dziewczyny ale ja WAM zazdroszcze ze Wy juz niebawem- w tym roku:)) my dopiero 23 czerwca 2007 roku......i nie wiem czy wytzrymam tak dlugo!!nie moge spac, jesc, studiowac , pracowac mylse wciaz o jednym!!!!chyba zwariowalam!!;)
00
~martatymi
(20 lat temu) 27 stycznia 2006 o 16:09
Chyba sie zagalopowałaś, bo do czerwca 2007 pozostało półtora roku, poza tym każdy ma prawo organizować ten jedyny dzień w swoim tempie, więc twoje uwagi są zbędnne...
Amsta pozdrawiam i życze powodzenia.
00
~amsta
(20 lat temu) 27 stycznia 2006 o 16:06
oN sam zaproponowal te date.... i to on cisnie nie ja
00
~nina
(20 lat temu) 27 stycznia 2006 o 16:05
Ja w ogóle nie rozumiem takich parek co z dwuletnim wyprzedzeniem planują ślub. Zazwyczaj facet nic nie wie, a laska planuje. Śmiechu warte. Jak tak będziesz robić to w roku ślubu tak ci obrzydnie, ze nie będziesz miała żadnej radości ze ślubu
00
~martatymi
(20 lat temu) 27 stycznia 2006 o 16:03
Witam. Ja tez planuje slub na 23.06.2007, ale poki co to tylko plany:-) Poszukiwania zaczynamy jakoś może w kwietniu. Zobaczymy:-)
Ale myślę, że czas szybko zleci, może nawet za szybko...
Pozdrawiam
Amsta, może po prostu ktos Ci tu zazdrośi. Czeka od 2000 roku i nie wiadomo czy się doczeka. ja tez nie moge sie doczekać i nikt mi tego nie odbierze!!!! Trzymaj sie cieplutko, zobaczysz...minie szybciutko
00
~amsta
(20 lat temu) 27 stycznia 2006 o 16:01
dzieki za dobre słowo:))
00
~aleksad
(20 lat temu) 27 stycznia 2006 o 15:59
nie martw się durnymi osobami,które głupio komentują,ciesz się tym co masz,a zobaczysz 1,5 roku minie jak mgnienie oka.U mnie niedawno było 9 m-cy a już jest 4.Ciesz się i nie martw innymi:)
00
~amsta
(20 lat temu) 27 stycznia 2006 o 15:56
:( wiesz co skoncz juz z komentowaniem tego watku ok?? żegnam..
00
~xxxx
(20 lat temu) 27 stycznia 2006 o 15:54
beke mam z ciebie tak latwo was dziewczeta zdenerwowac a jak tyko slyszycie slowo slub to juz wogole glupiejecie
00
~amsta
(20 lat temu) 27 stycznia 2006 o 15:51
wiesz co xxxx swoje komentarze wez idz schowaj do szuflady ok??:P ty sie martw o to czy ten twoj bedzie jeszcze z toba we wrzesniu
00
~xxxx
(20 lat temu) 27 stycznia 2006 o 15:50
nie masz innych ciekawszych zajec, moze za poltora roku juz nie bedziecie para a ty sie tak ekscytujesz, ja mialam brac w 2000 a biore dobiero we wrzesniu
00
~amsta
(20 lat temu) 27 stycznia 2006 o 15:47
nie wiem jak ;) probowalam i nic.....
00
~xxxx
(20 lat temu) 27 stycznia 2006 o 15:45
oczywiscie chodzilo mi poltora roku
00
~xxxx
(20 lat temu) 27 stycznia 2006 o 15:44
jak bedziesz sie zajmowac tym pol roku to ci to wszystko obrzydnie i nie bedziesz potem miala radochy wiec troche wyluzuj