Drogie forumki-orientujecie się, czy w Gdańsku jest jakieś stoisko z kosmetykami oriflame czy macie może jakąś znajomą konsultantkę?
00
~anek
89.69.157.*
(14 lat temu) 25 listopada 2011 o 09:18
Można kupić u pani, która prowadzi tzw "biuro regionalne" w Pasażu królewskim"(koło Lotu). Niektóre rzeczy ma tam już "od ręki", a inne można u niej zamówić.