Widok

gdzie wesele

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
słuchajcie czy mozecie mi doradzic gdzie zrobic wesele na około 80 osób oczywiscie nie drogo ale ładnie i najlepiej zeby mozna bylo tam od razu ulokowac gosci na noc

dzieki

wiki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam w Hotelu Marengo w Rumii, a ślub w Gdyni. Pokoje bardzo ładne, 100zł od osoby (z łazienką oczywiście, telewizorem, śniadaniem), my dostalismy gratiś dwupokojowy apartament na noc poslubną i czas wesela również. Sala max na 80 osób, parkiet dość mały ale wystarczający, jedzenie bardzo dobre i dużo. kierowniczka taka sobie, najpierw słodka potem juz mniej, ale mozna się dogadać w kazdej sprawie.
Płaciliśmy 100zł od osoby, bez ciast, alkoholu, tortu weselnego (był mały od firmy), dokupiliśmy sporo zimnych napoji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo polecam restaurację/hotel Falko w Rumi (nie mylić ż Faltomem). Sala nowiutka, oddana w listopadzie 2002r, hotel tak samo. Na miejscu orkiestra lub dj jak wolisz, lub jesli chcesz wprowadzasz swoich muzyków.
120 zl od osoby - w tym ciasta, napoje, tort. Dokupujesz tylko owoce i alkohol. Jedzonko pyszne i duzo. Dla gości weselnych taniej pokoje hotelowe. Niedawno miałam tam wesele. Jestem BARDZO zadowolona!!!
Lisa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rumia

Formeli 17 (65 odpowiedzi)

Rumia jest integralną częścią małego Trójmiasta Kaszubskiego, od lat jednym z najważniejszych...

Przedszkole Mądry Maluch Rumia - proszę o opinie. (11 odpowiedzi)

Witam, szukam aktualnych opinii o tym przedszkolu, może któraś mama posyła tam dziecko?

Gdzie w Rumi można zjeść coś dobrego (3 odpowiedzi)

Od niedawna mieszkam w Rumi, chciałbym dowiedzieć się co polecacie za miejsce aby zjeść jakiś...

do góry