Widok

ile za wygląd?

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Tak z ciekawosci pytam... ile ( tak przypuszczalnie) wydacie na sam wygląd w tym dniu?
-sukienka, welon, buciki, biżuteria, inne dodatki (rekawiczki ,jakies wdzianko na wierzch ,itp) ,makijaz, paznokcie, fryzjer...o czyms zapomniałam ? ;)
I dla porównania ile wyda wasz facet?


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm a poza tym to ja się z Tobą zgadzam, że nie ważne ile się na sobie ma :) więc właściwie mamy takie samo zdanie ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja założyłam ten wątek...przyznaje sie do winy :) Po prostu byłam ciekawa czy wszystkich to az tyle wyniesie...bo jak zaczęłam obliczac to sie przeraziłam...przyznam sie ze nie jestem zbyt obeznana w cenach i miałam nadzieje ze moze ktos cos podpowie... bo ja na przykłąd pewnie poszłabym do pierwszej lepszej wizazystki czy kosmetyczki czy kwiaciarni itp. i to by wynikało z mojego braku orientacji... a moze ktos ma sprawdzonego kogos kto robi dobrze i w miare tanio :) Jezeli chodzi o mnie to jedyne na czym nie chce oszczedzac to sukienka :) i to nie wynika z mojego snobizmu tylko jak ją przymierzyłam to po prostu juz wiedziałam ze to TA JEDYNA wymarzona....ale kupiłam ja jak była w promocji... wiec jezeli ktos tak jak ja szuka czegos taniej to prosze o rade :) moze zle ten watek zatytułowałam...
pozdrawiam wszystkich


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u nas nietypowo- moja kreacja wyjdzie taniej niz pana mlodego! sukienke uszyla mi krawcowa na wzor modelu 'lisy ferrery' za 250 zl, do tego fryzjer 100 zl, + jakies dodatkowe sprawy jak kwiaty, spinki do wlosow, ponczochy- niech nawwet bedzie 200 zl, futerko pozyczone, buty biale mialam; jak przymierzylam te moje wszytskie dobra, to oniemialam taka bylam piekna :-) a moj przyszly maz musial kupic garnitur za 1200 zl; mam nadzieje, ze niska cena sukienki, nie zepsuje mi radosci ze slubu :-))))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cena sukienki nie jest ważna!Wazne jak ty sie w niej czujesz :)
Ja tez chciałam dać uszyć (na wzór tej mojej) ale pani za szycie takiej kiecy zawołała sobie 1800 :( wiec to mi sie nie opłaca


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry