Widok

ile idzie paczka z Anglii?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
jak w tytule, bo czekam i już się nie mogę doczekać :))
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli nie została wysłana priorytetem - to nawet i miesiąc (o ile jej ktoś nie rozpracował)... a jeśli priorytetem to max tydzień powinna iść... ja najczęściej czekam 4 dni (na paczki z Polski wysłane priorytetem)...
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zależy jak wysłana. Mój ojciec zawsze wysyła mi kurierem wtedy idzie ok tygodnia. Natomiast raz pokusił się o wysyłkę pocztą nie dość, że drogo to szła ponad 2 tygodnie.
image
image

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokladnie jak pisze Mar-chew, ja na paczki z Anglii czekam zwykle okolo 3 tygodnie , a bylo i wiecej , czesto przychodzą uszkodzone, ( ktoś szukał skarbów) , natomiast moje przesylki do Anglii ida maksymalnie 5 dni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o kurcze to muszę zadzwonić i zapytać jak wysłana, ale z tym że może przyjść uszkodzona albo nie cała to już przesada, ludzie w jakich my czasach żyjemy
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a może i wcale nie dojść... nawet nie wiesz ile moich kartek (!) nie doszło... bo jak z UK to może być kasa... najwięcej mi ginęło ja wysyłałam do centrum Gdańska...
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dlatego my już z poczty nie korzystamy. Za duże ryzyko. A cena dużo wyższa niż kurierem.
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja czekam na paczkę z ubraniami dla dzieciaków to może dojdzie hehe mam nadzieję
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
o Agusia to na drugi raz będę wiedziała, w sumie pierwszy raz szwagierka wysłała paczkę, zawsze przyjeżdza i przywozi, ale teraz szybko nie przyjedzie i dlatego wysłała
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
NIE PRZYNUDZAJ! KOGO TO?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kupilam wózek z przesyłka z Angli, został wysłany we wtorek, w piątek miąłam go juz w domu :)
papilio1@op.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi koleżanka wysyła ubranka i idą około tydzień.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no tydzień już właśnie czekam, może wkrótce przyjdzie
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

czekam na paczke z Anglii została wysłana pocztą ale w polsce przejmuje kurier gls tak jest zawsze wysłana była w poniedziałek i jeszcze jej niema msle ze ze jednak po niedzieli dojdzie (tak 5dni to bite idą paczki z Angli
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

paczki do Anglii oraz z Anglii powiiny przyjść w przeciągu 48h od wysłania, zależy jeszcze jaka firma przewozi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja paczka w Edynburga do Wrocławia szła 4 dni i to po Brexicie! Wysłana 16 maja i w piątek 20 maja już była. Zamawiałam UPS na https://przesylarka.pl/ Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z czystym sumieniem polecam UPS. Osobiście zamawiałam przez nowo odkrytą przeze mnie stronę https://www.kurjerzy.pl/ . Tydzień i była u mnie :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć? (112 odpowiedzi)

Witam. Nie mam żadnych zainteresowań, hobby czy pasji, chciałabym to zmienić, żeby czymś się...

Amniopunkcja - do osób które już to przeszły (285 odpowiedzi)

Z uwagi na poprzednią ciążę z silnym podejrzeniem wady genetycznej, którą poroniłam w 13...

ciekawe książki dla 4 latka jakie czytacie? (55 odpowiedzi)

czy możecie polecić jakieś fajne tytuły książek dla 4 latka do poczytania na dobranoc. W...

do góry