Widok

hotel Faltom

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Mam pytanko.
Czy ktos miał slub w hotelu Faltom w Rumii???
badź czy ktos go tam planuje???
albo byl na weselu w tymze hotelu??
Jak bylo , czy ktos cos moze mi powiedziec o zaletach i wadach???
Dzieki i pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Sprawdzalas w MOSIRZE w Rumii? Poza tym spokojnie mozna sie dogadac z Faltomem, ze i tak dadza Ci znizke jezeli robisz u nich wesele (pomimo sezonu). Ja tak mialam, ale ostatecznie znalazlam inne wyjscie. Musisz rozmawiac z kierownikiem recepcji i zaznaczyc, ze chodzi o gosci weselnych, bedzie obowiazywac tzw. znizka konferencyjna dot. grup powyzej 10 osob.
Generalnie jest tak, ze zalatwia sie nocleg z soboty na niedziele reszta nie powinna Cie interesowac.
Nie wiem gdzie probowalas zalatwiac noclegi bo mi sie nie udalo zrobic rezerwacji w zadnym hotelu czy pensjonacie w Rumi i okolicach, oprocz Faltomu (na czerwiec) i Hotelu MOSIR, generalnie mnie wysmiali, ze to za odlegly okres, i dopiero mam dzwonic w maju. Jezeli sie zajmiesz tym na wiosne nie bedziesz miala problemow. Tak mi sie przynajmniej wydaje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my też w Faltomie robimy i jest problem ze znalezieniem noclegów Rumi w pełni lata. Oczywiście pozostaje możliwość, że w tym właśnie hotelu ale ceny noclegów mają dość wygórowane. Czy uważacie ,że wypada zaproszonym gościom powiedzieć, że to ich zmartwienie, albo zaproponować zapłacenie połowy należności? Mam pewne wątpliwości, polska tradycja karze wszystko zapewnić i troszczyć się o szampańską zabawę gości. Nie wiemy co robić :((((((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kogo pytasz o date slubu ?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Menu zaczyna sie od 110 zl za osobe, a noclegi sa w cenie 240 - 2 osobowy a poza sezonem czyli poza czerwiec-sierpien, cena 20 % nizsza.
:))))))))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A kiedy planujesz ślub?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
andzia a moze ty mozesz mi udzielic informacji na temat cen menu i noclegow gosci !!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
napiszcie co wiecie o weselach w Faltomie

dziękuję



image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Napiszcie cos wiecej na temat wesela w hotelu Faltom!!

Dzieki!!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy ja też mogę prosić o info o Faltomie, mam tam wesele w czerwcu i warto wiedzieć co nie co :))

dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dekoratorze, przeglądałam Twoje posty i aż się roi od poważnych byków orograficznych, więc naukę ortografii zacznij może od siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pyza nie moge wyslac Ci wiadomosci na adres e-mailowy ktory podalas. Wyslij mi jakiegos e-maila, to wtedy jak Ci odpowiem moze pojdzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ja tez moge prosic o inf. na maila o Faltomie. Mam tam weselicho w przyszlym roku. Z gory dziekuje i pozdrawiam.
pyza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobra juz mam bo mi sie nie we wszystkich watkach wyswietlal.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podaj mi swojego e-maila to Ci napisze o Faltomie. Tez mam tam wesele.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki bardzo,
ja tez mialam tam studniowke i bylo fajnie.
Nie polecasz zespolu z faltomu, a my jak narazie zarezerwowalismy sobie dj z faltomu, ktory prowadzi wesela i dyskoteki w dolnej czesci - dj Kuba
Czy ktos cos o nim slyszal???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z tym masz rację galaretę używa się w restauracjach w tym celu, poza tym jak coś stoi długo na stole to w galarecie nie schnie i nie zielenieje. Ja też nie lubie właśnie galaret
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli znasz ortografie są to tzw wyjątki i Rumi i Gdyni pisze się przez jedno " i "
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mialam tam studniowke (fakt ze dawno) a potem bylam na kilku balach, bo firma z ktora wspolpracuje ma jakis deal z tym hotelem i rabaty. generalnie wszystko na tak i pozytywnie, ale zespol lepiej sobie samemu wybrac niz brac ten ktory polecaja (nie pamietam nazwy, nigdy nie bylam bezposrednio przy organizacji) i uwazac na zimne przekaski - uwielbiaja atm zalac wszystko galareta - po pierwsze nie kazdy lubi, po drugie na mnie to robi - byc moze nieslusznie - wrazenie ukrywania ze to starocie i zniecheca do jedzenia. ale takie rzeczy mozna spokojnie ustalic przed i bedzie bardzo dobrze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyzbys tworzyl nowe zasady "ortografi"? ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
RUMI a nie Rumii
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rumia

Osiedle Archipelag (20 odpowiedzi)

Osiedle Archipelag powstaje blisko granicy Rumi i Gdyni. Dzielnica dysponuje pełną infrastrukturą...

do góry