Widok

:)))) ja sie chyba nie doczekam!!

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
dziewczyny ale ja WAM zazdroszcze ze Wy juz niebawem- w tym roku:)) my dopiero 23 czerwca 2007 roku......i nie wiem czy wytzrymam tak dlugo!!nie moge spac, jesc, studiowac , pracowac mylse wciaz o jednym!!!!chyba zwariowalam!!;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba sie zagalopowałaś, bo do czerwca 2007 pozostało półtora roku, poza tym każdy ma prawo organizować ten jedyny dzień w swoim tempie, więc twoje uwagi są zbędnne...

Amsta pozdrawiam i życze powodzenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oN sam zaproponowal te date.... i to on cisnie nie ja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja w ogóle nie rozumiem takich parek co z dwuletnim wyprzedzeniem planują ślub. Zazwyczaj facet nic nie wie, a laska planuje. Śmiechu warte. Jak tak będziesz robić to w roku ślubu tak ci obrzydnie, ze nie będziesz miała żadnej radości ze ślubu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Ja tez planuje slub na 23.06.2007, ale poki co to tylko plany:-) Poszukiwania zaczynamy jakoś może w kwietniu. Zobaczymy:-)
Ale myślę, że czas szybko zleci, może nawet za szybko...
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Amsta, może po prostu ktos Ci tu zazdrośi. Czeka od 2000 roku i nie wiadomo czy się doczeka. ja tez nie moge sie doczekać i nikt mi tego nie odbierze!!!! Trzymaj sie cieplutko, zobaczysz...minie szybciutko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki za dobre słowo:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie martw się durnymi osobami,które głupio komentują,ciesz się tym co masz,a zobaczysz 1,5 roku minie jak mgnienie oka.U mnie niedawno było 9 m-cy a już jest 4.Ciesz się i nie martw innymi:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:( wiesz co skoncz juz z komentowaniem tego watku ok?? żegnam..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
beke mam z ciebie tak latwo was dziewczeta zdenerwowac a jak tyko slyszycie slowo slub to juz wogole glupiejecie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiesz co xxxx swoje komentarze wez idz schowaj do szuflady ok??:P ty sie martw o to czy ten twoj bedzie jeszcze z toba we wrzesniu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie masz innych ciekawszych zajec, moze za poltora roku juz nie bedziecie para a ty sie tak ekscytujesz, ja mialam brac w 2000 a biore dobiero we wrzesniu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem jak ;) probowalam i nic.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oczywiscie chodzilo mi poltora roku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak bedziesz sie zajmowac tym pol roku to ci to wszystko obrzydnie i nie bedziesz potem miala radochy wiec troche wyluzuj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry