Widok

ile kosztuje farbowanie sukni?

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy moze ktoś wie ile kosztuje farbowanie. Cały czas się nad tym zastanawiam, jakoś nie chcę sie bawić w sprzedawanie, a może kiedyś wykorzystam. Zastanawiam sie tylko ile taka przyjemność kosztuje.

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
nikt nie wie?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no wlasnie: ile i gdzie??

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
słyszałam że na czyżewskiego

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mnie też to bardzo interesuje.

[url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam na czyżewskiego i farbowanie sukni kosztuje 165 zł, z tym że mają teraz urlop do końca sierpnia. Kolor dowolny jaki się będzie chciało zrobią. Cena taka, bo muszą jakoś specjanie farbować, jednak to nie jest taki zwykły ciuszek. Ja sobie zafarbuję na granatowo albo fioletowo

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki za informacje!!
a te farby koronce nie zaszkodza? zeby przypadkiem cos sie nie zniszczylo....

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tego nie wiem ale też mam koronkowe rękawy i na gorsecie koronkę, ale myśle, że nie powinno

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam prosbe - jak juz bedziesz miala przefarbowana to daj mi znac jak wyszlo - czy rowno, czy porzadnie i czy polecasz.
ja swoja chce zrobic na bordowo, w tym kolorze sie najlepiej czuje ;o)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a gdzie Wy w tych sukniach baby pójdziecie? przecież nawet jak będą zafarbowane, to będzie widać, że to ślubne ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
zależy kto jaką ma suknię - ja swoją też chętnie zafarbuję :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
anjja - jak sie czujesz jako kobieta zamezna? ;-) moze jakas mala relacja ze zdjeciami na forum?

cynik - moze i nie kazda sukienka sie nadaje do przefarbowania, ale moja owszem.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
przesle Ci kilka zdjęc na emaila :))) - mysle ze rozpoznasz nas :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ZGADZAM SIE Z CYNIKIEM.NIE WAZNE NA JIKI KOLOR BEDA FARBOWANE-PRZECIEZ FASONY SA TYPOWO SLUBNE.POZDR

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
zanim skrytykujesz pomysl moze najpierw obejrzyj te sukienki, ok?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co to znaczy "typowo ślubne fasony"? hmmm - troszkę Cie nie rozumiem, Asiunia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przeciez wieczorowe suknie maja inne fasony niz slubne.zawsze bedzie widac ze to slubna farbowana.i gdzie Wy sie wybierzecie w nich- na jakie bale.chyba ze do prezydenta albo ambasady.ale was nie krytykuje.to Wasz wybór i nie wykluczone ze ja tez bede musiała kupic/uszyc dla siebie suknie ślubna-bo jestem bardzo drobna i nie wiem czy na siebie znajde i tez bede musiala farbowac. przepraszam jesli kogos uraziłam.pozdr.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie, nie uraziłaś - bynajmniej nie mnie - tylko nie rozumiem dlaczego suknia ślubna musi miec inny fason niż wieczorowa - myślę, że jeśli uda się fajnie zafarbować moją to nikt, kto nie widział mnie na ślubie, nie będzie wiedział że brałam w niej ślub :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no dobra, przefarbujecie je sobie, pójdziecie np na sylwestra ze znajomymi i pierwsza reakcja innych lasek: O! suknię ślubną sobie przefarbowałaś! ;) co mąż Ci nie chciał kupić nowej kreacji! ;))) itp.....

akurat Ty elajza masz suknię typowo ślubną, to musiałaby być naprawdę prosta sukienka, lub tylko gładka spódnica i gorset, żeby efekt farbowania była jako taki...... a i tak każdy ze znajomych by wiedział, że to po ślubnej ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a to może zróbcie sobie z welonów firanki, a z halek na kołach abażury na lampy ;))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
trzeba jeszcze miec welon i halki na kołach - ale cóz jesli takie są Twoje marzenia to zawsze z dziewczynami możemy coś spejalnie dla Ciebie zrobić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ani halki na kole, gladka, prosta spodnica - co ty sie gosciu czepiles mojej sukienki?? chyba juz moja w tym glowa, zeby z nia zrobic co mi sie podoba?
i nie uwazam, ze bedzie widac po zafarbowaniu, ze to slubna byla.
EOT

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Elajza, odebrałaś mojego emaila?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a dla mnie to jest jakby "profanacja" sukni, którą zakłada się w takim wyjątkowym dniu, już wolałabym, żeby wisiała w szafie. to rzeczywiście tak jakby z welonu zrobić firankę.....ale macie pomysły
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jesli kiecka się nadaje- to czemu nie???? a jesli jest na 3 kołach to nie bardzo..... jaka profanacja???? to świętość jakaś czy jak???? bez przesady...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mma pytanie czy ul. Czyżewskiego mieści się w Gdańsku, czy może w innym mieście w Trójmieście? A może ma ktoś dokładne namiary na ten "lokal" gdzie farbują suknie?
Z góry wielkie dzięki!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
anjja, odebralam i odpisalam :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A mnie się wydaje, że przyszłe panny młode są już tak zestresowane, że szukają ukojenia w mniej lub bardziej ostrych wypowiedziach na forum - takie rozładownie napięcia (a są lepsze sposoby przecież ;) )... Bo coraz więcej tu wątków, które rozpoczynają się normalnie, a kończą kłótnią i wzajemnym obrażaniem. Tak więc (megan i nie tylko) WYLUZUJMY :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tam, gdzie zamawiałam suknię ślubną, bardzo podobne były fasony wieczorowe. Jedyna różnica to brak welonu i innych dodatków. No i kolor.
Ja też być może zafarbuję i może trochę przerobię. Żadna to profanacja!!!

[url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ta farbiarnia jest w oliwie naprzeciw telewizji Gdańsk w takich pawilonach. Apropo tego gdzie taką suknie ubrać. Przede wszystkim będę ją ubierać na sylwestra ale bez koła to będzie mniej szeroka, myslę, też nad zalożeniem samej spódnicy z dokupionym zwykłym gorsetem nie tym ślubnym, wtedy będzie w ogóle wyglądać bardziej "normalnie" a poza tym to chyba kazdego indywidualna sprawa co chce zrobić z suknią. Dam znać ci Elajza jak będzie wygladać po farbowaniu po 22 zanoszę, bo wtedy urlop im się kończy.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki za namiary. Też uważam, że suknie ślubne po farbowaniu i drobnych przeróbkach mogą doskonale służyć jako suknie wieczorowe, tym bardziej jeżeli jest osbono gorset i spódnica, wtedy możliwość tworzenie różnych kombinacji jest mnóstwo.
Też bardzo prosiłabym o relacje ze stanu sukni po zmianie koloru!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdzie na czyżewskiego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
belle a jak kształtują sie tam farbowania nazwijmy to małej odzieży??

mam do zafarbowania jedną małą bluzeczkę i zastawiam się czy jest sens jechać z nią az do gdańska??!!

z góry dzięki za odpowiedz!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z tego co patrzyłam za zwykłą odzież placi się od 20 zł w górę także nie są to duże koszta

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (4 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

do góry