Widok

jak bylo?

Wesele Temat dostępny też na forum:
i jak bylo na wszym slubie i weselu?czy tak jak planowaliscie?czy wszystko sie udalo?jakies wpadki? po prostu jak bylo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miałam wesele 20 kwietnia i wszystko było wspaniale, począwszy od pogody, potem do domu przyjechała makijarzystka i fryzjerka , obydwie były punktualnie i zrobiły wszystko wspaniale, kierowca przyjechał nawet przed czasem , a samochód wyglądał przecudownie, ślub w kościele to po prostu bajka, ( Św. Mikołaj) przecudownie ojciec (dominikanin) poprowadził ślub a do tego śpiewał chur z Uniwersytetu Gdańskiego, a na weselu nie było najmniejszej wpadki, zespół był tak niesamowity że wręcz ludzie myśleli że oni śpiewają z plejbeku , tak świetnie śpiewali, tak więc wszyscy bawili się do rana, acha zapomniałam o wspaniałym fotografie który zrobił nam świetna sesję fotograficzną na plarzy, wesele było w Sobieszewie, jedzenie pyszne , obsługa bardzo zwinna i miła, a sala przepięknie udekorowana, jednym słowem ślub i wesele wyszło dokładnie tak jak sobie wymarzyłam bez najmniejszej wpadki, a jestem bardzo wybredną i wymagającą osobą, więc teraz mogę tylko polecać i polecać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja slub mam za niespełna 4 tygodnie -31 05 2003 I mam pytanie ; czym pojechaliście do slubu i ile kosztuje oprawa muzyczna w kosciele i czy bez znajomości też mozna coś takiego załatwić?!
Proszę odpowiedź prześlij mi na e-maila wiolawiola1@tlen.pl.
Z góry dziekuję i z niecierpliwością czekam na maila od Ciebie.
Pozdrawiam Wiola
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
piszesz że w Sobieszewie a mogę wiedzieć coś bliżej o miejscu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dom Wczasowy Bursztyn, ul. Falowa 8
nasz koszt: dużo jedzenia( wesele i poprawiny) + inne koszty ( obsługa, dekoracja sali itd) - dla nas wyszło niecałe 140 zl na osobę. Jadłospis ustalasz sama, a dekorują naprawdę ładnie, kolory sama wybierasz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdzie dokładnie w Sobiedszewie miałaś wesele? Czy był to może Ośrodek Melisa? (planuję tam zrobić wesele)
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czy masz jakiś namiar na ten Chór z UG ? i jaka jest cena za taką przyjemność ?
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Koszt jest spory tzn. 1000 zł, jak ci odpowiada , to podaj e-mail i wyślę ci telefon do dyrygenta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W notatce wyżej napisałam gdzie było wesele, tj. DW Bursztyn, co do Melisy to tez się kiedyś zastanawiałam nad zrobieniem wesela tam, ale zniechęcił mnie widok na wielką chałdę siarki czy czegoś tam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (210 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

do góry