Widok

ile za ślub w kościele?

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
W moim kościele płaci się za ślub " co łaska" - to znaczy ile???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"co łaska" tzn. tyle ile wyznaczy kosciol, kazdy kosciol ma swoj cennik tylko na wstepnej rozmowie mowia "co łaska", gdy przychodzi do platnosci to juz podadza konkretna kwote (tak przynajmniej wypowiadaja sie inni)
co łaska znaczy 200-300 zl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To jest zwykła kościelna obłuda. Spróbuj dać np. symboliczną złotówkę - to gotów jest Cię zabić. W najlepszym wypadku przeklnie. A Jezus mówił o wdowim groszu - tyle tylko,że nie wpolskim kościele.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moje "co łaska" wynosilo 100 zl. Dal te pieniadze moj swiadek w kopercie, na zapleczu, 5 minut przed slubem, przy podpisywaniu papierow, za odpisy chrztu itp. nic nie dalam. nie dlatego, ze nie chcvialam, ale cale wesele i slub juz tyle kosztuja, ze brakowalo juz nam kasy ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w okrąglaku na Przymorzu bylo naprawde co łaska - ja w sumie dalam 100 zlotych i było O.K. Może dlatego że tam jest dużo ślubow - podobno w malych miejscowościach i parafiach jest oficjalny cennik i ceny są bardzo duże pozdrawiam,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

Łazienka (44 odpowiedzi)

Dziewczyny jestem na etapie kupna kafli do lazienki ale nie wiem na jakie sie zdecydowac. Prosze...

Czy slub cywilny to wogole slub??? (208 odpowiedzi)

Przeciez tam nikt nic nikomu nie slubuje!

Zaproszenia ślubne - gdzie najlepiej kupić? (135 odpowiedzi)

Gdzie najlepiej kupić zaproszenia w okolicy Trójmiasta?

do góry