Widok

ginekolog Rumia i okolice

dziewczyny chcialabym zapytac czy znacie jakiegos ginekologa ( ale koniecznie kobiete) godnego zaufania w Rumi lub okolicach? wolalabym panstwowo niz prywatnie...Chcialabym porozmawiac i przebadac sie kompleksowo zanim w ogole zaczniemy sie starac o dzidzie..jakby mialy byc nie daj Boze jakies problemy czy choroby wolalabym je wykryc szybciej i wyleczyc..no a poza tym mam wiele pytan odnosnie ciazy itd :)

Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja chodzę prywatnie do dr Ciskowskiej- Ostrowskiej. ma gabinet na Żwirki Wigury. Jesli o mnie chodzi, to złota kobieta, bardzo pomocna, dokladna. Prowadzila moją ciążę i nie zamienilabym jej na zadną inną. Ale czytalam tez sporo roznych opinii o niej. ja jestem bardzo zadowolona !!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
hehe to prawie moja sasiadkaa (z polski :) ona ma bardzo specyficzne podejscie do pacjentek :) bylam u niej raz i byla dosc szorstka i taka jakas...no ale konkretna po prostu :) a ona przyjmuje gdzies panstwowo?

Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja tej pani nie polecam okropna jak dla mnie, niestety państwowo to nie pomogę bo nigdy z państwowego ginekologa nie byłam zadowolona, teraz chodze do dr. Butalewicz do Gdyni to ginekolog-endokrynolog, bardzo mi pomogła, jest sympatyczna i przede wszystkim wszystko dokładnie i cierpliwie tłumaczy, a nawet rysuje :)
http://www.slubnemarzenie.com.pl
Kartki i zaproszenia okolicznościowe dla dzieci i dorosłych
min. na Chrzest, I Komunię, urodziny, rocznice.
Zaproszenia, zawiadomienia, zawieszki, winietki itd. na ślub
Ślubne dekoracje kościołów i sal weselnych
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
no właśnie, ile ludzi, tyle opinii :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niestety zawsze tak będzie:-(
Ja napewno swojej byłej p. ginekolog nie pollece, bo jests świetna gdy ciąża jest wzorowa jak zaczynają się problemy to poprostu tragedia...-niestety

www.nikolaszymanska.pamietajmy.com.pl
(*) (*)-spij córeczko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja też chodzę do dr Ostrowskiej. jest to osoba bardzo specyficzna w podejściu i sposobie bycia-albo jest bardzo lubiana albo "nie trawiona" przez pacjentki. mi też bardzo pomogła i jestem zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a nie moglabys chodzic na NFZ do jakiegos ginekologa w szpitalu w wejherowie?moja kolezanka chodzi obecnie do dr Marciniaka i jest super zadowolona a jej ciaza nie jest taka standartowa bo ma lozysko przesuniete i urodzi najpozniej w 36 tyg.slyszalam same dobre opinie o tym lekarzu.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
acha-ja cale zycie chodzilam do kobiet.ale dopiero teraz sie przekonalam ze nie ma to jak ginekolog facet:)bez porównania:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
justi ja tez mam lekarza mezczyzne ale kurcze jakos nie wyobrazam sobie rozmawiac z nim o ciazy...tzn mam takie typowo babskie glupie pytania i nie wiem czy on bedzie w stanie mnie zrozumiec :)

Ja nie wiem jak to jest z tym NFZ, czy ja moge isc do lekarza w innym miescie bez problemu?


Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mozesz isc w innym miesice bez problemu.znajoma mieszka w redzie a chodzi do wejherowa do szpitala.
A co do facetow ginekologow....Teraz dopiero sie przekonalam ze z nimi wlasnie mozna pogadac o wszystkim..zapytac o wszystko....przy badaniach na samolocie sa duzo delikatniejsi niz babki.moja ginka jak mi lape wsadzila to myslalam ze umre a jak lekarz(i to mlody kolo 30 stki hihi:D ) to nic nie bolalo.ten sam mlody lekarz byl przy moim porodzie i jak go zobaczylam ze akurat on ma dyzur i przyszedl to bylam szczesliwa.byl fantastyczny.pracuje w szpitalu w wejherowie.dr.Chmyłko:) Przy porodzie slyszalam tylko"Justynko dasz rade dasz rade"hehe.potem jak mnie zszywał to nic nie bolało.i do tego mialam łyżeczkowanie ktore poodbno boli jak niewiem a ja nic nie czulam zadnego bólu.
Koniec z ginekologami kobietami:D teraz bede chodzic do facetów:)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
polecam doktor bodwińską-lewkowicz przyjmuje kolo kolejki w rumi janowie bardzo sympatyczna starsza pani doświadczona i konkretna no i oczywiście miła ,odpowiada na wszystkie pytania nawet te najbardziej wstydliwe polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr Lewkowicz juz od ponad 2 lat jest na emeryturze:)pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam, bo czas juz definitywnie sie do ginekologa przejsc..obojetnie gdzie koniecznie kobieta i koniecznie NFZ... pomóżcie proszę

Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja dłuższy czas nie mogłam się zdecydować...
Chciałam się wybrać do dr dr Ciskowskiej- Ostrowskiej bo blisko i na miejscu ale odstraszyły mnie komentarze...
Do dr Pilarskiej (polecanej) ciężko jest się dostać musiałabym czekać do miesiąca a nawet dłużej...zrezygnowałam
Byłam także u dr Lidii Głuchowskiej-Tokć, bardzo miła , wygadana, sympatyczna ale nie przekonała mnie do siebie...(może wymyślam, wybrzydzam)...
Ostatecznie jestem pacjentką dr Zofii Pankrac w endomedzie. Pani doktor bardzo ok, mogę doczepić się do ceny bo jest dość wysoka i odległość nie opłaca mi się jeździć do gdańska.
Jeśli tylko zajdę w ciąże będę próbowała dostać się do dr. Pilarskiej albo będę szukała kogoś w Wejherowa już na miejscu.
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ja moge sie wybrac do szpitala do wejherowa, ale do kobiety :( a ta pilarska gdzie przyjmuje?na NFZ?

Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ja moge sie wybrac do szpitala do wejherowa, ale do kobiety :( a ta pilarska gdzie przyjmuje?na NFZ?

Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj nie doczytałam ze chodzi o NFZ:
W redzie wiem, że przyjmuje dr Kozakiewicz-Cerek Bogusława ale różne opinie słyszałam na jej temat, dr Lidia Głuchowska-Tokć bardzo ja polecała, mówiła ze to jej koleżanka.
Czytałam jeszcze o dr.Aleksandrze Dubaniewicz(przyjmuje w przychodni przyszpitalnej w wejherowie) ale mało opini.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pilarska tez przyjmuje W ramach NFZ ale w Gdyni tylko nie pamiętam dokładnie gdzie. Musiałbym poszukać sprawdzić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli mogłabyś być taka miła i poszukała to byłabym wdzięczna..już kiedyś o niej słyszałam, że fajna...

Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Coś Znalazłam:)
Przyjmuje w w przychodni na Żwirki i wigury państwowo, przychodnia przy pogotowiu(duże kolejki)ale to chyba o czymś świadczy
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
żwirki i wigury w Gdyni tak? spróbuję znaleźć numer, zadzownie i zapytam kiedy byłby ewentualnie najszybszy termin...eh...
aha no i bardzo dziękuję że poszukałaś :)

ale na wszelki wypadek polecajćie dalej...

Jestem Mamą Aniołka [*] + 24.05.2011 (9tc) - Oleńka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak Żwirki i Wigury w Gdyni:)

Olenka życzę powodzenia w zapisie na wizytę ja tez się postaram to już nie bedę musiała jeździć do Gdańska:)
Przerażają mnie te tłumy ale może uda się.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To jest adres na żwirki i Wigury ale ta przychodnia nie jest koło pogotowia w Gdyni tylko jakbyś jechała Abrahama po lewej stronie. Napewno ją zauważysz. Byłam u dr Pilarskiej miła i sympatyczna kobieta, robiła mi usg w 3D w ciąży ale mojej ciąży nie prowadziła. Ciąże moją prowadziła Ostrowska z Rumii. Można powiedzieć że było OK ale na koniec mnie wkurzyła bo kombinowała żebym jak najczęściej przychodziła na wizyte żeby tylko kase nastukać. Każda wizyta 70 zł a ja miałam zwolnienie np do poniedziałku byłam u niej w piątek i ona do mnie ze jak nie urodze do niedzieli to mam przyjsc dalej w poniedzialek po zwolnienie no i oczywisci znowu kasowala jak za wizyte dlatego to bylo jej minusem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wystrzegajcie sie dr Cerek!!!!!!!!!
To lekarka ktora ma taka opinie w Redzie i okolicach,ze tylko od niej uciekac.
Zostala wyrzucona ze szpitala w Wejherowie po pewnej przykrej historii,do ktorej sie przyczyniła a teraz przyjmuje w Redzie na przychodni jako jedyny lekarz na NFZ w Redzie.oszukuje pacjentki.mlodym dziewczynom w ciazy wmawia ze urodza chore dziecko...itp itd.
Jesli Zycie Wam miłe ,to nie korzystajcie z jej usług.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
a Dr Dubaniewicz polecam gorąco:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nieźle Justi...
A Pani Lidia Gluchowskiej-Tokć tak ją polecała, mówiła, że dobry fachowiec...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe bo to sa napewno dwie przyjacioleczki to sobie podrzucaja pacjentki.mojej mamie i znajomej szanowna dr Cerek wmowila ze maja do usuniecia jakies tam polipy i odrazu zaznaczyla ze w szpitalu tego nie zrobia bo sie czeka ale ona w swej łaskawosci zrobi to w swoim gabinecie prywatnym za "tylko"300zł hehe.Mama i rowniez znajoma poszly do innego lekarza to sprawdzic i okazalo sie,ze zadnych polipów ani niczego innego nie ma i sa zdrowe jak ryby hehe.Pani doktor jest dosc znana z tego typu historii.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja także chodzę do dr Ostrowskiej -Ciskowskiej w Rumi. Fakt, na pierwszy rzut oka jest szorstka ale bardzo konkretna, na każdej wizycie dokładne badania, w tym USG,pobranie próbki do cytologii i obowiązkowo badanie biustu. Odpowiedzi an wszystkie pytania, doskonały kontakt telefoniczny w nagłych sytuacjach. Uważam, że najważniejsze jest podejście do kwestii zdrowotnej a jeśli ma się odczucie że lekarz jest szorstki - trudno, zdrowie najważniejsze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy dr Dubaniewicz przyjmuje gdzieś prywatnie? Słyszałam o Niej bardo pochlebne opinie, ale dostać się do przychodni to jest po prostu horror...;(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam pytanko - może ktos wie , w której poradni / przychodni przyjmuje dr Chmyłko na NFZ lub prywatnie
bede wdzieczna za odpowiedz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak wygląda Dr. Dubaniewicz, bo z widzenia znam lekarzy z wejherowskiego szpitala, ale nie z nazwiska - to jest brunetka w krótkich włosach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam, polecam doktor Sepioło, kultura i profesjonalizm, Rumia budynek poczty od tyłu, nie wiem czy jeszcze przyjmuje .Bardzo miła pani doktor, pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja chodzę do Dr. Sławomira Rembelskiego i jestem z niego zadowolona robi szczegółowe i kompleksowe badania i to z NFZ.. do tego sympatyczny i kawalarz :)
Teraz jestem w ciąży i prowadzi moja ciąże jest super!
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja cała poprzednia ciże chodziłam do dr sepioło, bardzo superr dr ale juz nie przyjmuje w rumi, na jej miejsce jest dr chwastek rowniez bardzo fajna dr, wyrozumiała itp...tylko ze to prywatnie, teraz jestem w cizy i szukam jakiegoś dobrego dr na nfz ale okazuje sie ze to jest jakieś nie porozumienie- wszedzie wszytsko pozajmowane, terminy odlegle, i mowia ze najlepiej prywatnie, to ciekae po co te skaldki płacimy. od 1 .07 maja w rumi na baiałej zece otworzyc ginekologa na nfz moze bedzie ktos konkretny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To wszystko kłamstwa za takie wpisy powinno się scigać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny a czy ta dr Ostrowska - Ciskowska ma aparat usg w gabinecie ? bo poszukuję gina - pana lub pani ;) z okolic Rumi, aby za jedną wizytą wykonali mi usg
dzięki za odp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
dr Ostrowska ma usg w gabinecie i robi przy okazji wizyty.
ja do niej chodzę kilka lat i polecam.
specyficzna babka, ale co najważniejsze wg mnie-bardzo kompetentna!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
dzięki za info :)a możesz podać jakiś namiar do niej ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy któraś sie orientuje kto przyjmuje w Białej Rzece?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również polecam P. Doktor Ostrowską-Ciskowską. Pierwszy raz żeby się do niej dostać musiałam odczekać miesiąc ale od tego czasu nie mogę narzekać, kontaktuję się P. Dr telefonicznie i zawsze mnie wciśnie na wizytę. Miałam problemy z wyjałowieniem posiewu z kanału szyjki macicy i dzięki P. Dr wszystko się udało ale tylko dlatego, że jest taka konkretna i dokładnie powiedziała mi jak postępować. Może nie należy do osób głaszczących po główce (w badaniu delikatna) ale przecież głównie chodzi o to, żeby pomogła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hej dziewczyny!!
już dawno minął maj więc zakładam , ze przychodnia biała rzeka jest już czynna, czy może ktoś ta był, jacy lekarze, do kogo warto iść ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W przychodni Biała Rzeka przyjmuje min.ginekolog W.Sieg i chodzę do niego od kilku mcy.Plusem dla mnie są krótkie kolejki,nie dłużej niż tydzień czekam na wizytę;)Lekarz młody,miły,wyjasni co trzeba.Póki co jestem zadowolona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki za informację :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez chodze do przychodni BIALA RZEKA do dr Siega - prowadzi moja ciaze, a teraz zorganizowali szkole rodzenia za darmo dla pacjentek - takze bardzo milo, że w koncu cos jest za darmo ;))))

Mialam zagrozona ciaze i na szczescie wszystko sie powiodło - Pan doktor zna sie na swoim fachu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak Pan dr Sieg bardzo bobry lekarz prowadził moją ciąże z cukrzycą ciążową skupiony na patatajce i dziecku, bardzo dobry diagnosta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja Pani doktor Cerek Kozakiewicz dużo zawdzięczam, bo odkryła małego guzka, którego inny lekarz zlekceważył i tak pokierowała badaniami, że w pore trafiłam na stół, bo to był rak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podaj, do kogo nie iść
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam gorąco Pana Dr.Onichimowskiego z "Białej Rzeki".Świetny lekarz i bardzo dobry specjalista.Bardzo dobry w USG.Byłam ze swoją chorobą u paru "znanych ,kasowych lekarzy" ,którzy nie umieli mnie zdiagnozować ,aż trafiłam do doktora,który zdiagnozował prawidłowo i to bezinteresownie.Świetny lekarz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
no pierwsze słysze ze bezinteresownie cos komus zrobił, brednie!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rumia

Rumia Centralna (5 odpowiedzi)

Rumia Centralna, zgodnie ze swoją nazwą, powstanie w centralnej części Rumi, blisko Urzędu...

Osiedle Archipelag (7 odpowiedzi)

Osiedle Archipelag powstaje blisko granicy Rumi i Gdyni. Dzielnica dysponuje pełną infrastrukturą...

Formeli 17 (65 odpowiedzi)

Rumia jest integralną częścią małego Trójmiasta Kaszubskiego, od lat jednym z najważniejszych...

do góry