Widok

instruktor z powolaniem :-)))

Artusek Temat dostępny też na forum:
Zdesperowana i zniechęcona kolejnymi nieudanymi próbami zdania egzaminu chwyciłam się ARTUSKA - czyli ostatniej już dziś dla mnie "deski ratunku". Ostatniej, bo zdałam :-)))

Profesjonalizm Artura, autentyczna i wyczuwalna chęć pomocy, zaangażowanie, wyrozumiałość, serdeczność i przede wszystkim jego (dla mnie autorytetu w dziedzinie nauki jazdy) wiara w moje umiejętności pomogły mi zdać ten egzamin.
Nie usłyszałam od niego ani razu, i tu cytuję słowa instruktorów z mojego ośrodka szkoleniowego: "nie umiesz jeździć, jesteś tępa, jeździsz na 2+"itp., w momentach kiedy popełniałam jakieś błędy. Artur zachowywał się jak lekarz - precyzyjnie i krótko "stawiał diagnozę" i "podawał receptę".
Określił też mój słaby punkt i znów opłaciło się posłuchać jego rady - przed samym egzaminem powiedział: "daj sobie szansę, żeby zdać - nie denerwuj się", i te słowa niczym mantrę powtarzałam przez dwie godziny oczekiwania na egzamin.
Z pełną odpowiedzialnością polecam ARTUSKA, a Tobie Artur, raz jeszcze wielkie DZIĘKUJĘ i prośba w imieniu wszystkich, którzy do Ciebie trafią: pozostań taki jaki jesteś + szanuj zawsze czas kursantów ;-)
Serdecznie pozdrawiam
Moja ocena
Artusek kategoria: Kursy prawa jazdy
obsługa: -
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 5
 
czas trwania kursu: -
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 6
 
5.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Serdecznie dziękuję :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Opinie i oceny

Agnieszka Dobies - ocena (3 odpowiedzi)

Stanowczo nie polecam. Mam nieruchomość, którą sprzedaję jako osoba prywatna. Jedna z agentek...

Paulina - opinia (4 odpowiedzi)

W Listopadzie 2022 zakupilismy od dewelopera bliźniaka w inwestycji Villa park. Od 4 miesięcy na...

Mateusz - ocena (3 odpowiedzi)

Nie mogę znaleźć kontaku do pani Ewy . Nr z internetu nie jest aktywny. Czy ktoś mógłby poratować...

do góry