Widok

invicta - a może coś innego?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Cześć dziewczyny,

czy któraś z Was korzystała z usług Invicta lub podobnej kliniki leczenia niepłodności w trójmieście? U mojego męża wyszło bardzo słabe nasienie, jesteśmy właśnie w trakcie badań. Jednak okazało się, że w Invicta nie pracuje ani jeden androlog, tylko pani doktor, która ma jakąś dodatkową specjalizację. Nie chcę podważać nikogo wiedzy, ani umiejętności,ale zastanawiamy się nad zmianą kliniki.
Czy możecie coś podpowiedzieć?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mamy bardzo dobre doswiadczenia z Invimedem w Gdyni. Opinie ma rozne, ale nam sie udalo. Pracuje tam androlog, dr Rogoza, bardzo dobry specjalista. Poza tym moge polecic dr Makowska.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś się orientuje, czemu różnica pomiędzy invicta (15 tyś), a Invimed (8 tyś) za in vitro jest tak duża? Oba zawierają w sumie to samo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My byliśmy u androloga w invikcie u Mariusza Łukaszuk w 2016r ale widzę, że już nie pracuje w Gdańsku :-/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiemy o tym, pracuje w Gdyni, jednak różne opinie o nim czytałam. Powiesz jak Twoje wrażenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My z podobnym probleme l(czynnik męski, ciężki) leczyliśmy się w Invicta. Są tam lekarze specjalizujący się w andrologii, co więcej także w procedurach na okazję słabych parametrów nasienia, których nie ma w innych klinikach. Zaczynaliśmy u prof. Łukaszuka, potem byliśmy pod opieką dr Olszak i dr Stencla. Bardzo sobie ceniłam kontakt ze wszystkimi tymi lekarzami. Udało się przy transferze z mrożonych zarodków i teraz jesteśmy we trójkę. Na pewno mogę polecić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję za odpowiedź. Sprawdziłam inne kliniki i też mają specjalistów andrologii, także postanowiłam wybrać się też do pozostałych na wizyty i ocenić, czy rzeczywiście Invicta to najlepsze rozwiązanie w trójmieście dla nas.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie polecam Gametę. Nam (podobny problem) pomógł dr Skweres, ale wszyscy specjaliści tam są świetni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U nas plemniki się zlepiały i było mało ejakulatu. To drugie może się zdarzyć bo mężczyzna się stresuje jednak. Kazał brać l-karnityne wit.C, wit.K,tran. W ciążę zaszłam po 5 mies. starań ale poroniłam. Rok po tym właśnie badał się narzeczony. Po dwóch miesiącach było lepiej. Jakoś w czerwcu robił drugie badanie, ja wtedy dostałam d*phaston mimo, że wyniki wszystkie i owulacja ok. I w sierpniu zobaczyłam dwie kreseczki na teście. Ciąża zagrożona i na lekach.
Synek ma teraz rok i 5 mies. Myślę, że pomógł. Na wizycie sprawdził wyniki, zbadał jądra, dał zalecenia i udało się.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja leczyłam się u doktor Makowskiej i bardzo również polecam. Lekarz z odpowiednim delikatnym podejściem do pacjenta. Sprawy niepłodności wymagają odpowiedniego zachowania nawet w gabinecie lekarskim. Pani doktor zapewnia intymność oraz wsparcie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki dziewczyny za podpowiedzi. Na razie robimy wszystkie badania dla męża, które wychodzą idealnie, także nie wiemy co powoduje tak ciężki stan nasienia. Po otrzymaniu wyników odwiedzimy chyba każdą klinikę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

my teraz chodzimy do Rogozy - polecam, bo to naprawde świetny lekarz, chyba najlepszy u jakiego do tej pory byliśmy - przede wszystikim ma ogromną wiedzę, jeszcze nie zdarzyło mi się nie uzyskać odpowiedzi na zadane pytanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zaliczylam już kilka klinik pokroju invicty... teraz korzystamy z usług invimedu i to była najlepsza decyzja - wreszcie nie czuje sie jak na tasmie produkcyjnej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tam również się wybierzemy, jak na razie robimy badania zlecone przez invictę. Dziwi mnie tylko to, że wśród badań nie znalazła się morfologia nasienia, skoro jest jego znikoma ilość. Nie wiem czy jest to spowodowane, czy najpierw może szukamy przyczyny tego stanu, czy może nie jest to ważne, albo pani doktor zapomniała dać nam to skierowanie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przy bardzo niskich parametrach nasienia może nie być możliwe wykonanie badania morfologii... robi się je wtedy już przy zapłodnieniu, żeby wybrać najepszego plemnika. Mój partner robił badania nasienia w invimedzie (była promocja), zapłacił za pełne badanie, a na wyniku naoisali, że przy takim odsetku plemników części badania nie byli w stanie wykonać. Ja byłam we wszystkich trzech klinikach. badanie nasienia w invimedzie i w gamecie, w gamecie zero intymności, żenada... w invimedzie też tak sobie. w invikcie byliśmy na konsultacji na razie dwa miesiące temu, i raczej zostaniemy, bo wygląda to najbardziej profesjonalnie. przygotowujemy się do ivf.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super, że się tu pojawiłaś :) Czy podpowiesz kto Cię prowadzi w invicta? Pewnie masz rację z tą morfologią. My jutro mamy usg jąder w poszukiwaniu żylaków, zmian nowotworowych itd. Na razie wykryto ureaplasmę, ale nie dostaliśmy jeszcze leków. Czekamy na pozostałe wyniki. Niestety mamy tak słabe wyniki nasienia, że nie wierzę, że damy rad e naturalnie nawet po wyleczeniu tego dziadostwa. Planuję wykonanie badań do in vitro jak najszybciej. Powiesz mi jak to idzie w invicta? Ile czasu zajmuje przygotowanie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trzymam w takim razie kciuki za Was. My piersza wizytę mieliśmy u prof. Łukaszuka, dużo nam wyjaśnił. nie narzucał żadnych rozwiązań ale szczerze powiedział o szansach. Plemników jest bardzo mało (pon. 1 mln na całość :() więc u nas na pewno nie ma sensu czekać. Na razie zrobiliśmy badania genetyczne (udało się na NFZ) - kariotypy, coś na zarkrzepicę i AZF, któy jak rozumiem może mieć związek z niskimi parametrami nasienia. Dziś konsultacja u genetyka. poza tym ja AMH i inne hormony - w miarę ok, mój ma przed sobą jeszcze fragmentację DNA plemników. Idzie sprawnie, obsługa batrdzo miła i pomocna, gdybyśmy chcieli mogłoby szybciej wszystko przebiegać, ale ja potrzebuję czasu, żeby się psychicznie przygotować...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A kiedy miałaś w invocta wizytę u Łukaszuka? Bo on już tam nie pracuje. My mamy 0,7 mln plemników w całości, więc jeszcze gorzej...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, byliśmy na razie u prof. Łukaszuka i jeśli tylko będzie to mozliwoe będę chciała leczyć się u niego. Dr M. Łukaszuk ponoć też bardzo fajny ale to bardziej dla par gdzie ten czynnik męski jest w łagodnej postaci. Przyjmuje chyba w swojej przychodni. U nas raczej ani suplementy ani inne metody nie pomogą na tyle żeby były szanse na naturlaną ciążę :( trochę rozpoznawałam temat czytała trochę o badaniach i przy bardzo niskich parametrach wychodzi że tylko ivf... staram sie nastawić pozytywnie, pewnie w październiku będziemy zaczynali...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziewczyny, a wiecie może jak z ivf z kd w tych klinikach? Bo u nas jest problem ze mną, mam bardzo małe amh, a nie z nasieniem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My już wiemy, że czeka męża operacja żylaków powrózka nasiennego i leczenie ureaplasmy (to zapewne u nas obojga). Operację planujemy wykonać w Swissmed, gdyż czas oczekiwania to 1 miesiąc, na NFZ do pół roku. W międzyczasie planujemy podejść do in vitro, gdyż operacja daje efekty u 60% osób, z czego nasienie poprawia się o max 40 % co w naszym przypadku i tak będzie nas kwalifikowało tylko do in vitro. Nie chcę czekać dłużej. Sama procedura badań trwa około 1 miesiąc, o ile nie wyjdą jakieś bakterie, które trzeba będzie przeleczyć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Puszczanie mleka nosem??? (8 odpowiedzi)

Dziewczyny, czy któraś z Was karmiących piersia też tak ma? Jedna z bliźniaczek przy odbiciu -...

pomóżcie-pomysł na własny biznes (101 odpowiedzi)

podpowiedzcie,co mogłoby wypalić w małym mieście,myślę,by wreszcie wziąć sprawy w swoje...

prezent na ślub - nie kasa? (112 odpowiedzi)

Witam, wiem że temat wałkowany tu i na weselniku milion razy, ale może ktoś ma jakiś super nowy...

do góry