Widok

gimnazjum

Witam, wiem, że wątek był już poruszany ale interesuje mnie, czy wiadomo już coś w sprawie gimnazjum w byłej sp? Ponieważ w przyszłym roku się wprowadzam do Banina a mam córkę, która od września rozpoczyna edukację w gimnazjum zastanawiam się gdzie ja zapisać. Gdzie teraz chodzą Wasze dzieci, słyszałam że rejonowe jest w Żukowie, ja je oceniacie, czy jest tam jakiś dogodny transport np szkolny bus? Z góry dziękuję za info, pozdrawiam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ok, i po to nam demokracja.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
~lumbago masz rację przecież to oczywiste że bez Bożego narodzenia nie byłoby Wielkanocy ... taka dygresja
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak jak nie byłoby kury bez jaja :P ot i odwieczny dylemat filozoficzny :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Osrodek zdrowia w Baninie włozone duże pieniadze, na remonty , na gabinety niech burmistrz glupot opowiada , ze nie ma Osrodka jest 5 lekarzy plus pielegniarki plus zaplecze plus puste nowe gabinety dla specjalistow , nie wiem kogo topomysł ale glupi bo Zukowo potrzebuje Osrodka Zdrowia tam masakra a u nas Gimnazjum i beda matki petycje pisac , pozdrwiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9
łał na prawdę nie przebrnęłam nawet do połowy powyższego wpisu tak ciężko się to czyta
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Renata, nam jest potrzebna przychodnia, a Tobie szkoła...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzwoniłam do Gminy: potwierdzono, że od nowego roku szkolnego będzie gimnazjum i zostanie utworzony zespół szkół - funkcjonująca podstawówka z nowym gimnazjum.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
to super, tylko ciekawe jak rozwiązali aspekt prawny, że każde gimnazjum musi mieć salę gimnastyczną...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Sala gimnastyczna będzie w pustych pomieszczeniach w przychodni.Pasuje Wam?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem, co z salą gimnastyczną - podstawówka korzystała z hali i było OK, no czasami córka narzekała, że jest zimno. Może dla gimnazjum też będzie to wystarczające?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rewelacja!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Super
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Witam serdecznie. Właśnie stoję przed dylematem gdzie zapisać syna do gimazjum. Zastanawiaąłm się nad Niedźwiednikiem. Czy czyjeś dziecko tam uczęszcza? I czy faktycznie jest to pewna informacja o gimnazjum na miejscu w Baninie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, tu można poczytać o gimnazjum,:
http://radabanino.pl/informacje/334-gimnazjum-w-baninie-powstanie-projekt-uchwaly
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgodnie z artykułem z Dziennika Bałtyckiego, dzisiaj Rada ma podjąć decyzję
http://www.dziennikbaltycki.pl/artykul/3761855,gm-zukowo-nowe-gimnazjum-w-baninie-bedzie-dzialac-od-wrzesnia,id,t.html?cookie=1
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no i wyrazili zgodę
http://radabanino.pl/informacje/336-banino-powstanie-publiczne-gimnazjum-radni-wyrazili-zgode
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Drogi dziś wyrównali, gimnazjum będzie oby tak dalej :)

http://mojebanino.pl/archiwa/355
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Skoro decyzja zapadła, czy szkola prowadzi juz rekrutacje jak inne gimnazja ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę wejść na stronę szkoły.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To gimnazjum ma juz swoją stronę ? Ok dziekuje, poszukam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Ozonowanie domu (16 odpowiedzi)

Witam wszystkich.Moje dziecko ma alergię i lekarz doradził mi aby co jakiś czas przeprowadzać...

do góry