Widok

gdzie ta praca !

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
po slubie bardzo szara rzeczywistosc... nie mam pracy.... nie moge nic znalezc, mam dosc przegladania ogloszen a jeszcze bardziej nic nie robienia, jestem zgryzliwa przez to dla meza, masakra, chce do pracy !!!!

Anka23
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jaka praca ciebie interesuje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anka, coś napisz więcej, co umiesz, jakie wykształcenie, języki no i gdzie mieszkasz, żeby nie było za daleko...

powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry