Widok

hej czy wiecie gdzie można zrobić kurs "doczepiania rzęs"?

Moda i uroda Temat dostępny też na forum:
Hej jw interesuje mnie kurs przedłużania i zagęszczania rzęs w okolicy wejherowa bądź gdyni. Jeśli jest tu jakaś pani co się tym zajmuje to jakie jest dostęp do zaopatrzenia w takowe rzęsy i jaki jest mniejwięcej koszt zakupu wszelkich przeparatów.
Dziękuję z góry za podpowiedzi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kochana, najlepszy na świecie kurs przedłużania rzęs jest w Secret Lashes w Gdyni. Ja byłam u Pani Sylwi Szczęsnej, nr 794-620-772 kurs kosztuje 790 zł. Zadzwoń do niej, ona Ci wszystko wytłumaczy co i jak. Jestem mega zadowolona z jakości szkolenia. Polecam wszystkim.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki bardzo a możesz mi powiedzieć z jakim wyprzedzeniem trzeba się umówić na jurs i ile trwa taki kurs? czy można go zaliczyć w jeden max2dni?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiesz co oni mają szybkie terminy a kurs trwa jeden dzień i kończy się certyfikatem, Sylwia Ci wszystko wytłumaczy jak tam do niej zadzwonisz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy ktoś jeszcze może mi kogoś doradzić? albo potwierdzić fachowość pani sylwi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Najlepiej zrobic u kogos kto pozwoli przyjac ze swoja modelka i na niej sie uczysz, albo skonczyc szkole gdzie praktyk jest wiecej. Na kursach jednodniowych ucza teori a nei praktyki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no mi zależy właśnie na praktyce a nie teori chce robić to dobrze i najlepiej 1na 1 i nauczyć doczepiania 1rzęsa do jednej oraz te kępkowe :) czy ta pani tak uczy czy raczej nie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Secret Lashes ucza na manekinach :)

Wejdz na moja strone w zakladkach kontakt wyslij mi swoj email, cos Ci polece :) moze bedziesz chciala skorzystac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok dzięki :>) już wysyłam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
taaa.na manekinach..jasne...Jakbyś zrobiła kurs to byś wiedziała jak jest naprawdę, a nie pisała głupoty... Osobiście korzystałam z usług Sylwii i potwierdzam wcześniejszą opinie, że jest super i dużo można się nauczyć. Więc potwierdzam jej fachowość. ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

agato

Roznica polega na tym ze ja konczylam roczna szkole. Na fotkach z ich strony widac ze robia dalej na manekinach, (kolezanka robila u nich chyba z rok temu) widocznei cos zmienili ale moglas to (kurs) dokladnie opisac. Pisze to co wiem i nie zycze sobie abys tak mnie opisywala.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
asia polecasz jakąś szkołę? ogólnie zależałoby mi żeby uczyć się na modelce żywej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aga, napisz do Asi na maila ze strony:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w SL kurs robi się najpierw na manekinie a potem na modelce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam kurs u Ewy Pruszak. Bardzo miła i doświadczona pani. tel 663961700. Uczy indywidualnie na modelkach. wystawia certyfikaty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
POPIERAM. RÓWNIEŻ KOŃCZYŁAM I JESTEM ZADOWOLONA.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
taka ciekawostka Malwina która tak zachwala Sylwie na forum to jej koleżanka z salonu pracująca na recepcji
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Secret Lashes w Gdyni to najgorsza firma pod słońcem. oszuści sprowadzają towar z koreii. masakra oto dowód http://kr100499019.trustpass.alibaba.com/. zwykłą tania tandetę i podszywaja się pod znana markę. nie dajcie się oszukać. kupują za grosze i sprzedaja bardzo drogo.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
podpisuje sie pod tym rownież nawet pesety uzywane sprzedaja!!! a szkoda gadać w ogole o nich!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja lubie ich produkty i ze szkolenia tez skorzystalam. Mam okolo 100 wiernych klientek,ceny tez nie mam najnizszej bo 270 zl. Do tej pory zadnej reklamacji nie mialam a rzesy uzupelniane sa co miesiac. Z tego co slyszalam kazde rzesy produkowane sa w Korei,tam zreszta je wymyslono. Nie rozumiem zlosliwosci kolezanek a szkolilam sie u Klaudi a Sylwia jest instruktorem 3 rok i jest mila naprawde osoba bo mialam ja okazje poznac w firmie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hej potwierdzam,najlepsze kursy tylko w Secret Lashes ! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam kurs u pani ewy tel 663961700. profesjonalnie. sama kończyłam i jestem bardzo zadowolona. otrzymałam certyfikat i zaświadczenie. naprawdę godna polecenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
hahaha taaak zróbcie kurs u pani asi...napewno was "świetnie" przeszkoli u was w domu... czego się nie robi dla rekalamy nie asiu? hahaha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no do tej pani Ewy raczej już nikt nie pójdzie bo piszesz jako 3różne osoby ale niestety Z JEDNEGO KOMPA - Nieładnie oszukiwać ;/
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja szukam kogoś z uprawnieniami czyli instruktorem dyplomowanym który posiada uprawnienia do kształcenia w tej dziedzinie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakie kwalifikacje ma pani Ewa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej faktycznie u pani Sylwi pierw się uczy na manekinie a potem robi się swojej modelce :)) już zapisałam sie na kursik :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a nie mówiłam? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a na kiedy się wpisałaś? nie wiesz czy ma jakies wolne miejsca? chciałąm siostre zapisać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja na pażdziernik ale mają na przyszły tydzień wolne miejscaa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
o, no to extra. To i ja się zapiszę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
W Secret mialam wylozona teorie,potem ruchy rak trenowalam na manekinie,kiedy sprawnie mi szlo przeszlam na modelke i kleilam ja okolo 5 godzin,wykleilam prawie wszystkie rzesy-no z 70 % ale moja modelka swoich rzes miala naprawde duzo. Mysle, ze to rozsadne ze odrazu nie daja osoby do trenowania - jest to bezpieczniejsze.Ruch penset i nabieranie kleju sa z paczatku naprawde nieudolne.
Instruktorka byla ciagle przy mnie i mysle,ze duzo mi to dalo.ja moge to szkolenie polecic.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Robilam u tej pani kurs i nie polecam, sorry...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam jestem trenerem Austriackiej firmy LuxusLashes, zajmuję się szkoleniami przedłużania rzęs na terenie trójmiasta, jeśli jesteś zainteresowana większą ilością informacji to proszę o kontakt telefoniczny 603 227 772. Pozdrawiam Beata Jedlińska.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to że koleżanka to nie znaczy że oszukuje polecając panią sylwię bywają koleżanki co mówią że ktoś coś robi ale osobiście nie poleca. ja również częso polecam usługi swoich koleżanek bo uważam że są świetne :) ale napewno nie szukam dziury w całym aby kogoś poniżyć czy wywyższyć po trupach ;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się że można polecać koleżankę problem w tym że Malwina pracuje na recepcji w jednym salonie z Sylwią i nie robiła u niej żadnego kursu( sylwia dopiero zaczyna robić kursy) a tak twierdzi polecając ją dla mnie to żałosne tym bardziej że piszą z kompa w pracy 98917155 zmieniając imiona na innych forach ( także 21317192)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
poprawka 8917155
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A już na koniec uczciwiej by było chcąc się samemu polecać naisać poprostu :" Jestem Sylwia robię kursy i zapraszam"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odnośnie szkoleń, zapraszam do odwiedzenia mojej strony http://www.studio-bea.pl lub stronę polskiego przedstawiciela, którego jestem trenerem na woj. pomorskie- http://www.luxuslashes.pl Pozdrawiam B.Jedlińska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to chyba jakaś bzura...ktoś chba boi się konkurencji ;) Jestam Malwina, nie mieszkam nawet w Trójmieście, a Sylwia szkoli od ponad trzech lat. Pozdrawiamy konkurencję i radzimy mieć w sobie mniej zawiści...bo złość piękności szkodzi ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To dlaczego piszesz z kompa jacqe andre 8917155 http://forum.trojmiasto.pl/ZDZIERCY-t113653,2,6515.html
tutaj można sprawdzić z jakiego nr kompa odpowiada salon na opinie klientki więc kto tu wypisuje bzdury :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, zapraszam na kurs stylizacji oprawy oka metodą 1:1 do centrum Kształcenia MaestRia: http://www.pskp.lf.pl/page,article,task,more,id,149,index.php

Koszt: 400 zł, czas trwania 1 dzień, praca w parach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej MALWINO, trochę więcej kultury nie zaszkodzi!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam kurs u pani Pruszak. byłam na kursie z Urzędu Pracy i jestem zadowolona. otrzymałam nawet pracę i wszystko jest w najlepszym porządku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej polecam salon Gracja w Gdyni na Waniliowej. Profesjonalne szkolenie i zestaw kosmetyków na start. http://www.salon-gracja.com.pl lub tel.663470697
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ostatnio natknelam sie na kursy urody robione przez siec szkol ap. mysle ze w gdansku na bank mozna taki kurs zrobic. najlepiej bedzie jak zobaczysz na www czy zadzwonisz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Już znalazłam dziękuję za wszelkie porady i zbędne kłótnie ;) Skorzystam z usług u pani Sylwi w gdyni pozdrawiam dziewczyny ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam szkolenia w europejskiej akademii szkoleniowej w koszalinie,bardzo dobre kursy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Secret Lashes w Gdyni na Olgierda 6 ! POLECAM z całego serduszka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Jasne! W Żaku są dwa kursy: jeden zwykły, a jeden z przedłużania rzęs metodą objętościową. Polecam ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z doświadczenie Ci powiem, że jeżeli faktycznie chcesz wyjść z takiego kursu z wiedzą to powinnaś wybrać żaka. I nie robię tu żadnej reklamy tylko byłam na różnych kursach i mam porównanie. Szczególnie w Gdyni są świetnie prowadzone te zajęcia. Tłumaczą czasem naprawdę małe d*perele i od razu uczysz się dobrych nawyków. Papier od Żaka też lepiej wygląda niż inne. Wybieraj mądrze, powodzenia! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam sprawdzić instruktorki współpracujące z marką Crystal Lashes, ja robiłam szkolenie z przedłużania rzęs właśnie u nich i na ich produktach i byłam mega zadowolona. Dużo wiedzy, dużo praktyki i nauka na dobrych akcesoriach do rzęs.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja robiłam szkolenie z przedłużania rzęs od podstaw tutaj w Perfect Eye Lash.Jak się ta cąła epidemia skończy chciałabym zrobić tym razek kurs z przedłużania rzęs ale teraz technikami volume russian 2-8D.Super instruktorów mają, do każdego szkolenia sa sprzedawane piękne zestawy do przedłużania rzęs. Praca na wysokiej klasy produktach, a to też jest bardzo wazne.Mają w ofercie wszystkie produkty do przedłużania rzęs. No i 14 centrow szkoleniowych w Polsce w roznych miastach.https://perfecteyelash.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jest coraz mniej popularne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Skoro coś takiego Cię interesuje, to dodam od siebie, że tutaj https://sklep.lashbrow.pl/rzesy-na-pasku możesz kupić rzęsy, czy to w postaci kępek, czy pasków, które możesz swoim klientkom w przyszłości nakładać. To na pewno jakość sama w sobie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Reda

Niebieski Bursztyn (3 odpowiedzi)

Osiedle zlokalizowane jest w urokliwej, zielonej części Redy przy ul. Bosmańskiej, niedaleko...

Szukam ekipy remontowej w Redzie stan deweloperski od sierpnia. (5 odpowiedzi)

Szukam solidnej firmy remontowej do kawalerki (35,5 m2) stan deweloperski w Redzie od sierpnia.

Kameralne Tarasy (46 odpowiedzi)

Reda jest dobrze skomunikowana z Trójmiastem, a tym bardziej samo osiedle Kameralne Tarasy, które...

do góry