~monika1
(21 lat temu) 26 kwietnia 2005 o 21:35
Myśmy mieli super kamerzystę z Gdyni, który brał 800zł za filmowanie: dom, kościół, wesele do 1.00 i plener. Dodatkowo płaciliśmy 200zł za dvd, ale naprawdę było warto. Uważam, że to niezbyt wygórowana cena za dobrą robotę.
0
0