Widok

ile zarabia kierownik sklepu z obuwiem?

Pytam, bo moja bratowa oszalała. Dostała awans (poza trojmiastem) i głowę ma wyżej niż jej sięga kark:) Serio. Nie chcę jej pytać bo to nie wypada, głupio mi nawet tutaj Was pytać ale jestem ciekawa. JAk to jest z jednym a jak z dwoma sklepami pod sobą? SKlep typu ccc
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
kierownik sklepu ccc ładnie zarabia, kwoty niestety nie moge podac :) ale jest bardzo zadowalajaca.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kierownik daichmanna też bardzo ładnie zarabia:) więc sądzę że w tej samej branży będzie podobnie:)
A bratowa oszalała, bo to są niezłe pieniądze ;-)
image

image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
co to znaczy "ładnie zarabia"?


dla jednych ładnym zarobkiem będzie np. 2500zł netto... dla innych 5000zł :) a jeszcze inni ładnym zarobkiem nazwą kwotę "nastu" tys. :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
kierownik ccc dostaje około 3,5 - 4 tys. brutto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
he zabojcza kwota;;) przeciez to przecietne zarobki
wspolczuje ludziom, ktorym przewraca sie w glowie od czegos normalnego. Bo taka wyplata powinna byc czyms raczej standardowym a nie powodem do dumy. Co innego 10000 zl...
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kierownik małego firmowego sklepu w GB zarabia 2500 netto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
dla mnie normalne zarobki to 3tys na reke

wiec pisanie ze ta kwota jest super to co z wami nie tak.

super zarobki to pow. 5tys
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dla jednych zarobki wysokie to ok 3000 zł brutto a dla innych jak dla "jaa" która jest troszeczkę złośliwa:) to mało:)

W daichmannie kierownik zarabia ok 5000 brutto + premie:)
image

image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
no to ladna kwota jak na prace w sklepie.

tylko w jaki sposob bratowa oszalala?
gada o kasie? "stanowisko" jak odwalilo?

swoja droga mam ubwa z ludzi co awansuja na kierownika SKLEPU i wszystkie rozumy pozjadali.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
"podawanie wysokości pensji brutto, to jak podawanie długości przyrodzenia z długością kręgosłupa"

Patunga co dla jednych 3000 netto jest szczytem marzen dla innych jest ulamkiem pensji - jak ktos chce pracowac za tyle to spoko ale czesto jest tak ze na cos sie godzimy a potem narzekamy wiec uwazam ze "jaa" nei jest zlosliwa napisala prawde.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
tu nie chodzi o zadna zlosliwosc tylko kwota 3,5 brutto to jakies 2,5 tysiaca na reke. To nawet nie jest srednia krajowa, wiec raczej zaden powod do dumy. To sa zarobki zwyczajne, przecietne wrecz. I po prostu ludzie, dla ktorych takie pieniadze stwarzaja sytuacje ze "s****wyzej niz dupe ma" to dla mnie jest po prostu zenujace.

Tak samo zenujace jest to ze wielu ludzi zarabia polowe tego i ogromnie sie z tego cieszy. Ale zyjemy w takim a nie innym panstwie wiec pozostaje nam sie cieszyc z tego co mamy;) I zeby nie bylo - nie zarabiam nawet 1/5 tego co kierownik w ccc;) ale mam o sobie ciut wieksze mniemanie, zeby uwazac zarobki 2,5 tysiaca na reke za cos czym mozna sie chwalic:)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3
średnia krajowa w 2010 r. wynosi 3146 zł brutto
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie ma sensu wdawac się z Wami w dyskusję:)
Nikt się tutaj niczym nie chwali,po prostu padło pytanie i tyle.

Drążcie dalej temat tak jakby i Was to dotyczyło:)Szkoda energii:)

Wesołych Świąt wszystkim życzę.
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
może brata spytaj

A może bratowa po prostu tak się cieszy, tylko Ty jesteś zazdrosna i całe jej zachowanie źle odbierasz ;)

Moja bratowa postradała rozum jak załapała fuchę sprzedawcy kołder na targu, sprzedała jedna kołdre i już focha puściła na teściową, że jej niby już nie potrzebuje, że ma w nosie jej pomoc, bo ona teraz karierę robi, hehe ;) Długo jej radość nie potrwała, może jakieś 2 miesiace, bo gościu sam postanowił sobie te kołdry sprzedawać i bratowa kariery w handlu i w show biznesie nie zrobiła ;)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Hahah Daria dobre z ta bratowa;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak niektorym malo do szczescia potrzeba :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
niektóre odpowiedzi całkiem ciekawe:) Jednak proszę się nie sprzeczać:)
A czy wielkość zarobków kierownika ma sie jakoś do wielkości sklepu?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja koleżanka jest kierowniczką w sklepie ch sklep sieciowy z ubraniami średniej wielkości 10 sprzedawców pod sobą ma 1800 na rękę wydaje że wiele osób dodaje sobie co do wielkości ich pensji
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
no no, szczyt marzeń być kierownikiem sklepu;))))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
jakbym zarabiala trojke to bym ...ze szczescia
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Eeee, ze niby 3,5 tysiaka czy nawet 5 to juz tak strasznie super? Ludzie , co tak mysla chyba po prostu nigdy prawdziwych pieniedzy nie widzieli.
I nie chce byc zlosliwa, bo nie uwazam, ze jak ktos zarabia malo, to jest gorszy. Tylko jesli juz komus rosnie ego z powodu wysokosci zarobkow, to powinno to moim zdaniem byc minimum 10 000 na reke ;) A w niektorych kregach i to jest zdecydowanie za malo, zeby zrobic wrazenie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
moja eks kierowniczka(właściwie tylko na papierze i to przez kilka ostatnich m-cy przed zamknięciem sklepu - bardzo drogiego, odzieżowego) zarabiała tyle co reszta ;) tzn. oficjalnie najniższa krajowa ;)

nie oficjalnie 1200zł + 0,5% od utargu... (sklep zamknięty 2 lata temu)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no napewno ...taka mała "warszawka"
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja uważam, że to jest bardzo ładna pensja !!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Milion pięćset sto dziewięćset hehe

Zaraz wszystkie tu swoje zarobki podacie,a potem skoczycie spobie do oczu,bo jedna drugiej pozazdrości...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam kolezankę która jest kierowniczką w sklepie obówniczym-nie bede podawać marki. Zarabia 2000 na reke...
wiec dziwna rozbierzność tam 3 tam 5...

dla jednych szczytem marzeń jest dostanie 2 tys...inni za 5 tys nawet palcem nie kiwną....

a wiekszosc pracodawcow to by na najnizsze krajowe pozatrudniała...
image[/url]
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
prawda taka,że im więcej się zarabia to się więcej kredytów ma i czasem się klepie większą biedę,niż ktos kogo na kredyty nie stać:)
bo wtedy wieksze mieszkanie, dom czy remonty...i to już okazuje się,że jest mało...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
matko a co Cie obchodzi ile zarabia bratowa hehe wyliczasz jej czy co ??

mi to dynda kto ile zarabia jakim samochodem jezdzi bo znam paru takich co rozbijaja się merasiami a żałują dziecią na buty albo potrafią przykręcić wodę w spłuczce zeby zaoszczedzić masakra

a co do szczytów marzeń z pensja hmm to tak jak jeden lubi matkę a drugi córlkę

w Polsce mozna być po 4 fakultetach i czasami zarabiać po 2 tyś i ludzie zyją a znajdzie się taki co skończył albo i nie zawodówkę i trzepie miliony
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
jejku aż tak Cię boli że bratowej się powiodło-dziewczyno daj spokój -nie wiem czy pracujesz czy nie ale jeśli nie to weź się w garść :)i nie zazdrość bo to nie wypada :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Wiadomo, że pensja to pojęcie względne, jak dla mnie oprócz samej kwoty ważniejsze jest za jakiego typu obowiązki jest Ci płacone, biorąc pod uwagę takie wytyczne jak:

- poziom stresu
- godziny pracy
- warunki pracy
- czy np. praca w weekend
- socjal
- poziom odpowiedzialności
- odległość z pracy do domu

to np. pieniądze, które ja zarabiam (oczywiście zawsze mogłoby być więcej ! ;) uważam, że są spoko- nie sikam z radości ale nie czuję się tez wykorzystywana przez pracodawcę, gdyby z kolei mój tata pracując na platformach wiertniczych zarabiał takie pieniądzę to ta kwota byłaby już śmieszna...

Więc jeżeli ten kierownik sklepu, pracuje więcej niż 10h, jeżeli pracuje w weekend a może i odpowiada materialnie za pewne sprawy to i te 3500 na rękę to żaden powód do zazdrości :)

W odpowiedzi na temat postu, musiałabym zarabiać grubo ponad 10 tyś na rękę, żeby mi "odwaliło " ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anka, a Ty jakbyś się zachowywała na takim stanowisku? Są pewne zakresy odpowiedzialność, parcie na wyniki, dziwisz się że ludziom odwala? A Tobie by nie odwaliło?!

Dla mnie ponad 3 tyś. to już coś :)

Niestety, Państwo Polskie nie daje takich płac.

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poza tym zawiść - typowo polskie!

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
te wszystkie obowiazki i wiele wiecej ma policjant a zarabia nie cale 3000 zl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kasjer sprzedawca sklepu sportowego w PL zarabia 2700zł netto więc szału nie ma
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przecietne zarobki ? Śmieszna jesteś :)
Zmień grono znajomych to się dowiesz ile się zarabia w polsce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hahahaha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To bardzo mało
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj, Bydgoszcz kierownik Deichmann mam 4,7 tyś, nie wiem czy to ci pomorze podjąć decyzje. pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Pewnie nie pomoże, bo nie napisałeś czy netto czy brutto.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kierownik w sklepie boti zarabia 1242 zl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ha ha kierownik a pisze z błędami
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Ile zarabiacie miesięcznie? (534 odpowiedzi)

Ciekawi mnie, jak kształtują się na rynku pensje pracownicze. Napiszcie proszę kwotę netto i...

Hostessy (17 odpowiedzi)

Witam serdecznie Czy możecie polecić jakieś agencje gdzie można złapać dodatkową pracę np. jako...

Własny biznes - jak się reklamować? (176 odpowiedzi)

Jak reklamować swój biznes w sieci? Bez obecności firmy w Internecie ciężko będzie zdobyć...

do góry