Widok

gdzie poradnictwo bezbolesnie?? ;)

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
tak zeby nie trafic na "dewotke" ..??gdzie i kiedy?:)

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podobno w Małym Kacku. Babka pyta czy zamierzacie korzsytać z metod naturalnych - jeśli nie - nie przekonuje i wszystko pięknie konczy się na tym spotkanku. A Wy macie kwitek w łapkach :)
ale nie znam szczegółów - mogę popytać jeśli Ci zależy.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:) a gdzies blizej--> gdansk??

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tu Ci nie pomogę :(

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na Przymorzu w Okrąglaku - co prawda dwa spotkania, ale babka super ;) szczerze polecam:) jest zawsze w poniedziałki od 17

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam a jakies dokladniejsze namiary na parafie
jestesmy z gdyni czy moze jest to ten maly kosciolek niedaleko zajezdni??
pozdrawiam bo termin goni 11>08>2007
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
agu_pe ..... - a ile spotkań jest na Kacku?????

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja poproszę o namiary Pani z kacka ;)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też poproszę o namiary do tej Pani jeśli można :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na morenie też są nauki bez bolesne :-)

image[/url]
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez poprosze o namiary na Panią z Kacka...


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na morenie też jednorazowe? :) [poproszę o kontakt :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
PROSIMY O KACK :)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Te na Morenie są jednorazowe
Mała757 ma namiary na ta Panią

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
058-348-84-69 pani Barbara Znajewska
Poradnictwo

image[/url]
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No dobra a ile takie poradnictwo kosztuje moje drogie :)
Czy co łaska, czy jest jakiś cennik?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki wielkie. A ta pani działa przy jakiejś parafii? Czy wystawia jakieś zaświadczenie? Dużo wcześniej trzeba się umawiać? Ma jakieś godziny urzędowania czy można telefonicznie się z nią umawiać? Ile kosztuje spotkanie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
juppi bylam na 1 poradnictwie
:D bezbolesnie :D w maju kolejne dwa spotkania i finito:)nauki skonczone:)

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyli na jednym razie się nie skończyło?? Musisz pewnie iść z wykresem na dalsze nauki? Dokąd chodzisz? Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do Kasi,Ilci, Alosy, Aniak:

namiary na babeczkę z Kacka/u (nie wiem jak się to odmienia;)!!)

Pani Ewa Wielgus
tel. 502 530 606

i małe sprostowanie - dwa spotkania jednak były :))) ale bezbolesne :))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kasiu - moi znajomi jutro się pobierają - byli tam i babeczka zapytała czy zamierzają stosować metody naturalne - powiedzieli, że, więc ona na to, że ona ich przekonywać nie będzie - i tyle. po jednym spotkanku mieli kwit. :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wstydzila bys sie brac slub koscielny :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:P nie 1 raz.. 3 razy :D ale w maju nastepne dwa razy :)) nie moge prowadzic zadnych wykresow bo niestety nie jestem w pelni zdrowa :) i sie nie wstydze :P a kysz

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widac, ze nie bylas na takim spotkaniu i nie wiesz jak bedzie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja dziś miałam poradnictwo na morenie, rzeczywiście jedno spotkanko, trwało niecałą godzinkę, szybko zleciało i 3 pieczątki dostaliśmy :)))
ale się cieszę,że mamy to za sobą!!!!!!!!!!!!!!!!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agutek82
Powiedz proszę w którym kościele na Morenie bo tam są dwa. Jaki jest koszt takiej przyjemności :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agutek82 napisz proszę ile wcześniej musiałaś się umawiać na poradnictwo i czy byłaś też u Pani Barbary Znajewskiej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dolny kościół, albo inaczej ten stary :)))
nie płacilismy nic
umówiłam się z Panią Znajewską jakieś kilka dni przed wielkanocą
ja zrobiłam to telefonicznie, ale można też podejść tam w środę o 19, wtedy każda para umawia się na indywidualne spotkanie

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aaa i jestem agutek81 a nie 82 ;)))))))))))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też poproszę o namiary na panią z Kacka :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja ma prawie problem z głowy ponieważ moja sąsiadka i jednocześnie kuzynka mojego narzeczonego pracuje w poradni rodzinnej. Nauki więc już przeszłam :D teraz tylko pytanie, czy będzie mogła mi poświadczyć, bo chwilowo jest "w stanie spoczynku" ze względu na swoje dzieciątko. Pracowała w Gdyni przy parafi A. Boboli, więc jak powróci z macierzyńskiego, to za jej zgodą zamieszczę jej dane na forum.

A swoją drogą to dziwczyny w tej metodzie naturalnej nie ma nic złego, bo nie ma służyć tylko zapobieganiu ciąży, ale jest bardzo przydatna, jeśli planujecie zajść w ciążę. A to czy się przekonacie do tej metody, zależy w dużej mierze od sposobu przekazania wiedzy przez tą kobietę z poradni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla takich olewusow jak Wy, to bym 10 spotkan zarzadzil :)
Przynajmniej raz czegos w zyciu byscie sie nauczyly :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chyba, że TY byś je poprowadził :D

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wybacz, nie mialbym tyle cierpliwosci :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja myśle, że TY poprostu o okresach i śluzie nie lubisz rozmawiać ;)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wy raczej Tez, choc Wam to bardziej chyba potrzebne ? ;) A nie, potem gromadka dzieci, albo zylaki i rozwalona wartoba ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Raczej nalezy nad tym plakac a nie sie smiac ;) Jak by nie patrzyl macie z tym seksem przerabane ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
typowa wypowiedź męskiego szowinisty ;\

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ja wygladam na szownisiste ? ;)
To z kim Wy slubujecie ? :) Z mezczyznami aniolami ? :DDDD
Zobaczycie jak Wam po slubie dadza popalic :))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Piotrusiek
A łyżka na to - niemożliwe.
Nie stękaj tylko śmigaj spać.
Jak będziesz niegrzeczny to Ci dziewczyna/narzeczona/żona/kochanka* jutro śniadanka do pracy nie zrobi :)

*niepotrzebne skreślić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj biedny ty biedny .....to watek typowo babski wiec panu dziekujemy...

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A Ty pierzesz narzeczonemu juz skarpetki ? ;DDD
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co, prokreacja bez facetow sie odbywa ? :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
koles spadaj z tego watku.. bo nie na temat piszesz!! a kysz!!

a wracajac do nauk i poradnictwa - tO jest na maxa ciekawe i warto chodzic
!!!!!! :))) serio:)) myslalam ze bedzie nudno i w ogole:)) a bylo/jest super:))) oby tak do konca...

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Piotrusiek
No właśnie, może się odbyć bez facetów. Podaję przykład dwóch lesbijek w którym jedna drugiej wstrzyknęła nasienie. (Zainteresowanych odsyłam do Wysokich obcasów) A wy niestety jesteście tylko dawcami spermy - no i przyjemności. Eh co za okropieństwa ja w wątku o poradnictwie wypisuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To po kiego Wam slub ? :) Z3by kiecke zalozyc i prezenty dostac ? :DD
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
koniec gadki nie na temat ... halo!!

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
amsta bylas w NSJ we Wrzeszczu?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie- na zaspie..

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzwonilam do Pani z Moreny...niestety ma terminy dopiero na 25 maj...:( Nie wiecie jak Pani z Kacka? Ja pracuję poza Trójmiastem i zjeżdzam do Gdańska dopiero na weekendy dlatego jedynym wyjściem są dla mnie nauki w sobotę. Czy znacie miejsce i namiary gdzie takie się odbywają i są terminy na początku maja??? Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj dzieki za wypowiedzi, zgubiłam wątek dlatego dziś odpisuje :) jutro zadzwonię do Pani z Kacka skoro na Morenie terminy na 25 maj i póxniej

Mój Narzeczony jest z Elbląga więc trudno jest nam się zgrać :(

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny, czy jest jakaś kolejność typu: najpierw nauki potem poradnictwo, czy to jest bez znaczenia???

[url=http://www.weddingcountdown.com]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bez znaczenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
thx;)

[url=http://www.weddingcountdown.com]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko trzeba się spieszyc bo z tego co wiem to miedzy 1 a drugim poradnictwem czeka sie niby miesiac zeby miesiac robic wykresy :))) to w niektorych miejscach oczywiscie

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nom:)) ja mialam w czw ten co byl a teraz mam jakos po 15 maja i ostatnie 31 maja..

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my bylismy na Suchaninie - par. p.w. sw. Maksymiliana Kolbe - i pani wydawala mi sie calkiem w porzadku. A poszlismy zupelnie "z ulicy", bez zadnego umawiania sie! Wprawdzie bylo to dopiero pierwsze spotkanie, ale ta pani sama zaznaczyla, ze jesli w ogole uda jej sie zachecic nas zebysmy chociaz przedyskutowali miedzy soba sens naturalnego planowania rodziny to i tak bedzie dobrze;) Ja z gory nastawilam sie, ze beda cos nam na sile "wciskac", wiec naprawde bylam milo rozczarowana
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny, a czy to w ogóle jest jekiś obowiązek uczęszczania na to poradnictwo?? Jakoś szczerze mówiąc, nie wyobrażam sobie dyskusji na temat wyższości metod naturalnych nad innymi...
image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jakby to nie był obowiązek to byśmy tu o tym nie pisały :)

dzwoniłam do Pani z Kacka przez telefon zrobiła na mnie dobre wrazenie bardzo miło mi sie rozmawiało, a terminy ma np,. na przyszły tydzień

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No, ale na samą myśl o tym, że trafie na jakąs dewotę, która każe mi mierzyć temperaturę itp to aż mam drgawki :/ Co za głupi zwyczaj... Jeśli to ma być warunek, żeby wziąć ślub to coraz mniej mi się to podoba... :(
image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jeżeli trafisz na normalną kobietę, która każe Ci mierzyć temperaturę?

P.S. Przy drgawkach pomiar temperatury jest wskazany nawet u ateistki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po prostu chodzi mi o sam fakt przekonywania mnie do czegoś czego nie chcę. Stosowałam już wiele metod antykoncepcji i wybrałam najlepszą zdaniem moim i mojego lekarza. Dla mnie to po prostu mija się z celem... :(
image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Te panie nie przekonują. Zazwyczaj nawet nie ma dyskusji, bo to jedyna akceptowana przez nie metoda PLANOWANIA rodziny, nie antykoncepcji.

Masz się z nią zapoznać i już... Wiedza nie boli, a czasem się przydaje. Nawet bardzo często. A pod kołderkę pani Ci zagladać nie będzie, więc nadal będziesz wybierać swoje ulubione metody.

Idź, posłuchaj, dowiedz się czegoś, albo stwierdź, że to głupota. Ale dopiero PO zapoznaniu się z metodą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
znam tę metodę... znałam już jak miałam 16 lat i katechetka nam o niej opowiadała... Zastanawiam się czy te spotaknia są tylko w tym celu?? Czy dotyczą może jeszcze czegoś? Ile jest takich spotkań i ile trwają?
image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jasuuuuuuu ile można! dziewczyny ja też nie jestem za npr-em, za temperaturką i badaniem śluzu, alekurcze wystarczy tylko tam pójść, posłuchać, nikt Ci nie może nic narzucić, mamy wolny kraj (jeszcze) to nic nie kosztuje (czase coś tam trzeba dać hehehe), nikt Was tam nie zje, nikt nie będzie do niczego zmuszał, boicie się jak dzieci ognia:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy to jest wymóg stawiany przez kościół??
image


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też nie rozumiem o co ten lament!! Ja stosuję te metodę ale nie dla tego, ze biorę ślub kościelny, że ktoś mi każe itd. Nie traktuje tego jako antykoncepcję, ale jako chęć poznania własnego organizmu!

Po prostu osoba, która nauczyła mnie tej metody przedstawiła mi inne korzyści wynikające z jej stosowania. Nie wiem jak Wy, ale ja w tym roku chcę zajść w ciążę. Wszyscy wiemy, że trudności z zajściem w ciążę i jej donoszeniem to niemalże choroba cywilizacyjna! Żyjemy w stresie, pracujemy często po godzinach. Ewentualne problemy z zajściem w ciążę można zdiagnozować już na podstawie prowadzonych obserwacji.

Dajcie sobie szanse poznania tej metody i dajcie szanse wypowiedzieć się tej osobie, która będzie was uczyła. Jeśli traficie na fajną babkę to się przekonacie, że nie jest to coś strasznego!! Więcej optymizmu! Powodzenia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja wczoraj dzwonilam do babki na morene..najblizszy termi na 22 maja!!!

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
możeszpodac numer do Pani na morene!!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poszlo na maila

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy ktoas wie,gdzie takie nauki w gdyni?
z gory dzieki za odp.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agu,czy mozesz mi wyslac na maila nr telefonu do Pani z Moreny?Az nie moge uwierzyc z tym 22 maja .Moj mail saskok@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzwoniłam do Pani Barbary Znajewskiej-termin spotkania 11.czerwca ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w ogóle zacznijmy od tego że ta metoda nie jest metodą antykoncepcji tylko własnie planowania rodziny

a jesli nawet to prawda, że nasze babki ją stosowały i dzieci nie miały :) to i tak w dzisiejszych czasach się nie sprawdzi.... stres, klimat itp robią swoje a poza tym każ kobiecie która zabiegana od rana do nocy mierzyc sobie rano codziennie temperaturę :)))

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kasia-070707 napisał(a):

> a jesli nawet to prawda, że nasze babki ją stosowały i dzieci
> nie miały :)


Nie jest to prawda, bo ta metoda nie jest tak stara. Kiedyś stosowano tzw. kalendarzyk - alias watykańską ruletkę :)


to i tak w dzisiejszych czasach się nie
> sprawdzi.... stres, klimat itp robią swoje a poza tym każ
> kobiecie która zabiegana od rana do nocy mierzyc sobie rano
> codziennie temperaturę :)))



I to też nie jest prawda...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy ta Pani z Kacka, o której pisała agu pe:
Pani Ewa Wielgus
tel. 502 530 606
pracuje w jakiejś poradni, czy cuś? BO to nr prywatny, a ja bym się chciała czegoś więcej o niej dowiedzieć. Kim jest, z kim współpracuje, czy jest wiarygodna itp.
Nam ksiądz powiedział, żebyśmy poszli do katolickiej poradni rodzinnej. Gdzie tego szukać? Czy ta pani jest tą instytucją? ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny, proszę Was, dopóki KOMPETENTNA OSOBA nie wyłoży Wam zasad NPR, nie wypowiadajcie się na jej temat!!!

Trzy dni temu rozmawiałam z "moją nauczycielką", że 3/4 kobiet, które zajmują się poradnictwem rodzinnym, nie ma do tego stosownych uprawnień i tak na prawdę nie powinno się tym zajmować! Uprawnienia odnawia się co 3 lata zdając ponownie egzamin. Jeśli one nie odświeżają swojej wiedzy, to być może nie przekazują jej we właściwy sposób. Z drugiej strony prawda jest taka, że gdyby nie było tych babek bez uprawnień to nie byłoby komu "obsługiwać" tylu parafii.

Życzę Wam zatem, abyście trafiły do KOMPETENTNEJ osoby i spróbowały jej wysłuchać.

A tak na marginesie (do dziewczyn, które stosują nienaturalną antykoncepcję) - jeśli nie zamierzacie z niej zrezygnować to po co bierzecie ślub kościelny??? Wg nauki kościoła antykoncepcja jest grzechem ciężkim uniemożliwiającym przyjmowanie sakramentów, a zawierając związek małżeński deklaruje się życie w wierze i wychowanie w wierze swoich dzieci!!! O tym wszystkim przypominają również księża na naukach przedmałżeńskich!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zuzka_jr - ja w dziesięciu przykazaniach nie wyczytałam "nie stosuj prezerwatywy" a akurat to, że takie prawa wymyślił Kościół, to nie moja wina

uważam że większym grzechem jest mieć dziecko które poczęte niechciane może być potem zaniedbywane, nie ma warunków rozwoju lub własnie jest niechciane

niektórzy księża nawet mówią, że rozpatrywać to trzeba pod kątem własnego sumienia

a skoro np. do lat ubiegłych prezerwatywy były wykluczone we wszystkich przypadkach a teraz chorzy na aids mogą je stosować, to sorry ale jak to jest? kiedyś był to grzech a teraz nie?

głupota

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie chce sie wdawać w dyskusje na ten temat. Ja nie jestem jakąś dewotką i "świętojebliwą" i nikogo nie będę umoralniać i nawracać. Od tego są księża. Ja logicznie rzecz biorąc zgadzam się absolutnie z Tobą.

Jednak na tym polega wiara-przyjmuje się jakieś zasady i się je stosuje. Nie wszystko jest też logiczne i zrozumiałe. Tak jest w każdej religii! A nasza wiara w prawdzie opiera się przede wszystkim na 10 przykazaniach, ale nie wszystko wynika z 10 przykazań.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to kto w Gdyni jest kompetentny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zuzka_jr masz rację i w wiekszosci przypadków własnie tak postępuje ale ten przypadek jest wyjątkiem, ja wiem że to nie jest nic złego, po prostu wiem to:)

z resztą jak się patrzy na tyle zła które człowiek człowiekowi wyrządza to ta gumka przy tym to jest taki pikuś, że szok :)




a w ogóle to dziś obdzwoniłam parę parafii i mają nawał par i nie wiem gdzie w Gdyni w końcu to poradnictwo odbyć :(

może być nawet boleśnie :))

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak jak wcześniej napisałam nie mogę Wam na tą chwilę podać danych osoby, która mi tą wiedzę przekazała (kuzynka mojego narzeczonego), bo ona chwilowo nie udziela się w poradni małżeńskiej z powodu macieżyństwa. Wieczorem z nią pogadam i może jutro będę miała jakieś namiary.

Ja do tematu podchodzę tak, że jak proboszcz każe mi "zaliczyć" poradnictwo to pójdę do swojej parafii i tyle. Obojętnie kto tam będzie... jak mus to mus.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wczoraj próbowaliśmy skorzystać z poradni, którą polecił nam odwiedzić jeden z o. Franciszkanów. Biedny źle nas zrozumiał i wysłał nas na kurs przedmałżeński, a to przecież nie to samo ;] Na szczęście nie wbiliśmy się na zajęcia, bo od początku przeczuwaliśmy pomyłkę :)
W każdym razie trafiliśmy w końcu pod drzwi z napisem "poradnia", gdzie dowiedzieliśmy się, że o poradnię należy pytać w tej parafii, w której się mieszka!
My owiedziliśmy więc naszą parafię i dostaliśmy nr tel pani, która się poradnictwem u nas zajmuje. Nie ma żadnych grup, to są indywidualne zajęcia dla par, dzwoni się do tej pani i umawia na dogodny termin :)
Dziś będziemy do niej dzwonić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Mały Kack

Perła Księcia Kiejstuta - opinie i oceny (5 odpowiedzi)

Perła Księcia Kiejstuta powstaje w dolnej części Małego Kacka - blisko głównej osi komunikacyjnej...

Grób Nieznanego Żołnierza niedaleko Krykulca (3 odpowiedzi)

Witam, czy ktoś wie dlaczego został zlikwidowany Grób Nieznanego Żołnierza niedaleko Krykulca?...

Olgierda 89 (3 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje w miejscu, które jest dobrze skomunikowane z całym Trójmiastem - zarówno...

do góry