Widok

gdzie kupic garnitury, marynarki, itp? :)

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny gdzie wasi narzeczeni kupują garnitury??
ślubne i nieślubne, bo potrzebujemy i taki i taki :)
gdzie w ogóle jest najtaniej kupować takie rzeczy?

z góry dzięki za pomoc :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hurtownie na Hallera w Gdańsku ?

myśmy kupowali w Carrefourze na morenie na galerii w sklepie Verso, całkiem fajne ceny :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam Vistulę- mój narzeczony kupił tam garnitur 7 lat temu i do chwili obecnej wygląda jak nowy ( pomimo częstego uzywania), materiał bardzo dobrej jakości, bardzo ładne kroje a i ceny wcale nie są wygórowane- mi mój A. już zaznaczył, że do slubu pójdzie tylko w garniturze tej firmy.Poza tym nie zależy nam, żeby kupić garnitur na 1 raz więc wolimy wydać troszkę więcej ale żeby posłużył na inne okoliczności.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o dzięki za szybką pomoc :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a my byliśmy aż a Ostródzie po garnitur ale napawde sie opłaciło cena bardzo przystępna a garnitur jest sliczny bardzo orginalny i co wazniejsze idelanie pasuje do mojej sukienki

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chyba największy wybór jest w outlecie na szadółkach. my jednak zdecydowalismy sie na surdut typowo slubny, wiec w koncu kupilismy w salonie z kieckami, no ale gdyby tak sie nie stało, to pewnie kupilibysmy własnie tam gdzie mowię.

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w gdyni na 10-go lutego kolo salonu "Natalia"jest sklep z garniuturami,mila obsluga i bardzo rzeczowa..ceny sa nieduze

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a mozecie jeszcze zaproponowac kolor inny niż czarny/grafitowy? :) ale juz nie na nasze wesele :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kredkaaa napisał(a):

> a mozecie jeszcze zaproponowac kolor inny niż czarny/grafitowy?
> :) ale juz nie na nasze wesele :)
>


zobacz np. jaśniejsze gajerki na http://www.allegro.pl/item349981081_garnitury_trzyczesciowe_prawdziwe_szycie_na_miare.html

http://www.allegro.pl/item343710733_eleganckie_garnitury_na_miare_od_producenta269zl.html

http://www.allegro.pl/item349981609_garnitury_sztruksowe_3cz_prawdziwe_szycie_na_miare.html


(beże, brązy, oliwki itp.)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jedźcie do Fashion House ba szadólkach tyle sklepów firmowych ze szok :) Vistula, Próchnik, Sanset Suit, Lanerto.... a ceny już od 300 zł na serio np. kamizelk z musznikiem w Vistuli w Manchatanie 259 zł a tam 169 straszna róznica w cenie , na serio warto. Sami tam kupowaliśmy w Lancerto.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my kupowalismy w mlynie w gdansku

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez polecam Vistulę!! Bardzo dobry gatunek, jakość rewelacyjna i przystępna cena!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o no to fajnie :) przynajmniej wiem gdzie jedziemy na zakupy :)
oprócz naszego wesela mamy w tym roku jeszcze zonajmniej 2 wiec garnitury trzeba szykowac :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój były narzeczony, obecnie już mąż kupował garnitur na ślub w Pako Lorente, bo zna tą markę i dobrze się czuje w ich ubraniach. Na codzień pracuje w korporacji, więc mają ściśle określony dress code. Powiedział mi, że nie włozy na siebie nic innego, bo do rzeczy tej firmy się już przyzwyczaił i są sprawdzone, a ja nie miałam nic przeciwko, bo faktycznie sa dobrej jakości, ładnie się układają. Jedynym moim wymogiem był kolor granatowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przejdźcie się do Pako Lorente. My tam kupiliśmy wszystko włącznie z butami i jeszcze się okazało, że na jakąś promocję trafiliśmy. Poza tym te rzeczy są bardzo dobre jakościowo a za komplet nie przepłacicie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Wesele

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (4 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

MIEJSCE NA WESELE - TROJMIASTO I OKOLICE - POMOCY! (60 odpowiedzi)

Witam wszystkich serdecznie, Bardzo prosze o pomoc, namiary i opinie na sale/hotele/osrodki...

wieczór panieński (21 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

do góry