ciążę (jakoś...

Dr Jerzy Łożyk - czy ktoś był ? (21 odpowiedzi)

Witam, mam pytanie, czy któraś z Was była na wizycie u dr Jerzego Łożyka? Jak tak to jaka...

do góry