Widok

jadalne zdjęcie na tort...

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
moim zdaniem fajny pomysl:

http://www.fototort.pl/

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jadlam kiedys taki tort.. i jak dla mnie to bardzo niedobre. Nie smakuje to lukrem tylko tymi kolorami.

Radzila bym pierw zrobic test.. Ale fakt super rzecz, jak tylko by byla bez smaku :-)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też miałam wątpliwą przyjemność jedzenia tortu z takim zdjęciem - paskudztwo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale bajer - rewelacja!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to szkoda, ze tylko dobrze wyglada:(( bylby to super pomysl jakby jeszcze byl pyszny!!!!

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
koło młyna w Gdańsku jest cukiernia i nie pamietam nazwy :/ tam można zamówić tort z dowolnym zdjęciem. Wychodzi na prawdę rewelacyjnie i smak nie jest najgorszy, na początku miałąm wrażenie jakby to był taki cieniutki papier - zjadliwe a jaka niespodzianka:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dla mnie porażka...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podbijam temat - nie wiecie, gdzie obecnie mozna wydrukowac jadalne zdjecie na tort??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.fotocake.pl
image

Uploaded with ImageShack.us
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja pamietam, ze na studniowce mielismy tort z jadalnym zdjeciem klasowym i nam smakowal. Mi smak "zdjecia" kojarzyl sie z lekko wilgotnym oplatkiem wigilijnym, a ze zawsze bardzo lubilam oplatki, wiec tort bardzo dobrze i smacznie wspominam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi się nie podobają te torty ze zdjęciami na opłatku, są okropne i tandetne. Wolałabym mieć klasyczny tort i np. jadalną figurkę. Nawet znam taką osobę, która robi takie torty i są pyszne i prześliczne!:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

MODA MĘSKA (33 odpowiedzi)

Dziewczyny, na forum pełno zdjęć sukienek, fryzur, biżuterii itd. A co z naszymi drugimi...

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

do góry