Widok

ile $ welon i rękawiczki?

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
jaka jest cena welonu i rękawiczek?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam do sprzedania - jesli jesteś zainteresowana - welon trójwarstwowy do pasa oraz rękawiczki do łokcia.
Magda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
raczej szukam rękawiczek za łokcie i welon skromny biały i krótki ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rękawiczki 70 zł, nie wiem ile welon bo ja nie będę mieć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tez sie zastanawiam czy koniecznie trzeba miec welon ....
raczej chyba z niego zrezygnuje bo bede miala rozpuszczone włosy a z welonem nie bede dobrze wygladac .... dzieki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też chcę rękawiczki za łokcie, a welon mi się nie podoba i do sukni którą chcę mieć raczej nie pasuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ten sam problem mam .... zresztą wole mniej rzeczy kupowac bo potem zostanie mi w szafie .......
teraz patrzyłam na ceny wiązanek ślubnych ... jakie drogie !!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Drogie to nie wszystko, bo w kwiaciarni w której chcę zamówić bukiet ślubny muszę się zapisać 3 miesiące wcześniej (paranoja) i jeszcze pani mi powiedziała, że w czerwcu już nie ma tulipanów i mam problem :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nawet nie wiedziałam, ze to trzeba sie zapisywac, myslalam, ze pojde tydzien przed i wszystko załatwie ...... ja mam w kwietniu a nic prawie nie mam załatwionego ... tylko suknie z wypożyczalni i miejsce na wesele... a masz może jakas fajna orkiestre ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też tak myślałam, ale przechodząc koło kwiaciarni weszłam się zapytać i też byłam zdziwiona, ale myślę że nie wszędzie tak jest. A co do zespołu to mam namiary, ale jakoś nie mam czasu żeby do nich zadzwonić (p.Marek 344 80 69). Suknię chciałam szyć do pierwszego wypożyczenia, ale teraz w Marietcie jest każda suknia 500 zł tańsza i kupno wychodzi troszkę drożej niż wypożyczenie. Jutro jadę przymierzyć ten model który mi się podoba i chyba zamówię. Nie mam natomiast fotografa i nie mogę się zdecydować na żadnego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
fotografa tez nie mam .....
... ja wypozyczam za 500 z salonu BEAUTY we Wrzeszczu ... a w Mariette byłam ,ale jakos nic ciekawego nie moglam sobie wybrac ........ ale zobacz tez salon we Wrzeszczu zanim podejmiesz ostateczna decyzje ... .... o niebo lepiej maja suknie wykonczone i obsluzyły mnie te dziewczyny lepiej .......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wybrałam sobie taki model którego nigdzie nie ma, tylko w Marietcie jest. Oglądałam tyle sukni, ale jak zobaczyłam tę "moją" to powiedziałam, że innej nie chcę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok! najważniejsze by Ci sie podobała :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No ja też tak myślę, bo zawsze się znajdzie ktoś komu coś się nie podoba:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to zycze udanych przygotowań do ślubu i wesela i najlepszego na nowiej drodze życia !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję i również życzę wszystkiego najlepszego przed i po ślubie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ewo , Marietta ma kilka salonow , a najwiekszy z nich w Gdyni i tam chyba nie sposob sobie nic nie wybrac z tak duzej oferty sukienek , ale mysle , ze pewnie tak jak ja na poczatku skierowalas sie na Klonowa we Wrzeszczu gdzie kiedys byla Marietta (a od dwoch lat juz nie ma),a w zamian za to w tym samym miejscu otworzyl sie komis przeniesiony z Przymoza i towar maja pozal sie Boze a podszywaja sie caly czas pod Mariette.Mnie na szczescie o tym uprzedzily Panie z salonu Orient co miesci sie obok ..Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (5 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

do góry