Widok

hotel murat

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
witam wszystkich. bardzo proszę o jakąś opinie na temat Hotelu Murat w Redzie. byłam na niego zdecydowana, ale kiedy tam wczoraj pojechalam przeraziła mnie bliskość kolejki i możliwość odbywania się kilku wesel jednoczesnie. czy ktoś robił tam wesele, albo na takim był? pozdrawiam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Twoje obawy są nieuzasadnione.
Filmowałem tam kilka wesel - ostatnie w święta.
To, że odbywały się 2 wesela jednocześnie nie miało żadnego wpływu na jakość obsługi lub cokolwiek innego, a bliskość kolejki nie ma żadnego znaczenia.
Wesele należało do udanych.
Kadry z 2 wesel w Muracie znajdziesz na mojej stronie: www.filmart.end.pl
Posiadam też filmy DEMO z tych wesel.

Wideofilmowanie FILMART
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo dziękuję za informacje. z kolejką SKM chodziło mi o to, że planowałam poprawiny na zewnątrz i stąd moje obawy o hałas. pozdrawiam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja byłam tam w czerwcu 2003 roku na weselu u kuzyna i gościom sie nie podobało, przede wszystkim obsługa. Wesele było na dolnej sali tuż przy night clubie, gdzie większą część wesela spędziliśmy bo zespół się nie spisał.Drugie wesele było u góry ale nawet było niezauważalne-także nie ma znaczenia czy są dwa jednocześnie-chyba że jak pamietam obsługi na początku było z 5 osób a później gdzieś wsiąkli i chyba 2 nas obsługiwało. Właśnie kuzyn mówił że coś nie tak było z kuchnią mimo wcześniejszych ustalaleń. I musieliśmy trzymać talerze bo ledwo zaczeliśmy coś jeść a oni już zabierali-to już słowa mojej mamy. Co do poprawin to miały być gdzieś na zewnątrz i mimo ładnej pogody mieliśmy w środku. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo dziękuję. chyba jednak zrezygnuję z Murata. pozdrawiam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cyt. "Wesele było na dolnej sali tuż przy night clubie"
Na temat tej sali się nie wypowiadam, bo nie wiem ja tam jest, aczkolwiek radziłbym poczekać na jeszcze jakieś opinie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mag napisał(a):

> bardzo dziękuję. chyba jednak zrezygnuję z Murata. pozdrawiam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
maarta napisał(a):
Wesele było na
> dolnej sali tuż przy night clubie, gdzie większą część wesela
> spędziliśmy bo zespół się nie spisał.Drugie wesele było u góry
> ale nawet było niezauważalne-także nie ma znaczenia czy są dwa
> jednocześnie-chyba że jak pamietam obsługi na początku było z 5
> osób a później gdzieś wsiąkli i chyba 2 nas obsługiwało.

Z całym szacunkiem ale jeśli większość wesela spędziliście w night clubie obok to nie wiem co mam myśleć o samym weselu.

Sama bylam na weselu w Muracie zeszłego lata. Było super, obsługa była znakomiat kelnerów było bardzo wielu a jedzenie wyśmienite. Też bawiliśmy się na dolnej sali i ani night club nam nie przeszkadzał a czy było u góry wesele to naprawdę nie wiem. W związku z naszymi wrażeniami postanowiliśmy tam urządzić nasze wesele. Moja przyjaciólka u której bylismy poradziła mi tylko by dokladnie wszystko omówic bo ona jej szczególiki nie pasowały ale ona naprawdę miała wymagania bo chciała, żeby każdy stolik miał swojego kelnera a kelnerzy obsługiwali wszystkich a nie każdy jeden konkretny stolik. A po zapoznaniu sie z oferta innych miejsc to z tych lepszych murat ma najfajniesza chyba oferte.

Aha mag oni pozwalaja ogladac sale przed innymi weselami wiec zawsze mozna sie dogadac co ci pasuje a co nie. Pdobno babka jest bardzo pomocna i do rany przyloz. Ja tez odnioslam takie wrazenie chociaz rozmawialam z nia tylko dwa razy przez telefon jak na razie. Na poczatku lutego jedziemy wplacic zaliczke.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam!!!
ja tez na poczatku myslalam o weselu w muracie, ale musze przyznac ze blizsza rozmowa z wspominana wczesn9ej pania mocno mnie zniechecila:(

pozdrawiam kizia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

część taneczną raczej musieliśmy sobie urozmaicić w night clubie, a co do obsługi wolałam to omówić z moją rodzinką-tą nieco starszą częścią, która też była obecna na tym weselu i streściłam ich opinie jak i moje spostrzeżenia w mojej wypowiedzi. Ale może jak się dopilnuje wszystkiego i oczywiście wszystko będzie na umowie a nie tylko ustnie to może będzie ok, w przypadku kuzyna nie było wszystko dograne. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie zgadzam się z opinią maarty.w sierpniu miałam wesele w Muracie i było super.Wesele odbyło się w sali restauracyjnej,kelnerzy byli OK!jedzenie także.Słuszna jest opinia FILMARTU, o to właśnie z jego usług korzystałam na swym ślubie. Co do tej sali przy night clubie to bawiłam się tam na weselu w pażdzierniku i też byłam zadowolona.Nie spotkałam się wśród gości z negatywną opinią odnośnie hotelu.Pozdrawiam

Alice
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jak wygląda cenowo w Muracie?
bo to chyba Hotel 3 gwiazdkowy
dzięki za odp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na moim weselu koszt od osobywyniósł 130 zł. ceny wahają się tak pomiędzy 90-130, w zależności od menu.Ustala się je samemu wraz z organizatorem wesela.Wcześniej dostaje się listę z potrawami, przykładowe menu itp.U mnie za tą cenę było naprawdę dużo dobrego jedzenia i jeszcze wiele zostało( to co pozostaje można zabrać ). Za 150 zł można mieć żywe kwiaty na sali. Wybiera się ponadto kolor dekoracji, rodzaj itp.Wart tam mieć wesele!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Alice napisał(a):

> na moim weselu koszt od osobywyniósł 130 zł. ceny wahają się
> tak pomiędzy 90-130, w zależności od menu.Ustala się je samemu
> wraz z organizatorem wesela.Wcześniej dostaje się listę z
> potrawami, przykładowe menu itp.U mnie za tą cenę było naprawdę
> dużo dobrego jedzenia i jeszcze wiele zostało( to co pozostaje
> można zabrać ). Za 150 zł można mieć żywe kwiaty na sali.
> Wybiera się ponadto kolor dekoracji, rodzaj itp.Wart tam mieć
> wesele!!!


mam pytanie jeszcze apropo klimatyzacji bo słyszałam ze nieciekawie w upały.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My bylismy tam na weselu w czerwcu gdy bylo dobrze ponad 28 i nie pamietam zeby goraco nam doskwieralo.:)
pozdr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kolejka Blisko Muratu nie przeszkadza. Grałem tam na paru weselach. Jeśli nie ma drugiego wesela na sąsiedniej sali to wszystko jest OK. Jeśli natomiast (zwłaszcza na dole) jest kilka imprez to dobrze Ci radzę poszukaj innego lokalu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o muracie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie rób tam wesela.Sama pewnie dowiesz się dlaczego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Reda

Kameralne Tarasy (46 odpowiedzi)

Reda jest dobrze skomunikowana z Trójmiastem, a tym bardziej samo osiedle Kameralne Tarasy, które...

Niebieski Bursztyn (3 odpowiedzi)

Osiedle zlokalizowane jest w urokliwej, zielonej części Redy przy ul. Bosmańskiej, niedaleko...

Szukam ekipy remontowej w Redzie stan deweloperski od sierpnia. (5 odpowiedzi)

Szukam solidnej firmy remontowej do kawalerki (35,5 m2) stan deweloperski w Redzie od sierpnia.

do góry