Widok

ile kosztuje henna z regulacja brwi?

Kobieta Temat dostępny też na forum:
jestem przyjezdna i zastanawiam się ile to kosztuje i gdzie w okolicach kowal , łostowic moge to zrobić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
henna z regulacja brwi to wydatek ok.30zl.ja taki zabieg moge wykonac za 20zl.pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
w głowę się pukni durna krowo. 30 zł...phi hehehe ciekawe czy ktoś na henne do Ciebie przychodz?! profesjonalna kosmetyczka 2 dych za takie zabieg nie ściska....naciągara jednym słowem!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pruszcz Gd.

Henna brwi z regulacją 15zł

Henna brwi +rzęs z regulacją 25zł

Henna rzęs + regulacja brwi 15zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co pamiętam rozpiętości cenowe są spore, zależy od salonu. Ja czasami chodzę na Zaspę na ul.Pilotów- 20zł, henna rzęs i brwi + regulacja.
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Info od żony - na wrzeszczu rozpiętości cenowe są bardzo duże, aczkolwiek salon kosm ALABASter na grunwaldzkiej koło kwiaciarni maciejki - robią bardzo fajną henne za ok 18 zł ;-)
Autorskie foremki do ciastek, wykrawaczki do masy cukrowej
http://www.foremkowanie.pl
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u mnie henna brwi plus regulacja 15zł

komplet brwi plus rzesy plus regulacja 22zł

podaje stronkę z cennikiem wszystkiego

kosmetykaprofesjonalna.com.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
najlepiej brwi ogolić na łyso :) Widok bezcenny :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Halewicz bezcenne są Twoje komentarze.

Uwielbiam je :) pozdrawiam
Wiele kobiet marzy o rycerzu w lśniącej zbroi. Ale większość musi zadowolić się giermkiem
w dziurawych skarpetkach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
również pozdrawiam i nisko się kłaniam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Można sobie sprawdzić na stronie i poczytać informacje o metodach pielęgnacji rzęs.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Żona zawsze kupuje produkty od Zawsze Piękna ul. Traugutta 12B 67-100 Nowa Sól tel. 801 003 153, i z koleżanką nawzajem sobie robią hennę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Teraz to na pewno ceny mocno się zmieniły. Ogólnie sama sprawdzam, co mogę dla siebie jeszcze zrobić i mam takie https://sklep.lashbrow.pl/henna-do-brwi produkty na oku. Henna, dobrze nałożona, na pewno pomoże nam i będziemy wyglądać dobrze. Co wy na to?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Henna brwi z regulacją 25 zł, henna brwi i rzęs z regulacją brwi 30 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teraz to lepiej samemu sobie i farbować i regulować brwi. Tutaj https://amazinglashes.com/pl/p/Rozjasniacz-do-brwi-Pasta-RefectoCil-Blonde-Brow/896 można się kompleksowo zaopatrzyć. Jest tam bowiem wiele ciekawych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb. Między innymi znajdziecie tam rozjaśniacz do brwi oraz hennę, a także różne akcesoria.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Świetną hennę potrafią zrobić w tym gabinecie - Beauty Therapy na ul Góralskiej. W ogóle bardzo fajny gabinet z miła i profesjonalna obsługą. Dziewczyny znają sie na rzeczy są na bieżąco z trendami i nowościami. Korzystaj a z dobrych kosmetyków. Bardzo lubię tam chodzić i ceny mają przystępne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Łostowice

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

Zielona Park (49 odpowiedzi)

Zielona Park, jak sama nazwa wskazuje, zlokalizowana jest w okolicy licznych terenów zielonych. W...

Skandinavia (9 odpowiedzi)

Skandinavia powstaje przy ul. Wielkopolskiej w od lat rozwijającej się dzielnicy Gdańska. W...

do góry