Widok

gdzie kupić buty menbur?

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
dziewczyny, orientujecie się gdzie można kupić buty z kolekcji ślubnej firmy menbur? z góry dzięki za informację :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj, nie wiem czy ślubne, ale wiem że buty tej marki maja w sklepie obuwniczym na ul starowiejskiej, oraz na świetojańskiej w Gdyni:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki za informację :) jutro tam podjadę , a na świętojańskiej w którym miejscu? albo mniej więcej na jakiej wysokości?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na przeciwko sunset suits koło lodziarni :):)
piękne są te butki.....!!
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie koło dawno kina warszawa, tak w tych okolicach sklepik jest dośc wąski ale długi:), a co do starowiejskiej to tak na rogu, przy skrzyzowaniu z 3 maja:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki dziewczyny :) wiem już które to sklepy :) nie wiedzialam że tam mają buty menbura, mam nadzieję że znajdę tam jakieś ładne ślubne :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeszcze jeden sklep mi sie przypomniał:), również na swietojanskiej, ale zdecydowanie wyzej, bo w okolicach pizzeri gdynianki, sklep o ile si eni emyle nazywa sie MODO, chyba ze pomylilam bo tam sa 3 sklepy podobne do siebie:), chodzi mi konkretnie o sklep z drewnianymi drzwiami, mała wystawa, w oknie chyba ze 2 manekiny, ogolnie mały sklepik, lada znajduje sie prawie na koncu sklepu,l a za nia sa jescze przymiezalnie, tam Panie maja super towar, taki niespotykany, i wlasnie tez maja te buty:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w bydgoszczy, w centrum DRUKARNIA jest sklep MENBUR. piekne buty i torebki. niestety nie maja bialych z satyny, tylko kremowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kupowalam na swietojaniskiej buty slubne menbur,sa bardzo ladne ale niestety niewygodne:-)

image
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ups nie udalo sie hihi...
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Buty śliczne, ale na wesele wolałabym z takimś paseczkiem przytrzymującym bucik, bałabym się, że je zgubię w tańcu :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
*jakimś miało być :D
Aga widziałaś w Menburze jakieś fajne czerwone butki?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szczeze to szukalam tylko slubnych wiec nie wiem jakie inne kolory mieli:-)ale z pewnoscia byly jakies kolory bo zwrocilam iwage ze tez mozna kupic torebke do kompletu.
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja właśnie kremowe potrzebuję :) jeśli w gdyni nie znajdę to wybiorę się do bydgoszczy :), bo muszę mieć te buty :D, słyszałam że w olsztynie mają siedzibę też :) no cóż czego się nie robi na ten jeden jedyny dzień w życiu ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
beciak, w Olsztynie jest sklep z butami Menbur, na Piłsudskiego :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

do góry