Widok

ginekolog przychodnia Mickiewicza lub Kilińskiego

Wrzeszcz Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy w przychodni Mickewicza lub Kilińskiego jest dobry ginekolog?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja ide w pn do Lenckowskiej w przychodni Mickiewicza
słyszałam o niej kilka pozytywnych opinii.
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
jak chcesz się umówić na październik to radze już dzwonić i się zapisać:)
344-29-51
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chodzę do Jagiełłowicza w przychodni na Mickiewicza, bardzo miły lekarz :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chodze na Kilińskiego do dr.M.Błędzkiej. Bardzo miła i sympatyczna lekarka, ktora prowadzila moja ciąże:)
image
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko nie chodzcie do Gillisa ktory tez przyjmuje na Mickiewicza !!! totalna porazka , facet kompletnie zdezorientowany a na pipe patrzy tak jakby w zyiu kobiety nie widzial
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wiem, że temat stary, ale skoro już tu trafiłam, to odradzam, z całego serca:
Przychodnia Kilińskiego, dr Gaweł.
Nie wiedział, czym są tabletki jednoskładnikowe i obśmiał lekarza, który zalecił zmianę dwuskładnikowych na jednoskładnikowe (ze względu na interakcje z innym lekiem). Nie wykrył torbieli, nie robił USG.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również chodzę do dr. Błędzkiej na Kilińskiego. Naprawdę polecam. :)
image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak najbardziej polecam Doktor Błędzką z Kilińskiego. Świetna lekarka i przemiła osoba, prowadziła moją ciążę i złego słowa nie mogę o niej powiedzieć :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
również polecam dr Błędzką.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jagiełłowicz miły owszem, ale nie byłam z niego zadowolona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja niestety mam inne doświadczenia z dr Błędzką.
Każdy chciałby być w pełni zdrowy, ale niestety nie każdemu jest to pisane. Jednak wielokrotne wysłuchanie, że jest się problematycznym przypadkiem itp., sprawia, że po wizycie wychodzi się ze łzami w oczach. Bardziej pogrążającego lekarza dawno nie spotkałam.
Wywiad na pierwszej wizycie był znikomy, prawie żadnych pytań. Baz zadawania pytań mało czego bym się dowiedziała.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr. Lenckowska z Mickiewicza, wspaniała!!! Baba z rejestracji do wyj.....ania!!!!! Za przeproszeniem!!! Zapraszam a przekonacie sie same!!! Wczoraj 3 babuszki wyszły z poczekalni po 3 h oczekiwania... Ze łzami w oczach bo recepcjonistka ,, położna" nie ogarnia grafiku przyjęć pacjętów, i takie barachło tak się na nie darło aż wstałam i zrobiłam zadymę i siadła na d*pę!!! Ps. ,,życzę" pani" żeby doczekała tych lat!! i trafiła na taką francę!!!

Oczywiście nie życzę!!! bo tacy ludzie nie powinni stąpać po ziemi!

Po raz 2 jak tam byłam 3 h opóźnienia... Masz na 12.00 to wchodzi 5 osób które były przed tobą a następnie 10 które były za tobą a potem ty czyli o 15.00 !!!! tragedia baba bo nie powiem ,pani" nadaje sie do zmieniania worków w śmietnikach a nie jako psełdo położna-recepcjonistka!!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mi zawsze strach zagląda w oczy jak mam iść do giną ma nfz....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak na Mickiewicza to tylko Jagiełowicz i żaden inny lekarz. Miły i konkretny :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mickiewicza - dr szemryk i dr lenckowska polecam !!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Kartony do przeprowadzki ! PILNE!!! (110 odpowiedzi)

Dziewczyny pomóżcie...w piątek czeka mnie przeprowadzka, a jeszcze nie mam kartonów. Potrzebuje...

poszukiwany dobry ortopeda (32 odpowiedzi)

Moja mame czeka operacja, dostała juz skierowanie i po swietach ma isc sie zapisac w kolejkę......

Szukam poscieli na prezent slubny (3 odpowiedzi)

Moze ktoras z was kupila lub sie natknela... Widzialam w necie takie posciele z nadrukowanymi...

do góry