Widok

gdzie zamawiacie torty i jakie smaki?

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
jak w temacie jaka cena za kg i jakie smaki i jakie cukiernie.
prosze o pomoc w rozeznaniu bo jestem zielona w tym temacie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam ja zamawialm tort u Sowy na stelaży w serca gdyż przewodnim tematem wesela była miłość i kolor czerwony cena na zeszly rok to 58 59 zł/kg w tym 200 zł zwrotnej kaucji za stelarz
calkowita natomiast zalezy od cięzaru my wzielismy biszkoptowy spod z racji ze byl najwiekszy o smaku swierzej cytryny pralinkowy środek i cos ala krówka chałwa na samą góre tort prezentował się pięknie i co ważne był smaczny gosciom tak zasmakował ze został tylko stelaż :) ale wiadomo smak rzecz gustu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
hotel haffner ma dzień otwarty w pierwszym weekendzie marca, torty mają świetne więc warto sie na to wybrać
www.slubwtrojmiescie.pl - Trójmieski portal ślubny, zapraszam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Cukiernia Markiza pyszne torty a najbardziej malinowa rozkosz cena za kilogram 40 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja polecam Jarzębińskich - cena 35 zł/kg Smaki wg upodobań bo wszystkie mają pyszne. najlepiej samemu posmakować :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również polecam Jarzębińskich :-) my planujemy od nich tort i ciasta na wesele ..... a smaki jest ich wiele zależy kto co lubi ale jezeli tort jest warstwowy to proponuje różne ... i coś klasycznego i coś owocowego :-)

http://www.jarzebinski.pl/produkty/torty/torty-weselne.html
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
a co powiecie o Sabince?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja polecam cukiernie Want, na miejscu mozna sprobowac kawaleczki ciasta i wybrac te najlepsze a wybor maja ogromny i ciasto jest smaczne oprocz tego dowoza do miejsca przeznaczenia kaucja za stelaz i ewentualnie figurke na torcie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo tanie te torty u Jarzębińskich... Gdzie jest haczyk?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jarzębinskich mam na osiedlu , mają dobre torty i ciasta tez , czesto kupuję u nich
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Żaden haczyk to cukiernia i piekarnia z Kościerzyny z tego co pamiętam to juz któreś pokolenie ją prowadzi. Mogę polecić z czystym sumieniem, od ponad 10 lat zamawiamy tam ciasta i torty na urodziny, święta czy tez inne okazje, a jak zamówisz to dowóz też jest gratis- wyjątek moze być w malutkich placówkach, które po prostu sprzedaja ich wyroby.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też miałam tort weselny od Jarzębińskich. 1,5 kg tortu+50 babeczek.Wygląd i smak super.A cena była naprawdę w porównaniu z innymi cukierniami atrakcyjna.Kolor,smak wszystko do ustalenia.Przed weselem dostaliśmy 2 babeczki do posmakowania i do przyjrzenia się,czy nam odpowiadają.Polecam.Zamawiałam w Gdyni na Wzg.Maksymiliana
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas odjakiegos czasu na stolach kroluja torty i ciasta cukierni Czernis dlatego tez stamtad wybieramy tort ślubny.
Polecam najlepiej pojechac do kilku cukierni i posmakowac po malym kawaleczku :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć, też myślę o zamawianiu tortów u Jarzębińskich. Nie orientujecie się czy pobierają jakąś kaucję za paterę? I gdzie najlepiej zamawiać w siedzibie czy w obojętnie jakim punkcie? Cena w punktach jest taka sama?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepiej zamawiać w Kościerzynie albo w ich sklepach firmowych. W Gdańsku na Stogach ul. Stryjewskiego 27. W punktach sprzedaży niestety jest drożej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zanim zamówiłam tort przeprowadziłam rozmowę telefoniczną z cukiernią w Kościerzynie,podali mi wycenę,mówię o cukierni Jarzębińscy.Zamówienie tortu w filii w Gdyni na Wzg.Maksymiliana nie różniło się ceną.Za stelaż pobrana została kaucja zwrotna,również dowóz był płatny.Cały koszt tortu 1,5 kg+50 babeczek,dowóz do Rumi oraz kaucja za stelaż wyniosło nas 420 zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja w odpowiedzi na zapytanie przez stronę internetową jarzębińskich otrzymałam informację, że tort kosztuje 35zł/kg, kaucja za stelaż to 300zł (podobno warto go "zarezerwować" na miesiąc przed imprezą), a za dowóz liczą 1,85zł za kilometr (liczone w obie stromy).
Pewnie też u nich zamówię, bo mają dużo taniej niż cukierni w Gdańsku. Możecie polecić jakieś smaki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Masz może zdjęcie swojego tortu zbabeczkami? Mogłabyś wrzucić?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ten mój tort od Jarzębińskich był PRALINOWY na bitej śmietanie,była opcja że babeczki w różnych smakach,ale ja wybrałam wszystko w jednym smaku.Jeśli to chodzi o mnie,aby wrzucić zdjęcie tortu,to proszę o e-mail,wtedy wyślę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kasia: kajaaa89@gmail.com , będę wdzięczna bo też planuję u nich zamawiac tylko pewnie w Kościerzynie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Albo szukamy czegoś najtańszego-albo pysznego i nie powtarzalnego -to jak z remontem mieszkania -nie zawsze tanio znaczy dobrze ,a często potem żałujemy...tanio jest w marketach-ale nie chciałabym takiego tortu na swoim weselu..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Bagietka"- stoisko np. w "Netto". Tort był wielosmakowy, trzypiętrowy. Wypożyczają także specjalny stojak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kasia- poproszę na maila zdjęcie Twojego tortu: tysiek89@o2.pl

Alcia- a na ile osób brałaś ten 3-piętrowy tort? jakie smaki? Masz może fotki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesli tort nie musi byc koniecznie z cukierni zapraszam do siebie na torty w stylu angielskim :.

monik.robak@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja polecam ciasta i torty z cukierni KONKOL :) bardzo smaczne wypieki i ceny baaardzo przystępne :))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
zapraszam na http://www.torcikimoniki.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam torty z firmy Czernis:
- tort wykonany 100% zgodnie ze zdjęciem które wysłałam jako inspiracja
- tort był pięknie zrobiony i przepyszne! Gosie byli zachwyceni
- logistyka słabo ogarniają, trzeba dzwonić kilka razy i się upewniać że wszystko zrozumieli i zrobią na czas i dowiozą gdzie trzeba. Płatność tylko do reki w punkcie sprzedaży, co jest bardzo niepraktyczne, bo przelew jest dużo wygodniejszy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety teraz 80 zł za kg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja zamawiam tort wyłącznie w La Verona Legionowo, a to dlatego, że u nich torty nigdy nie są przepełnione samym kremem, tylko naprawdę na bogato
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój kuzyn na wesele w Warszawie zamawiał tort i ciasta od firmy slodkiemarzenia.com, były przepyszne i nigdy nie jadłem tak dobrych ciast. Jeśli chciałby ktoś zamawiać ciasta/torty z tamtych okolic to serdecznie polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli potrzebuje torcika na urodziny, imieniny czy na komunię zamawiam na e-torty.pl . Warunki dostarczenia są jasne a i cena nie za wysoka. Na jakości też jeszcze się nigdy nie zawiodłam. Bardzo polecam wszystkim leniwym i zabieganym oraz tym bez talentu kuchennego! Jeśli chodzi o smak to migdałowe :0
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Duży wybór ma cukiernia/piekarnia AK Otrębusy. Jeżeli chodzi o ceny mają naprawdę dobre.. zamawiam praktycznie na każdą większą okazję właśnie u nich :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hotel. haffner w sopocie. Mieliśmy 6 pięter na wesele i na każdą okazję też tam zamawiamy.

Ew. W Auchan cukiernia Bkikle z Warszawy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie torty z Piekarni Rąba - zamawiałam na wesele, urodziny i rocznicę ślubu.. nigdy nie zawodzą, torty bardzo ładne wizualnie i smaczne,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U na też się sprawdziła piekarnia Rąba, u nas na komunie zamawialiśmy i był przepyszny!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja uwielbiam czekoladowe, ale moje córki truskawkowe , więc musimy to jakoś łączyć i świetne torty zamawiamy w piekarnio-cukierni Rąby w Bielsko-Białej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piekarnia Rąba jest niedaleko nas, dlatego często na różne uroczystości zamawiamy właśnie od nich. Wszystkim zawsze smakują cista od nich :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A gdzie jest piekarnia Rąby w trójmieście? Bo chyba tortów nie wysyłają z Bielsko Biała?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W piekarnio-cukierni rąbie , mają rewelacyjne torty. Ja najbardziej lubię z dodatkiem toffi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja na komunie córki zamawiałam tort z piekarni rąby i faktycznie był bardzo dobry i w przyzwoitej cenie .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

do góry