Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Użytkownik sprzętu Apple - opinia Omijajcie to miejsce szerokim łukiem! Ceny niby Ok , ale dostępność nie...
~Użytkownik sprzętu Apple
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 stycznia 2023

Maciek - opinia wątek zamknięty Dzień dobry. W dniu 20.10.2021r. pracownik iSpot w Galerii Bałtyckiej...
~Maciek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 października 2021

koszmarna obsługa wątek zamknięty Pracownicy iSpot nie potrafią udzielić odpowiedzi na szczegółowe pytania...
~Zniasmaczona
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 lipca 2012

Bardzo dziwne miejsce. wątek zamknięty Z jednej strony, ma to być ekskluzywny salon, sprzedający sprzęt...
~Klient
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 października 2011

Nie jest aż tak źle :) wątek zamknięty Ja kupowałem tam 2 iPady i 2 iPhony oraz sporo dodatkowego sprzętu. Zdarzało...
~Greg
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 października 2012

JP - opinia wątek zamknięty bardzo duży wybór akcesoriów rożnych firm do iPhone, iPad , miła i...
~JP
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 maja 2012

AN - opinia wątek zamknięty W nowym salonie iSpot kupiłam iPada, w raz z akcesoriami mili panowie pomogli...
~AN
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 maja 2012

iphone wątek zamknięty zakupiłem u nich iphone 3gs, a ostatnio bylem z reklamacja, bo przestal...
~robert
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 stycznia 2010

Paweł - opinia wątek zamknięty Byłem tam dzisiaj, chciałem się czegoś dowiedzieć o Macbook'u bo jestem już...
~Paweł
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 lipca 2010

Zakup iPod'a wątek zamknięty Poszedłem z zamiarem zakupu iPod'a. Od razu po wejściu do sklepu podszedl...
~darek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 września 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
14

postów

10

wątków

do góry