Widok

hotel Faltom

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Mam pytanko.
Czy ktos miał slub w hotelu Faltom w Rumii???
badź czy ktos go tam planuje???
albo byl na weselu w tymze hotelu??
Jak bylo , czy ktos cos moze mi powiedziec o zaletach i wadach???
Dzieki i pozdrawiam.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zobacz fotki z wesela w Faltomie TUTAJ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
RUMI a nie Rumii
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyzbys tworzyl nowe zasady "ortografi"? ;)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli znasz ortografie są to tzw wyjątki i Rumi i Gdyni pisze się przez jedno " i "
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mialam tam studniowke (fakt ze dawno) a potem bylam na kilku balach, bo firma z ktora wspolpracuje ma jakis deal z tym hotelem i rabaty. generalnie wszystko na tak i pozytywnie, ale zespol lepiej sobie samemu wybrac niz brac ten ktory polecaja (nie pamietam nazwy, nigdy nie bylam bezposrednio przy organizacji) i uwazac na zimne przekaski - uwielbiaja atm zalac wszystko galareta - po pierwsze nie kazdy lubi, po drugie na mnie to robi - byc moze nieslusznie - wrazenie ukrywania ze to starocie i zniecheca do jedzenia. ale takie rzeczy mozna spokojnie ustalic przed i bedzie bardzo dobrze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z tym masz rację galaretę używa się w restauracjach w tym celu, poza tym jak coś stoi długo na stole to w galarecie nie schnie i nie zielenieje. Ja też nie lubie właśnie galaret
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dekoratorze, przeglądałam Twoje posty i aż się roi od poważnych byków orograficznych, więc naukę ortografii zacznij może od siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki bardzo,
ja tez mialam tam studniowke i bylo fajnie.
Nie polecasz zespolu z faltomu, a my jak narazie zarezerwowalismy sobie dj z faltomu, ktory prowadzi wesela i dyskoteki w dolnej czesci - dj Kuba
Czy ktos cos o nim slyszal???
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podaj mi swojego e-maila to Ci napisze o Faltomie. Tez mam tam wesele.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobra juz mam bo mi sie nie we wszystkich watkach wyswietlal.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ja tez moge prosic o inf. na maila o Faltomie. Mam tam weselicho w przyszlym roku. Z gory dziekuje i pozdrawiam.
pyza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pyza nie moge wyslac Ci wiadomosci na adres e-mailowy ktory podalas. Wyslij mi jakiegos e-maila, to wtedy jak Ci odpowiem moze pojdzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy ja też mogę prosić o info o Faltomie, mam tam wesele w czerwcu i warto wiedzieć co nie co :))

dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Napiszcie cos wiecej na temat wesela w hotelu Faltom!!

Dzieki!!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
napiszcie co wiecie o weselach w Faltomie

dziękuję



image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
andzia a moze ty mozesz mi udzielic informacji na temat cen menu i noclegow gosci !!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Menu zaczyna sie od 110 zl za osobe, a noclegi sa w cenie 240 - 2 osobowy a poza sezonem czyli poza czerwiec-sierpien, cena 20 % nizsza.
:))))))))

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A kiedy planujesz ślub?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kogo pytasz o date slubu ?

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my też w Faltomie robimy i jest problem ze znalezieniem noclegów Rumi w pełni lata. Oczywiście pozostaje możliwość, że w tym właśnie hotelu ale ceny noclegów mają dość wygórowane. Czy uważacie ,że wypada zaproszonym gościom powiedzieć, że to ich zmartwienie, albo zaproponować zapłacenie połowy należności? Mam pewne wątpliwości, polska tradycja karze wszystko zapewnić i troszczyć się o szampańską zabawę gości. Nie wiemy co robić :((((((
[url=http://www.forum.e-wesele.pl/]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sprawdzalas w MOSIRZE w Rumii? Poza tym spokojnie mozna sie dogadac z Faltomem, ze i tak dadza Ci znizke jezeli robisz u nich wesele (pomimo sezonu). Ja tak mialam, ale ostatecznie znalazlam inne wyjscie. Musisz rozmawiac z kierownikiem recepcji i zaznaczyc, ze chodzi o gosci weselnych, bedzie obowiazywac tzw. znizka konferencyjna dot. grup powyzej 10 osob.
Generalnie jest tak, ze zalatwia sie nocleg z soboty na niedziele reszta nie powinna Cie interesowac.
Nie wiem gdzie probowalas zalatwiac noclegi bo mi sie nie udalo zrobic rezerwacji w zadnym hotelu czy pensjonacie w Rumi i okolicach, oprocz Faltomu (na czerwiec) i Hotelu MOSIR, generalnie mnie wysmiali, ze to za odlegly okres, i dopiero mam dzwonic w maju. Jezeli sie zajmiesz tym na wiosne nie bedziesz miala problemow. Tak mi sie przynajmniej wydaje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dowiadywałam się w MOSiR-rze i mają całe lato zarezerwowane dla sportowców :( Słyszałam o Gościńcu ale nic bliżej o nim nie wiem, gdzie to jest dokładniej?
[url=http://www.forum.e-wesele.pl/]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niedaleko faltomu sa miejsca gdzie mozna przenocowac gosci np "gosciniec" albo MOKSiR, samochodem 3min a na pewno taniej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny, czy wiecie coś może o tym jaka jest sala w Faltomie- chodzi mi o mniejszą salę? W jakich kolorach jest wystrój wnętrza, jaka dekoracja stołów? Organizujemy ślub na odległośći i nie wiem jak tam jest.
[url=http://www.forum.e-wesele.pl/]
image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ściany są w biało zielone pasy, a wystrój sali to hmmm musisz poszukać w wątkach, ktoś kiedyś podawał adres strony gdzie są fotki zdjęcia z małej sali
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W styczniu bedzie kolejna mala sala, przynajmniej powinna byc juz gotowa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ta nowa sala ma być większa od tej małej co jest teraz, a mniejsza od tej balowej :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej to sa adresy i nr tel. noclegów w Rumi

http://plan.miasta.pl/mapy/rumia/ind_rzecz.html?LEVEL=2&N=20

a tu sa noclegi od 50 zł :)
http://www.mojenoclegi.pl/wiecej.php?oferta=46

powodzenia z szukaniem ...mozesz jeszcze w Gdyni albo Redzie poszukac
A jezeli sie z kosztami liczysz to moze dałoby sie jakoś tych z daleka przenocować u kogoś z rodziny?
pozdrawiam


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokladnie tak jak napisalas, dam Ci znac bo po nowym roku bede jechac ogladac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli chodzi o Faltom to upewnijcie sie z cenami.Bo ja własnie z powodu podwyżki zmieniłam.Ten wątek już poruszałam więc poszukajcie na starszych.
Wypytajcie o wszystko i najlepiej mieć to na piśmie.
pozdrawiam


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny jak radzice sobie z ustalaniem menu w Faltomie? chodzi mi o ograniczenie tych galaret. Macie moze jakies inne uwagi i rady co do organizacji wesela w Faltomie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A kiedy masz wesele i na ktorej sali?
My dostalismy od pani spis potraw jakie serwuje faltom i powiem ze u nas moze 2 potrawy beda w galarecie, napewno schab i moze ryba - reszta bez galarety, bo jak ktos wczesniej pisal to potrawy w galarecie moga nie byc pierwszej swiezosci - trzeba miec to na uwadze mimo wszystko.
Menu wlasciwie mielismy ustalone juz w zeszlym roku, sami w domu zaznaczylismy co chcemy, a tak w 100% to chcemy jechac dopiero w lipcu i wszystko ustalic.
Slub mamy 5 sierpnia. Co do reszty organizacji, no to sami kupowalismy wodke, napoje. Ciasta i tort tez zamawiamy i zostanie na miejsce doweziony. Nie wiem za to co z dekoracja, bo z tego co pamietam faltom nie dekoruje, a ze my mamy wesele w sobote to bedziemy mieli problem jesli ktos bedzie mial przed nami w piatek, bo wtedy bedziemy musieli szukac kogos kto w dzien slubu bedzie robil dekoracje. Co do reszty to chyba juz nic.. A no i ok 1 bedzie plonaca szynka i chcemy zur w chlebie - tez rzeczy sa pewne.
moze ty masz jakies pomysly i jak tam u Ciebie z organizacja??

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziekuje za odpowiedz :) ja mam wesele 22 kwietnia. W tym tygodniu wlasnie sie zdecydowalam na faltom - nagla zmiana miejsca (mam nadzieje ze na korzysc). W faltomie mialam studniowke, wiec wczesniej nawet o nim nie pomyslalam jakos.
Ide do Faltomu w niedziele (pogadac o menu i wyborze sali) Podobno niedlugo bedzie gotowa ta nowa sala ale jeszcze nie mozna jej obejrzec - mam nadzieje ze bedzie fajna bo ta zielona mi sie nie podoba.
Co do dekoracji - wydaje mi sie ze ten hotel ma takie wnetrza ze jakas specjalna dekoracja jest niepotrzebna (to nie sala gimnastyczna :P) do tego nie chce sie bawic w dmuchanie balonow itp Licze ze bedzie elegancko a to mi wystarczy. Mam nadzieje ze w piatek wesela nie bedzie bo kwiecien nie szczyt sezonu slubnego - tym bardziej ze ja bez problemu zarezerwowalam sobie swoja date :)
Napisze po niedzieli co sie nowego dowiedzialam.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny Faltom moze zrobic dekoracje za 500zl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to 500zl duzo czy malo? chyba sie obejde bez dekoracji ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, my mamy wesele 29 kwietnia w Faltomie, tez na sali bankietowej. Halsi jak tam byłas w niedzielę? Dowiedziałaś się czegoś ciekawego? Ustaliłas już menu? czy Wy nie będziecie robić rzadnej dekoracji? Mam jeszcze pytanko o ciasta i napoje - czy bierzecie z Faltomu, czy we własnym zakresie? Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
menu w marcu zatrwierdzimy, ale bierzemy to za 135 zl alkohol i ciasta wlasne. na dekoracje sie raczej skusze bo wybralismy sale balowa (jest duza wiec bedzie przytulniej). ogolne wrazenie bardzo dobre - wszystko da sie zalatwic. boje sie ze sporo gosci mi odpadnie i sala bedzie za duza a ta bankietowa mi sie nie podoba (usytuowanie parkietu szczegolnie). wiem ze ma byc nowa sala ale nie wiadomo czy bedzie odebrana w marcu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My będziemy mieli 80 osób więć na tej dużej sali pewnie byśmy zgineli :) My też bierzemy to menu za 135 zł. tylko nie wiem jak tam jest z sokami, bo w propozycjach menu dostaliśmy tylko napoje gazowane, a soki chyba też by się przydały i jestem ciekawa czy mozna we własnym zakresie zakupić soki, czy oni udostępnią jakieś dzbanki, żeby na stołach nie stały kartony? Co do tej nowej sali to dostałam informację, że będzie gotowa w połowie marca, więc nawet gdyby mieli poslizg to powinni sie wyrobić - no ale zobaczymy jak będzie wygladać? Skad bierzesz ciasta? Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
napisalam ci na mail odp :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Halsi jak możesz to spróbuj jeszcze raz, bo widzę że dotarł ale nie mogę odczytać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
coco7 poszlo jeszcze raz :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rumia

Gdzie w Rumi można zjeść coś dobrego (4 odpowiedzi)

Od niedawna mieszkam w Rumi, chciałbym dowiedzieć się co polecacie za miejsce aby zjeść jakiś...

Przedszkole Mądry Maluch Rumia - proszę o opinie. (11 odpowiedzi)

Witam, szukam aktualnych opinii o tym przedszkolu, może któraś mama posyła tam dziecko?

Rumia Centralna (5 odpowiedzi)

Rumia Centralna, zgodnie ze swoją nazwą, powstanie w centralnej części Rumi, blisko Urzędu...

do góry