Widok

gdzie można kupic barwniki spożywcze?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
jw-chce zrobić piękny tort a nigdzie nie moge tego znalezc:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
na allegro jest tego dużooooo:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiem ale ja potrzebuje na najblizszy weekned...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
wejdź na www.przydasiownia.pl ,właściciełka mieszka w Gdańsku i odebrać zamówienie możesz we Wrzeszczu. Polecam, cząsto u niej kupuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A w zwykłym spożywczaku są?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miałam ten sam problem co Ty, ale przeczytałam gdzieś w necie że można uzyć pisaków Dr Oetker jako barwniki. Kupiłam ale jeszcze nie spróbowałam, ale podobno działa.

http://www.oetker.pl/016bcd78b9bfe6e4064eb585f2dc6758/pid/8882554f303c71867cd61217ae02bc13
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
www.tortownia.pl
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
w kazdym wiekszym markecie spozywczym sa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
Och serio? To poszukaj sobie w marketach w Tychach i mnie olśnij! Szukam już od pół roku i w żadnym nie mogę ich dostać;/
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
przed Świętami Wielkanocnymi będą barwniki do jajek,szukaj takich ,na których napisane barwniki spożywcze,potem dodawaj tego do np.kremów,lukierów dosłownie odrobinkę,tak na końcu noża
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Racja, w Tychach nie umiem wogule barwników znaleźć... a potrzebuje do slime ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam, prosilabym o wypelnienie ankiety i rpzeslanie jej na adres meilowy gdyz jest mi ona potrzebna do mojej pracy inżynierskiej. z góry dziekuje. moj adres email: natalia_l7@o2.pl
http://www.ankietka.pl/ankieta/32308/barwniki-przemyslowe.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
a może w bomi znajdziesz. tam mają wszystko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szkoda ze z przydasiowni już nie można osobiście odbierać :(

ktoś wie czy w bomi są?? albo w jakimś innym miejscu??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sama niedawno szukałam takich barwników. Niestety w Bomi ich nie mają... Znalazłam na Allegro :)


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi się po dłuuugich poszukiwaniach udało kupić zestaw 4 kolorowych barwników dr oetker w delikatesach PIOTR I PAWEŁ :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a za ile
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A chodzi Ci może o tort marcepanowy? Ja używam barwników w żelu Sugar Flex. Kupuje tu: http://www.studiombpress.pl :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
tutaj można kupić tylko naturalne ! ale to chyba lepiej, nadaja sie nawet do barwienia jedzenia dla dzieci http://www.avokado.com.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
W Gdański Osowie w osiedlowym sklepie Marcin są barwniki w takich małych buteleczkach -niemieckie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
uprzejmie donoszę ;)

w Galerii Przymorze (Leclerc) na wysokości Krakowskiego Kredensu (między kasami, a sklepem) postawili stoisko z różnymi dekoracjami cukierniczymi, barwnikami sypkimi i w żelu, a nawet gotową masą cukrową :]
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiesz może, czy dalej tam stoi?Potrzebuję barwniki na jutro
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
stoi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. A czy wie ktoś gdzie na terenie Wejherowa-Reda-Rumia można kupić te barwniki. Nie sądziłam,że w takim dużym Auchan ich nie będzie,a również na gwałt mi potrzebne
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

gdzie można kupic barwniki spożywcze?

Wiem, że temat może trochę nie aktualny ale ostatnio sama szukałam barwników i właśnie kupiłam w Chwaszczynie na tym tagrowisku na Rdestowej u ludzi ktorzy sprowadzaja rzeczy z Niemiec. Tam jest tego pełno. Jest dostępne 5kolorów: brązowy, czerwony, niebieski, żółty i zielony. Są to barwniki w płynie w buteleczkach 20ml. Cenowo to różnie zalezy od stoiska ja kupowłam po 3zl. Mam nadzieje, że te informacje komus sie przydadzą :) Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
sklep Słodkie Fantazje w Gdyni na ul. Cechowej 17
barwniki spożywcze, masy cukrowe, podkłady pod torty, kartony do tortów, posypki, perełki, wykrawaczki itp....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
spadłyście mi kochane z nieba, siedzę na necie i już kilka godzin szukam gdzie można kupic barwniki i masę cukrową lub jak ją zrobić, żeby dla dziecka zrobic jutro piękny tort, bo moja masa cukrowa z zeszłego roku twarda jak kamień i do wyrzucenia, a tortownia z której zamawiałam jest w warszawie... rano szybko jadę na cechową i do chwaszczyna, oby udały m i się zakupy, bo synek szukał na necie ze mną wzoru na tort i nie może się doczekać...nie chcę maluszka zawieść, trzymajcie kciuki !!! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cechowa! wlasnie mialam napisac... robilam tort i potrzebowalam masy plastycznej juz kolorowej i tam jest wszystko! barwniki tez
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale uwazaj na mase plastyczną bo bardzo sie lepi! po odstaniu w lodówce w ciągu paru minut juz sie lepi tak ze nie mozna nic ulepic,masakra,piękne kolory ale ledwo cos zrobilismy lepiej jak zrobisz sama mase i dokup barwniki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gdzie dokladnie to jest? czy to juz w chwaszczynie czy jeszcze w gdyni?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Piotr i Paweł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam, czy ten sklep na cechowej dalej istnieje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy barwniki dalej sa dostepne w galerii przymorze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak.
Są tam barwniki i masa różnych ozdób do ciast.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak nazywa sie ten sklep?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Który sklep?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzień dobry, chciałam się zapytać czy ten sklep nadal istnieje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Co w pracy po urlopie macierzyńskim? (17 odpowiedzi)

Witam, może któraś z Was mi powie co wg przepisów może pracodawca. 2 lipca kończy mi się urlop...

Jakie krzesło obrotowe dla dziecka? (24 odpowiedzi)

Biurka już są, teraz kolej na krzesła obrotowe. Czy możecie mi doradzić jakie krzesło, z jakiego...

Kasza manna do butelki (27 odpowiedzi)

hej Dziewczyny jakie proporcje dajecie tak żeby dziecko piło kaszę manne z butli. Cukier...

do góry