(21 lat temu) 11 października 2004 o 17:41
Młodzi szli razem od wejścia,a nad tym to po prostu zrobili takie coś z rąk "^" i wyszło...no wiesz,kwestia gustu.No nie wiem czy da radę to coś przesunąć.Ale fajnie by było :)
Ja tam nie chciałabym mieć takiej przeszkody na drodze do "szczęścia" :)
0
0