Widok

ile zarabia się w PLAY w TRójmieście jako konsultant?

wie ktoś może czy ta firma płaci w miarę normalnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
1400-1500 netto podstawy, średnio około 2kpln, najlepsi z bonusami, giftami potrafia dobic do 4kpln
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
8 zł na reke czyli takapostawa do 1500 zeby zarobic ponad 2 tys musisz tam sie nameczyc sporo godzin dodatkowych i bonusy ;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm.. to faktycznie niewiele...
ciekawi mnie czy podstawa jest zależna od tego w jakim mieście jest salon..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja podałem zarobki w salonach własnych, ppp byc może u partnera lub franszczyzna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Większych bzdur nie widziałem, pracowałem w salonie własnym Play-a poczynając od konsultanta po starszego konsultanta i kierownika, z podstawą grubo przesadzasz kolego bo na początku masz 1200 zł na rękę plus premia. I tak jeżeli premie salon lub punkt sprzedaży wyrobi premie dajmy na to w listopadzie to jest ona wypłacana ze styczniową pensją, oczywiście jeżeli nawet wyrobisz w danym miesiącu swój target na nawet 150 %, a salon czy też punkt w którym pracujesz nie to i tak nic nie dostaniesz.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
wydawało mi się że to firma która dobrze dba o swoich pracowników..
jak wyżyć w dzisiejszych czasach za 1200 zł gdzie kredyty na głowie.
wiem że są premie ale jak piszecie..jak nie masz planu to premii zero..
dzieki za odpowiedzi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powiem wam tak- ja podstawy mam 1237 zł .... umowa o prace. to jest jak plucie w twarz i powiedzenie ze pada deszcz. Bonusy? Prosze cie dziennie do salonu wejdzie Ci peło gapiow a Tobie na tej podstawie plany sprzedażowe dadza takie ze nie dasz rady wyrobic bonusu.Nie polecam na dluzsza mete
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
też aneksy nie liczą się do planów jak u konkurencji? Trzeba natrzaskać nowe umowy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
przez pośrednika Tooltip w play ->
~7.40zl/h
po 300 przepracowanych godzinach:
8.20zl/h
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

praca w call center (20 odpowiedzi)

Od jakiegoś czasu szukam pracy jednak bez rezultatu, postanowiłam spróbować w call center-...

Jak daleko dojeżdżacie do pracy? (22 odpowiedzi)

Ciekawi mnie jak daleko dojeżdżacie lub jesteście w stanie dojeżdżać do pracy? Czy szukacie pracy...

zarobki administracja biurowa, ile dają ? (9 odpowiedzi)

Rozglądam się po dłuższej przerwie za pracą na stanowisku administracja biurowa (asystentka,...

do góry