Widok
bardzo dobry ginekolog, konkretny,miły , byłam u niego na usg i polecam
No to nie źle, podobne sytuacje i takie same odczucia.
Tak, miałam mieć trojaczki, ale mam fajne bliźniaki - synka i córcie. A pierwszą też mam córeczkę.
Mieszkamy w okolicach Pucka.
Życzę byś szybciutko wróciła do pełni sił i wszystko dobrze się poukładało.
P.S. Jak tam twoje córeczki? jak sobie radzicie? Od dawna nie zaglądałam na forum i nie jestem na bieżąco. Mam nadzieje, że jest dobrze.
Tak, miałam mieć trojaczki, ale mam fajne bliźniaki - synka i córcie. A pierwszą też mam córeczkę.
Mieszkamy w okolicach Pucka.
Życzę byś szybciutko wróciła do pełni sił i wszystko dobrze się poukładało.
P.S. Jak tam twoje córeczki? jak sobie radzicie? Od dawna nie zaglądałam na forum i nie jestem na bieżąco. Mam nadzieje, że jest dobrze.
kurcze mam tak samo jak Ty :p
Tylko u mnie była dwójeczka od początku- rozumiem że Ty miałaś trojaczki mieć...
Ja pierwszą wizytę i dr. Żabińskiego miałam w 10 tyg, wcześniej 2 razy byłam u dr. Foltmana. Faktycznie nie jest to ten sam lekarz co wczesniej....
Dr. Żabiński zresztą przyjmował mnie z pierwszą córą w szpitalu do porodu :)
I równiez czułam sie baaardzo dopieszczona w czasie ciąży i badaniami i dobrym słowem. Teraz po ciąży mam troszke problemików kobiecych- jednak ta dwójeczka zrobiła mi troszke sajgon w środku :p- i też jestem pod jego opieka.
Na operację jednak zdecydowałam sie w Gdańsku w Wojewódzkim a nie w Wejherowie.
Skąd jestes?
Tylko u mnie była dwójeczka od początku- rozumiem że Ty miałaś trojaczki mieć...
Ja pierwszą wizytę i dr. Żabińskiego miałam w 10 tyg, wcześniej 2 razy byłam u dr. Foltmana. Faktycznie nie jest to ten sam lekarz co wczesniej....
Dr. Żabiński zresztą przyjmował mnie z pierwszą córą w szpitalu do porodu :)
I równiez czułam sie baaardzo dopieszczona w czasie ciąży i badaniami i dobrym słowem. Teraz po ciąży mam troszke problemików kobiecych- jednak ta dwójeczka zrobiła mi troszke sajgon w środku :p- i też jestem pod jego opieka.
Na operację jednak zdecydowałam sie w Gdańsku w Wojewódzkim a nie w Wejherowie.
Skąd jestes?
Tak. Jednak, na samym początku ciąży zmieniłam lekarza. Dla mnie to już nie jest ten sam lekarz. Bardzo się zmienił (na gorsze) podobnie jak jego gabinet i sprzęt.
Żałuje, że do dr Żabińskiego trafiłam dopiero w 9tc. Cały czas zastanawiam się czy gdybym wcześniej była pod jego opieką to moje trzecie Maleństwo by się utrzymało. Wiem, że dzięki niemu mam tą wspaniałą dwójkę. Po mimo, że chodziłam w ramach NFZ dostawałam skierowania na wiele drogich badań np. prenatalne w Invikcie. Jestem szczęśliwa, że do niego trafiłam.
Żałuje, że do dr Żabińskiego trafiłam dopiero w 9tc. Cały czas zastanawiam się czy gdybym wcześniej była pod jego opieką to moje trzecie Maleństwo by się utrzymało. Wiem, że dzięki niemu mam tą wspaniałą dwójkę. Po mimo, że chodziłam w ramach NFZ dostawałam skierowania na wiele drogich badań np. prenatalne w Invikcie. Jestem szczęśliwa, że do niego trafiłam.
witam.ja juz wczesniej tutaj pisalam ze w polowie ciazy zaczelam chodzic do Żabinskiego ,jestem juz poltora roku po porodzie,lekarz bardzo mily i rzeczowy wyliczyl mi termin co do dnia:) rozmawial ze mna na wizycie i tlumaczyl jesli sie go pytalam o cos, polecam go!!bo jednak lekarz nie ma traktowac pacjentki jak kolejnej ''klientki'' tylko jak kazda indywidualna osobe,takze jeszcze raz polecam tego lekarza!!!
mam zamiar teraz chodzic do niego na badania kontrolne :P
mam zamiar teraz chodzic do niego na badania kontrolne :P