Widok

gdzie kupic szeregowieclub polowe blizniaka?

Gdzie kupic szeregowiec albo polowe blizniaka tak aby dogodny byl w miare do jazd do cenrum gdyni i gdanska?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Reda, jest tam łądny bliźniak na sprzedaż.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
z redy troche daleko do pracy do gdanska:-(
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
http://www.ppn.net.pl/AE00459s/Na-sprzedaz/Dom-Szeregowy/Gdynia-Chwarzno-Wiczlino.html

Znalazłam coś takiego, ostatnio na rowerach tem przejeżdzałam i jest ładnie, dojazd do obwodowej blisko i do Gdyni również
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Zobacz w City House. Znajomy kupił i bardzo chwalił
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 11
banino
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 12
to moze Ekolan? GD Łostowice

http://www.ekolan.pl/mile,domy-jednorodzinne-gdansk-lostowice,d21
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 11
osiedle miłe, miłe wzgórze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
tak...
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rozgladam sie i widze zw dojazd dogodny jesli zalozymy ze "przy obwodnicy" taki jest,
masz z karczemek wlasnie np. http://www.cityhouse.com.pl albo
http://www.budrol.pl ale cos tam narzekali ludzie na fuszerki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 11
Zapraszam na stronę http://www.osiedlekwiatowe.pl . Jestem właścicielem budynku. Ostał się jeden na sprzedaż. Lokalizacja BOJANO 12km od chylonii, piękna okolica
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Jest jeszcze http://www.lokum.gda.pl
Ceny i lokalizacja ok.
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 5
dąbrowa lub dąbrówka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
http://ogloszenia.trojmiasto.pl/nieruchomosci-sprzedam/dom-szeregowy-gdansk-ogl2682541.html

wiem, że można też bez pośredników - jeśli jesteś zainteresowany to pisz: emmeleila@gazeta.pl

blisko centrum Gdańska (10- 15 min w godzinach szczytu), dobry dojazd do obwodnicy (5 min - w przeciwną stronę jak korki), świetna komunikacja miejska, a przy tym dużo zieleni
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
a czy ktoś z was wie ile kosztują szeregowce na osiedlu akacjowym w borkowie..?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
na dąbrowie - nagietkowa jest szereg na sprzedaż, skrajny, ładna działeczka, zadbany, z garażem i 2 samochód może stać obok domu, blisko do szkoły kościoła, sklepu i poczty, jakieś 15minut od przychodni lekarskiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Do czarnula - na osiedlu akacjowym wszytskie szeregowce są sprzedane :(
jeden skrajny dom Lokum zostawiło dla siebie jako dom pokazowy, bo planują budowe bliźniaków jako Osiedle Akacjowe II zaraz obok tamtego.
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bojano fajna wieś, blisko Gdyni. Blisko głównej drogi Koleczkowo - Chwaszczyno, na ul Na Dambnik, przed firmą "SPORTIS" i dalej, budują nowe domy na sprzedaż.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
poł bliźniaka w Straszynie.
zainteresowanym zdjecia i opis na maila.kontakt mailowy: monic1977@wp.pl
osoba prywatna
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
słoneczne tarasy w Pępowie tanio i 30 min do gdańska i gdyni komunikacją miejską
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9
tylko nie słoneczne tarasy, totalna masakra, ceny z kosmosu, za wszelkie dodatki które są wliczane ponad standard trzeba płacić zawyżone ceny, znzcznie lepsze domy w zabudowie bliżniaczej w baninie, tam przynajmiej czuje się przestrzeń
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Mosty k/ Gdyni

ja mam dom - bliźniak na sprzedaż ( karolina.1011@gmail.com )

Spokojna okolica, dobry dojazd do Gdyni ( ja dojeżdżam, sąsiedzi też i jest ok )
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
JAK TAK SUPER TO CZEMU SPRZEDAJESZ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
podbijam temat, gdzie warto kupić szeregówkę lub bliźniak?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bym poza Trojmiastem nie kupowala, nasi znajomi tak sie wkopali, potem 2 lata meczyli sie ze sprzedaza nowego domu i w sumie sprzedali po kosztach, ledwo udalo im sie uniknac straty. Tak sie wydaje, poki dzieci male. Poki lato... Popdstawowka wiejska jakas sie znajdzie, gimnazjum juz rzadziej, szkoly sredniej czy wyzszej oczywiscie brak. Brak tez komunikacji, bo jak ma mlody czlowiek po zajeciach dodatkowych w jakims klubie sportowym (przykladowo), czy po imprezie wrocic do domu? Taryfa? Bo pks juz nie kursuje, a nocnych na tzw. zadupiach brak. Samemu tez juz sie na impreze bez noclegu nie pojedzie. Nikt ze znajmomych (poza poczatkami i ewentualnie latem) nie dotrze, bo kiedy? Po pracy? Kilkadzieisat kilometrow wiejska drozka? Bylismy w Bojanie na weselu, nic tam nie ma. Kilka domow na krzyz, zero atrakcji typu lasy, jeziora, morze... Jak juz mieszkac na wsi to niech chociaz ma dodatkowe atuty. W takich miejscach ich nie ma.
Szeregi i blizniaki sa stosunkowo najtansze z domow, spokojnie mozna kupic w cenie porzadnego mieszkania. Z tanszych lokalizacji (ale dobrze skomunikowanych) polecam Suchy Dwor, wies Pogorze, Dabrowe. Ostatecznie Chwarzczyno, Osowe i Wiczlino. Moze te 3 ostatnie to nie jakas mega komunikacja, ale jednak jakies miejskie autobusy tam kursuja, raz na czas.I maja juz pelne zaplecze typu szkoly, lepsze drogi.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
mam wrazenie ze troche mijamy sie z tematem :)
to ze wieś to wieś to juz przdyskutowane i choć większość ludzi widzi w tym sporo minusów, nam jednak przeważyły w tym rachunku plusy. Chwaszczyno, Osowa, Wiczlino ok, jakies konkretne budowy/osiedla?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja sie nie rozmijam, bo wies, wsi nierowna i o to mi chodzilo. A pytanie bylo: gdzie? A nie: jakie sa konkretne budowy :). U jakiego dewelopera :). Stad i odpowiedz, gdzie (wg mnie, gdzie).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajne są na jasieniu. Osiedle Wróbl Staw. Inpro to buduje. Są i szregowce i i bliźniaki. Niektóre gotowe do odbioru a niektore jeszcze w budowie. Obok pętla autobusowa.. za pętlą budują biedrone, na przeciwko sklep i pediatra w nowych blokach. Za pare lat ma byc tez w okolicy przystanek kolejki metropolitalnej.
Osiedle ma byc chronione.. no i samoloty nie lecą nad głowami:)
Widec je jak lecą nad moreną..
Generalnie polecam!!!
bo blisko do centrum, blisko do obwodnicy, i blisko do Wrzeszcza
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jeśli chodzi o Wróbla Staw to niestety cena (przynajmniej ta ze strony internetowej) niewspółmierna do oferty.
Ceny są od 700 tyś ale poniżej 800 nie ma nic rozsądnego, Wizualnie ok, ale szeregi w środku skreśla pseudo taras - mała wnęka pomiedzy budynkami i oczywiście widok na ulicę położoną 2 metry wyżej niż działka - za coś takiego 700 tys to nieporozumienie.
Skrajne szeregi oczyiwscie nie te przy ulicy i blizniaki we wnątrz osidela te z tarsem na poł-zach są ok ale cena 800-900 tyś za malutki domek w stanie deweloperskim na obrzeżach Gdańska to przynajmniej 30% za dużo.

Aktualnie w czasach gdy domy sprzedają się latami, można znaleźć coś ciekawego z rynku wtórnego w lepszej lokalizacji , o wiekszej powierzchni za duzo lepszą cenę - oczywiscie nowe budynki wygladają nowocześniej z zewnątrz.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam temat,
jakie lokalizacje proponujecie - bliźniak lub szeregowiec, jakieś nowe budowy?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
żukowo
http://www.marsol.pl/opis-zukowo.html
http://www.marsol.pl/opis-zukowo2.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
podbijam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widziałam tanie domy we wsi Radunica, 10 km od centrum Gdańska, na pograniczu Gdańska i Pruszcza.
Dojazd autobusem miejskim czy nocnym 17 minut do Dw. PKP Gd gł, Wad jest kilka:
sąsiedztwo torów kolejowych, brak lasu czy innych terenów spacerowych prócz pól...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
a czy ktoś może wie, kto buduje szeregowce w Maćkowach? sprzedaje je metro.house
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
a może łatwiej wybudować? niestety szukanie "idealnego' domu jest dość trudne i niekiedy totalnie nieosiągalne.... na rynku jest sporo szeregowców, ale wystarczy na nie spojrzeć no i nie zawsze to jest to o czym marzyliśmy :/ wiem co mówię, bo 3 lata temu też stałem przed takim wyborem i całe szczęście on się nie ziścił, bo podjąłem dość ryzykowną, ale opłacalną decyzję - kupiłem kawałek działki, bo nadarzyła się taka okazja i w 8 tygodni Alians Deweloper postawili mi dom we wskazanej lokalizacji (niemożliwe, ale jednak) no i teraz ostatnie szlify w urządzaniu reszty działki (placyk dla dzieci, jakieś mini ogródek)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
dzięki, ale budowa odpada, nie mam na to czasu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
świetna autoreklama ;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja teraz kupuję zewnętrzną część w szeregowym domku na osiedlu Rozarium Tuchomskie. Bardzo fajne ceny są - szczególnie te wewnętrzne są tanie. kilka lokali jeszcze jest dostępnych.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja wybrałem Jasień i jestem zadowolony. Do Gdańska świetne dojazdy, a stamtąd do Gdyni też da się wygodnie dojechać. Kupiłem dom od EkoDewelopera ekodeweloper.pl i jestem zadowolony. Jak ktoś przegląda ten wątek i zastanawia się gdzie zamieszkać to sprawdźcie sobie jego ofertę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć, dobrze skomunikowana jest Matarnia - obok obwodnicy więc i do Gdańska i do Gdyni szybki dojazd a buduje się tam fajne osiedle domów szeregowych. Zobacz sobie na stronie Texo deweloper oni tam właśnie teraz mają nową inwestycję. Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Potrzebuje porady w sprawie wyboru pompy ciepła (47 odpowiedzi)

Cześć wszystkim, postanowiłem, że zasięgnę porady na forum. Rozważam przejście na pompę ciepła u...

rachunki za prad z Energii - licznik "inteligentny" (10 odpowiedzi)

Witam. Mam taki problem : od poczatku tego roku to juz drugi rachunek za energie elektryczna,...

Meble kuchenne z salonu czy od stolarza? (132 odpowiedzi)

Witam, Jakieś 4 lata temu urządzałem pierwszą w życiu kuchnię w moim własnym, nowym mieszkaniu....

do góry