Widok

internet stacjonarny w Baninie

Witam,
jako, że w niedalekiej przyszłości zamieszkam w Baninie zależy mi na możliwości podłączenia się do internetu stacjonarnego bez limitu pobierania danych i gwarantowaną prędkością. Niestety odkryłam, że na chwilę obecną nie ma takiej możliwości.
Jako, że pracuję w firmie Orange dopytałam o możliwość inwestycji w Baninie.
Jednak, żeby takowa inwestycja mogła powstać potrzebuję wykazać, że jest zainteresowanie usługą.
Podkreślam słowo ZAINTERESOWANIE, a nie deklaracja.
Szukam osób zainteresowanych korzystaniem z usług internetu stacjonarnego w Baninie. Na początek z osiedla Rodzinnego i Familijnego.
Kabel jaki będzie mógł zostać doprowadzony do naszych domów daje możliwość korzystania zarówno z internetu, jak i telewizji i telefonu. Przewidywalny przesył danych do 20Mb/s.
Jeśli ktoś z Państwa jest zainteresowany proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.
Najwyższa pora wyciągnać Banino z internetowego dołka :)
tel do mnie 503 175 132
@ izabela.szczepanska@orange.com

Pozdrowienia dla przyszłych sąsiadów :)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
no jak nawet po polsku dobrze nie umiesz pisać to pewnie nie masz dużych wymagań w innych dziedzinach
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja tam zadowolona z radiówki amelka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Można czekać na kabel jak na zbawienie, a można mieć Internet radiowy już teraz i też dobry :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
To zostaje nam czekac tylko bo jednak kabel by sie przydal
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A nie czasem multiwifi? Jak niedaleko mnie kopali dla volty, to mówili że dla vectry - może być celowa dezinformacja, tu i tu nazwa inna choć podobna ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
jakas firma kopie dla inwestora, dziś wrócili i kopią dalej. Pracownicy twierdzą że to multimedia polska. Oni tylko wykonują kanał i studnie. Coś z tego będzie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To moze ktos kokretnie poda nazwe tej firmy a nie bawi sie w jakies zagadki bo bym chcial ich oferte zobaczyc i przeanalizowac
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co mówili to ruszają dalej w tym tygodniu. Sygnał zaczną podłączyć za około 2 tygodnie. Mają łącze po optyce więc bez radia. Może uda mi się ogrzewać nr to wrzucę na forum.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podpowiedź już tu była. Ale Familijne jest rzut beretem od Morelowej, jak czegoś Wam u mnie brakuje to dzwońcie/piszcie do mnie, a jest duża szansa że to dostaniecie. Od większej ilości radiówek, niestety wolnego pasma radiowego nie przybędzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
To jak sie nazywa ten dostawca I czy wejdzie a uslugami na familijne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hola hola, tam gdzie mówimy ze mamy światło mamy światło prosto do węzła.
I nie siejemy żadnej dezinformacji - mamy wystarczająco dużo swojej roboty.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podobnie można powiedzieć o większości dostawców - również Wave.
I przestańcie proszę siać dezinformację o limitach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jezeli to firma o której myślę to możecie czuć się zrobieni w bambuko.
Niby światłowodzik, a na końcu osiedla antena.
Czyli de-facto radiówka, tylko dłuższym kablem podłączona :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przekopali Wiśniową, i zostawili światłowód. Co dalej, ktoś wie ? Akcja miała dalej iść od wiosny ?:/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A cos konkretnego jakas nazwa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
firmazchwaszczyna.pl ? ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Raczej - "Czy podoba Ci sie moja dziewczyna"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Firma z Chwaszczyna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie zdejmuję, bo jak zdjąć coś, czego nie założyłem :-) - czyli pytanie z gatunku "czy przestałeś już bić żonę".
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
A jaki jak mozna wiedziec
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Ozonowanie domu (16 odpowiedzi)

Witam wszystkich.Moje dziecko ma alergię i lekarz doradził mi aby co jakiś czas przeprowadzać...

do góry