Widok

gdzie kupic garnitur na slub, co polecacie?

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Ciekawa jestem jakie miejsca polecacie na zakup garnitura dla Pana Młodego :D
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moze Fashion House w Gdansku na Szadolkach? Tam jest sporo roznych sklepow, no i ceny sa duuuuzo nizsze niz w regularnych sklepach.
Sa tam m.in.: Ewtex, Sunset Suits, Franco Feruzzi, chyba jeszcze Prochnik.
[url="http://www.whenismywedding.com/"]image[/url] image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Roy Robson..moj narzeczony taki wlasnie kupił
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My kupiliśmy wczoraj garnitur tutaj - http://www.modameska.com/salonyfirmowe2.htm (mają salon w Carrefourze), wcześniej odwiedziliśmy salony Próchnik ( garnitury ładnie wykończone, przecenione z 2500 na 1000 zł) i Vistuli. Tej ostatniej nie polecam - facet próbował nam wcisnąć garnitur prawie za 2000, zbyt szeroki w ramionach, bo ponoć mój narzeczony jest "niewymiarowy", dodatkowo dokładnie obejrzeliśmy szwy i wykończenie - było sporo niedoróbek,ściegi idą krzywo, podszewka wszyta niedokładnie, dlatego zrezygnowaliśmy.
Do salonu "Moda męska" trafiliśmy przypadkiem i kupiliśmy piękny czarno - szary garnitur za 500!!
Za całość - garnitur, kamizelkę z musznikiem, buty, koszulę, pasek, spinki, bieliznę i skarpetki zapłaciliśmy tylko 1100 zł (za zakup hurtowy otrzymaliśmy prawie 200 zł rabatu) Jesteśmy zadowoleni tym bardziej, że same buty narzeczonego (Nord) w Galerii kosztują powyżej 500 zł, my daliśmy po 20% rabacie - 232 zł - ceny można sprawdzić w firmowym sklepie internetowym:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
agika:) dobrze wiedzieć, my chyba zaczniemy od FH...ale może i inne namiary się przydadzą;)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam zakład krawiecki Michał Stenka w Żukowie uszyjemy na miarę ceny konkurencyjne niż w trójmieście.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my szukalismy w FH garnituru i niestety nie trafilismy na chociazby 1 garniak, ktory bylby ok...poczawszy od vistuli, prochnika etc skonczywszy na bytomiu, feruzzim itp-nie bylo ani jednego garnituru na 192cm, czarnego i taliowanego...no peszek taki:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również polecam modameska.com. Garnitury są świetnie uszyte i bardzo tanie w porównaniu do innych firm. Są szyte w Kętrzynie, skąd oboje pochodzimy, więc tym bardziej polecam. Panie w Carrefourze są miłe i znają się na swojej pracy:)Kupowaliśmy tam garnitur w zeszłym roku i jesteśmy bardzo zadowoleni. Na ślub też tam kupimy:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my w kościerzynie :D
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My kupiliśmy piękny garnitur w Elegancie w Madisonie. Generalnie uważam, że Elegant ma największy wybór. Mają kilka oddziałów Gdynia Gł, C.H. Klif, Gdańsk-Wrzeszcz i Madison. Posiadają też bardzo duży wybór koszul i krawatów.
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja swój kupiłem na szadókach, sklep Lancerto. Dopasowana marynarka, taliowany, lekko błyszczący ciemny grafit, bardzo fajny. Przeceniony z 1499 na 749zł. Wsześniej byłem w takich sklepach: Zara, Vistula, Próchnik, Sunset Suit i kilku innych i nic mi się nie podobało a w Lancerto zastanawiałem się między dwoma garniturami.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kupiłem garnitur w Giacomo Conti - całość razem z dodatkami(buty, kamizelka, koszule, spinki do koszuli) wynisła mnie 1300PLN. Mają świetną obsługę(Factory, Kraków) m.in. darmowe poprawki krawiecke - kobiety sprawiają wrażenie bardzo obeznanych w temacie. Bez pośpiechu itd - generalnie polecam - a porównywałem z calą dostępną konkurencją.

Poza tym mają konkurs - do wygrania jest wycieczka. Zaglosujcie prosze na naszą fotkę - może sie uda:)

http://www.facebook.com/GiacomoPL?sk=app_130340883708703

POZDRAWIAM
Dariusz Odziomek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My kupilismy garnitur w zarze. Fajne modele maja. Zawsze warto zobaczyc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Darek głosik oddany :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A my w Exellent w Gdyni. Fajne mają garnitury i ceny tez są ok. Zapłaciliśmy 620zł za 100% wełne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy ktoś kupował lub oglądał chociaż garniaki w C.H przymorze(leclerc),nie pamiętam nazwy salonu;/?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
My kupiliśmy w fashion housie. Nie pamiętam nazwy sklepu ( ten na przeciwko wejścia środkowego, po lewej stronie tego z agd). Pani super doradzała (tylko spojrzała i już wiedziała jaki rozmiar), nie pamiętam jak się nazywała, ale była w ciąży.
No i jeszcze dziś i wczoraj jest -20%.
Więc polecam, duży wybór.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
lancerto w fasion housie, jedna koitka jest tam bardzo dobra w doborze koloru i rozmiaru koszuli, garnituru, spinek. do tego spodnie dopasowuja gratis
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wczoraj byliśmy w Skórczu(słyszeliśmy o nich na forum). To olbrzymia kilkuset metrowa hurtownia garniturów. Podobno handlują z całą Polską. Kupiliśmy garnitur podwójnie taliowany, idealnie dopasowany do sylwetki męża. Wykończony rewelacyjnie, spodnie od środka obszyte żakardem, czegoś takiego jeszcze nie widziałam. Marynarka obszyta centymetrową lamówką i do tego cena szok 350 zł (utargowaliśmy 20 zł). Mąż mierzył podobny garnitur na Szadółkach za 1200 zł. Doliczając wszystkie dodatki zaoszczędziliśmy kilkaset złotych. Bardzo udana wycieczka. Polecam, bo takich cen, ani wyboru nie widziałam w żadnym sklepie na Pomorzu, a objechaliśmy kilka. Podaje z ulotki ich tel. i adres strony. 600 235 681, www. bonusmg.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Popieram - Lancerto w Fashion House :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeszcze mają tam swój salon?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z tego co wiem to tak. Dawno tam jednak nie byłem tak więc nie mogę na 100% powiedzieć. Możesz się wybrac. Mała podpowiedź. Zorientuj sie jaki rozmiar na Ciebie pasuje. I jak akurat w salonie nie będzie garnituru w tym rozmiarze i wzorze jaki Cie interesuje to możesz zamówić sobie z ich strony internetowej gdzie jest tego o wiele więcej:
https://www.lancerto.com/kolekcje/garnitury.html
Swoją droga to teraz jest najlepszy okres na tego typu zakupy poniewaz ceny są o wiele niższe niż standardowo. W koncu mamy wyprzedaże.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam, mają. Kupowałem jakieś pół roku temu. Ceny niskie że szok. Jakość bardzo wysoka. Ja polecam :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się. Najlepiej Lancerto. Są super wygodne. Warto zobaczyć tutaj co mają: https://www.lancerto.com/kolekcje/slub.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też wybraliśmy Lancerto. Można kupić osobno marynarkę i osobno spodnie co jest bardzo wygodne. Potem mąż w nim chodził normalnie do pracy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A my polecamy Ewtex w fashion house bo ceny super, ale w ogóle sklep bardzo fajny. No i ewentualne poprawki w cenie :)
~`})i({
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja po swój pojechałem specjalnie do Torunia do Vizarro, bo powiem szczerze, że u nas jakoś nie mogłem znaleźć czegoś , co by od razu wpadło mi w oko. Z tego, który kupiłem jestem zadowolony, bo i fajnie wygląda, dobrze na mnie leży i jakościowo też dobry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez! Polecam na 100%
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To w Trójmieście już nie można kupić normalnego garnituru? Trzeba jechać do Torunia? Nie róbcie sobie jaj...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
To nie są jaja. Ludziom odpadają klepki z powodu ślubu. Pracuję w jednym z salonów z odzieżą męską (głównie garnitury) i to co się wyprawia przechodzi ludzkie pojęcie. Ludzie szukają garnituru nawet dwa lata przed ślubem, chodzą z całą rodziną (raz miałam rekord 13 osób do jednego klienta), sfrustrowane panny młode mają pretensje do swoich przyszłych mężów, że lepiej wyglądają od nich. Teksty typu "jak będę przy Tobie wyglądać, jak jakaś wieśniara" są niestety codziennością. Szukanie koszuli pod kolor sukienki, kiedy skrawek materiału z sukienki ślubnej od krawcowej przypomina raczej czyścik do obuwia (tak bardzo jest już wymiętolony) jest niestety codziennością.
Ogólnie współczuję panom młodym takich kobiety i wyborów życia w postaci idealnie pomarańczowej muchy dopasowanej do koloru wstążek na sali weselnej.
Ludzie - tylko spokój może was uratować :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

W Trójmieście spokojnie da się kupić dobry gatunkowo garnitur ;-) Naprawdę nie ma co szaleć, jeśli nie ma potrzeby. Rzeczywiście niektórzy zbyt mocno ulegają przedślubnej gorączce i niepotrzebnie "cudują"... Tak samo jest zresztą ze ślubnymi "atrakcjami", które często są atrakcją wyłącznie dla Młodych, ale dla gości- już niekoniecznie ;-)

Jako osoba już po ślubie i jako wielokrotny gość weselny mogę śmiało napisać, że Goście wspominają zwykle TYLKO ( a może "aż) trzy rzeczy: jedzenie, muzykę i atmosferę. W moim odczuciu cała reszta jest tylko dodatkiem. Jeśli ktoś ma duży budżet i upiera się , żeby goście zrobili wielkie WOW, to oczywiście nikt mu tego nie zabroni ;-) Moje wesele obyło się jednak bez magika, gołąbeczków, pokazu fajerwerków, drink barów, fotobudki i innych cudów ;-) A i tak wszyscy wspominają je do dziś. Bo to ludzie są najważniejsi i to oni tworzą klimat. Nie dajcie się zwariować :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam https://www.lancerto.com/kolekcje/slub.html
Mają outlet w Fashion House Outlet w Gdańsku Szadółki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My kupowaliśmy w Vistuli i rewelacyjnie sprawdza się do dziś na różnych rodzinnych imprezach. Używany, prany i czyszczony był już z milion razy i nadal wygląda jak ze sklepu, także polecam :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja dorwałam ładny gajerek na noor.pl - ładnie, niedrogo i widać że bardzo dokładna robota!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wiesz co, ja kupowałem garnitur w Rolandzie na Radzymińskiej w Warszawie. Mają tam jedne z lepszych garniturów - świetne materiały i jakość wykonania. Z tego co się orientuję to mają też sklep online więc zerknij i poszukaj czegoś dla siebie. Ja byłem bardzo zadowolony ze swojego wyboru.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mąż odnalazł sklep noor.pl - mają ładne, eleganckie i dobrze wykonane marynarki. szczerze mówiąc jedne z lepszych które nosi także bardzo chwalę sobie ten sklep.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

no faktycznie! mają na prawdę bardzo dobry i spory wybor! polecam w takim razie Noor!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

faktycznie, oni mają świetne garnitury. Jak ktoś się mnie pyta jakiej marki polecam garniaki to zawsze pierwsze co mówię to: Roland Moda Męska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z całego serca polecam Ci firmę pako lorente. Mają niesamowite rzeczy na stronie. Bardzo dobre jakościowo i cenowo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Faktycznie na rynku jest coraz więcej firm oferujących garnitury. Z jednej strony dobrze bo mamy większy wybór z drugiej z kolei coraz ciężej się połapać które firmy są faktycznie tak dobre jak o sobie mówią. Ja ze swojej strony mogę polecić pako lorente-mają według mnie najlepsze garnitury jakościowo i cenowo. A dodatkowo obsługa u nich w sklepach stacjonarnych bajka!! Widać. że pracują zawodowcy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja jestem zadowolona z męskich ubrań noor.pl – bardzo ładnie leżą, są fajnie skojone i wykończone. No a cenowo nie ma porównania. Myślę ze warto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój mąż kupił w Pako Lorente i nie mamy zarzutów. Wyglądał bardzo dobrze. Fakt, musieliśmy go dopasować, ale to na miejscu Panie go zmierzyły i nie było z tym żadnego problemu. Dobrze się w nim czuł, a martwiłam się jak przeżyje całą noc pod krawatem, bo na co dzień ubiera się luźno. Ale sprawdziłam skład zanim zdecydowaliśmy się na zakup i był bardzo dobry. Już nie pamiętam dokładnie co było tam napisane, ale duuuużo wełny. Więc nie ma co się dziwić, że mi się luby nie męczył :))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja wszystkie moje 3 garnitury kupiłem w Pako Lorente. Ceny są odpowiednie do jakośći. Gorąco polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja na swój ślub kupiłem garnitur w Alfie, sklep Garber Man. Przy moim wzroście (190 cm) i rozmiarze 60 w całym Trójmieście tylko tam znalazłem odpowiedni. Nawet dali mi kilka opcji do wyboru a w innych sklepach odsyłali mnie z kwitkiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

Fotograf na ślub i wesele 15.09.2018 (64 odpowiedzi)

Witam, szukam fotografa na ślub i wesele w Gdańsku plus plener. Interesują mnie tylko oferty bez...

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (209 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

dobry...i nie drogi dentysta (49 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

do góry