Widok

gdzie kupię prawdziwy miód?

chciałabym kupic prawdziwy miód, znajdę gdzieś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kupuje w internecie miód Ojca Mateusza z Podlasia. Jest bardzo smaczny, a przede wszystkim mam pewność, że prawdziwy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
proszę o namiary na ten miód
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pszczelarska Wyspa na wysepce tramwajowej we Wrzeszczu przy galerii. Kupilam tam raz miod na sprobowanie, teraz na wysepke przysylam po miod cala rodzine i znajomych. Naturalny, ceny w porzadku, a i obsluga doradzi jaki miod na jakie schorzenia. Maja tam tez bardzo fajne kosmetyki z produktami pszczelimi. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kupuje od firmy Huzar, da się w niektorych marketach dostać. To prawdziwy polski miód z pasiek :) bardzo dobry lipowy i spadziowy mają, polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, razem z narzeczonym jesteśmy pszczelarzami :) polecamy nasz miód z pasieki wędrownej z siedzibą w Otominie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprobuj poszukac na zielonym rynku na oliwie albo na tarrgowisku przy skm politechnika
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam. Zapraszam do naszego sklepu na stronie https://miodowelato.pl. Mamy w sprzedaży tylko naturalne miody z niewielkich sprawdzonych pasiek z Pomorza i Mazur. Miód przywozimy osobiście pod drzwi lub wysyłamy kurierem lub InPostem. Zapraszam serdecznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Ortopeda luxmed gdańsk (10 odpowiedzi)

Witam! Ma ktoś doświadczenie z którymś z ortopedów w luxmedzie najlepiej w Gdańsku? Z tego co...

ból stawów kolanowych (91 odpowiedzi)

Mam pytanie czy ktoś może borykał się po ciąży z problemem bólu stawów kolanowych? Jaka może być...

osteoporoza (10 odpowiedzi)

gdzie najlepiej zrobic badanie osteoporozy wraz z porada lekarska w Trojmiescie

do góry