Widok

hotel Lido- Brzeźno

Brzeźno Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam
Czy ktoś z Was uczestniczył lub organizował jakąkoliwek uroczystość w Hotelu Lido w Brzeźnie??
Proszę o informacje na temat przygotowywanego przez nich jedzenia (ilość, czy dobre itp) oraz ewentualnie ogólne wrażenia.

Z góry dzięki
Indian
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie organizowałam żadnej uroczystości ale myślę,że jest to możliwe.
krótko opisując pobyt w Lido śmiało mogę stwierdzić,że gościnność właścicieli na najwyższym poziomie,kucharz przechodzi sam siebie racząc przepysznymi daniami/polecam szczególnie rybki/,recepcja mogłaby tryskać większym entuzjazmem/chodzi o uśmiech/,panie pokojowe dbające o komfort w pokoju z miłym usposobieniem,szybkie jak błyskawica.Widok z okna na piękny Bałtyk,szum morza,plaża,ścieżka rowerowa,bdb komunikacja z Trójmiastem,duży bezpłatny parking,wi-fi-to atuty Domu Przy Plaży.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja również nie organizowałam tam żadnej imprezy, byliśmy w Lido na wczasach razem z mężem. Przez szybę widziałam dużą salę-bardzo ładną;) Jedzenie w hotelu jest bardzo dobre, a samo położenie hotelu (jak dla mnie) -rewelacja, bo tuż przy plaży. Myślę że jak wykonasz telefon do Lido to udzielą ci dokładnych informacji odnośnie organizacji imprez
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (5 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

do góry