Widok

gdzie obrączki we Wrzeszczu??

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Podobno gdzieś we Wrzeszczu jest dobry i niedrogi jubiler........mozecie polecić?? Na obrączki przyszedł czas;-))))

Anulka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nowy Manhattan, główne wejście 1 pietro na środku :)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rozumiem, ze sprawdzone;-))))))))
dzięki!!

Anulka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak :) rozwazaliśmy tam możliwośc kupna ... tzn , prawie tam kupiliśmy , ale ostatecznie kupiliśmy w Kartuzach

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aha, oki;-)))
dzięki
podejdę tam

Anulka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
we Wrzeszczu niedrogi jubiler to też Diament, jest przy wejściu do starego centrum Handlowego " Sukces" za Manhattanem

moja kolezanka robiła tam obrączki i po roku wyglądają dobrze, my też kupilismy a jak się będą nosić to się jeszcze okaze

jest czynne do 19tej

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Haniu , ja tez tam byłam , tam jest drożej niż w nowym Manhattanie

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pomarańczka - a czy ceny są faktycznie atrakcyjne??Bo KRUK itp........oj może wyczyścić kieszeń do końca;-)))))

Anulka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no według mnie tak :)

zresztą idz do Manhattanu i idz tam gdzie Hania mówiła (to blisko) , porównasz ceny

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki!!!!

Anulka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
We Wrzeszczu, to jest chyba ul. Danusi. My z własnym złotem za ok. 200 zl zrobimy tam obraczki. ale moja mama robiła tam pare razy różne pierdołki i nie było drogo. Pozdrawiam!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja kupiłam na Wajdeloty..na Danusi jest drogo ..za moje z grawerką zapłaciłam 550 zeta ;)

Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My kupiliśmy tanie i bardzo ładne obrączki (pierścionek zaręczynowy też): złote ze zdobionym paskiem z białego złota w środku u Jubilera w galerii w Realu. Jest tanio, robia porządnie, na czas, panie bardzo miłe (mogliśmy stać tam godzinę, a one cierpliwie tłumaczyły, pokazywały - nie wszędzie jest tak miło). Dodatkowo mają ciekawe promocje (różnie: my trafiliśmy na zniżkę na złoto oraz grawer gratis). Polecam. Sprawdzone.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wrzeszcz Górny

Szukam partnerki do tenisa (4 odpowiedzi)

Do gry we Wrzeszczu.

Czy jest tu dojrzała Pani? (6 odpowiedzi)

Do znajomości, przyjaźni, rozmowy.

poszukuję rzetelnego i kompetentnego Zarządcy (70 odpowiedzi)

Nasza wspólnota chciałaby zmienić zarządcę, w tej chwili zarządza nami Euroformat ale jesteśmy...

do góry