mam pytanko,wie ktos moze ile zarabia instruktor prawa jazdy?czy to sa dobre pieniadze?dziekuje Zbyszek.
00
~itp.
89.69.132.*
(14 lat temu) 22 marca 2012 o 11:37
chyba jest tylko jedna w gdansku, ta jedna z większych szkół. ;]
Generalnie nieliczne przyjmuja na umowe o prace, bo sie zwyczajnie nei opłaca a biznes musi sie kręcić jak najmneijszym kosztem .
27 zł jak najbardziej ale ze swoim samochodem czyli sam płacisz za paliwo, amortyzację itp. A jeżeli pracujesz na aucie szkoły to na rękę 10-15zł. Generalnie z pracą cienko bo też szukam od dłuższego czasu.
skoro 300 dziennie to dla Ciebie cienizna, to sorki..... skąd wiem? gadałem z instruktorem.... średni zarobek za godzinę to 27 zł... resztę sobie policz sam...