Widok

gdzie kolonoskopia na NFZ z narkoza?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
jak w temacie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
nowy Chełm na Rogalińskiej 3d. Znieczulenie 300zł, ale naprawde warto skorzystać z tej możliwości. Badanie poszło sprawnie, opis zaraz po badaniu. Grzecznie, kulturalnie, sympatycznie mimo dużego stresu przed. My czekaliśmy 4-5 tygodni na termin.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Ja po zastrzyku wyszłam prawie z płaczem, nic nie pomógł - powodem zrosty pooperacyjne w jelicie. Sam gastrolog powiedział, że w moim przypadku narkoza jest niezbędna. Jeśli ktoś miał wcześniej operację brzuszną niech nie ryzykuje bez narkozy. Kolejnym razem wolałam zapłacić niż cierpieć.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam dr Płatkowski z Wojewódzkiego. Bardzo dobry lekarz, kolonoskopie robi bezboleśnie. Świetny, ludzki lekarz. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Na polankach w szpitalu ok 6mcy się czeka,szwagierka tam miała.

Maz robil w sopocie w przychodni Nowy Chelm bez znieczulenia i narkozy ,szybko bezboleśnie .Inni tez w tym dniu akurat robili bez tego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam jak w temacie mamy miesiąc kwiecień a rejestracja na kolonoskopię info bieżące rejestrują na pazdziernik 2014
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Gdynia, szpital miejski, daja znieczulenie (zastrzyk), ze wychdodzisz z badania z usmiechem na twarzy (wszystko na nfz). tremin ok 1 miesiac.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
Pracownia Endoskopii
Program Badań Przesiewowych
ul. M. Skłodowskiej-Curie 2
80-225 GdańskTelefon: 58-341-70-45; 605-965-682Godziny otwarcia: 8,00-15,00
NZOZ "Przychodnia Dąbrowa-Dąbrówka"Pracownia Endoskopii
Program Badań Przesiewowych
ul. Sojowa 22
81-589 GdyniaTelefon: 58-669-20-36 wew.150 fax.58-669-20-39Godziny otwarcia: 8,00-15,30
7 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią SP ZOZPracownia EndoskopiiProgram Badań Przesiewowychul. Polanki 11780-305 GdańskTelefon: 58-552-65-09;Godziny otwarcia: 12,00-13,30
ASKLEPIOS Sp.z o.o.Pracownia EndoskopiiProgram Badań Przesiewowychul.Chałubińskiego 23 80-807 GdańskTelefon: 55 511-13-1Godziny otwarcia: 8,00-16,00
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
Przychodnia Nowy Chełm, filia Sopot. Sedacja koszt 250 zł, narkoza 300 zł (raz w miesiącu, w sobotę). Płacisz tylko za znieczulenie, sama kolonoskopia jest na NFZ.
Całkowicie na NFZ można zrobić w Szpitalu MW na Polankach, ale tam są długie terminy oczekiwania, no i dwa dni w szpitalu.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
dla doroslych
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 10
Dla dzieci w szpitalu wojewodźkim
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Zdrowie

Dieta 1000 kcal- szukam dobrej i przejrzystej rozpiski produktów (38 odpowiedzi)

Dziewczyny postanowiłam się wziąć za siebie. Chciałabym spróbować spożywać ok. 1000-1200 kcal...

kolezanki z nerwica poszukiwane:) (672 odpowiedzi)

Może znajda się tu jakies kobietki które chorują na nerwice(rozne postacie).Ja niestety choruje...

Gastroenterolog -prosze o informacje (7 odpowiedzi)

a chciałabym się dowiedzieć czy ktoś leczy się u Pani dr Joanny Graczyk ,czy jest to polecany...

do góry