Widok

filmowanie

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
szukam dobrego kamerzysty,ale nie drogiego-jaka cena jest dobra?ile wy placiliscie?prosze o jakies namiary.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myśmy mieli super kamerzystę z Gdyni, który brał 800zł za filmowanie: dom, kościół, wesele do 1.00 i plener. Dodatkowo płaciliśmy 200zł za dvd, ale naprawdę było warto. Uważam, że to niezbyt wygórowana cena za dobrą robotę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry