Widok

gdzie ta praca

Jakaś masakra z ta praca szukam juz od miesiaca intensywnie pracy rozsyłam cv.sledze portale zero kąpletnie nic jedyna osoba która mi odpowiedziala na mejla to śmieszny avon szkoda słow na tą z****ną polskę
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
to po co wysyłałaś do "śmiesznego" avonu?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
sory nie wysyłałam do avonu oni sami werbuja ludzi po portalach i piszą mejle
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja Polska jest piękna,z popaństwem mam problem.Poza tym zgoda,czasami mam wrażenie że te portale to jakieś czarne dziury.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
masz racje wielkie guano wiekszosc ogłoszeń jest nieaktualnych albo ktos poprostu wogule nie odbiera a odpisanie na mejla to sukces
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
miesiac to malo. wart zainwestowac w cv napisane przez firme. prawdziwe, ale ladniejsze graficznie, jeszcze z dwa miesiace ok 180 cv i kilkanascie rozmow i raczej cos znajdziesz
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
bardzo dziekuje za pocieszenie ale niestety takie sa realia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam K2 Dystrybucje wszystkim, którzy szukają firmy, która dba o zdrowie i dobrostan swoich pracowników. Programy wellness i wsparcie psychologiczne sprawiają, że czujesz się tutaj naprawdę doceniony i bezpieczny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć! Jeśli interesuje Cię praca hostessy, koniecznie sprawdź https://hostessy-agencja.pl/praca/. Z mojego doświadczenia - to świetna okazja, by zdobyć nowe umiejętności i poznać super ludzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

jak znaleźć pracę bez znajomośći???? (51 odpowiedzi)

nie mam pojęcia juz co robić.....skonczyłam studia...nie mam doswiadczenia...ale też nie mam go...

Klub gogo-praca-****-moja opinia (4 odpowiedzi)

Dziewczyny nie polecam pracy w tych klubach. Poszłam do pracy jako promotorka klubu gogo,...

prawnik/ radca prawny odnośnie ZUS - szukam (17 odpowiedzi)

nie wiem czy dobry temat; czy ktoś może polecić prawnika,radca prawnego lub kancelarię...

do góry