Widok

jak dotrzeć z disneylandu do Paryża?

Cześć. planuję wakacje z narzeczoną w paryżu i żeby oblecieć ciekawsze miejsca w tym już kultowy Disneyland. podobno można skorzystać z polskich środków transportu, które worzą naszych po Paryżu i okolicy. Może ktoś o nich słyszał, lub się osobiście zetknął i da namiary?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

witam. jest wiele możliwości transportowych i tutaj unikałbym przede wszystkim taksówek bo taksiarze mają duże problemy z liczeniem i oszukują. ja korzystałem z transportu organizowanego przez firmę autobusparyz i było super. szybko, tanio i przyjemnie a kontakt bardzo dobry. polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kolego, nie podałeś żadnego namiaru. Żadnej strony internetowej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proszę bardzo http://autobusparyz.pl/ czasem tam jakieś ciekawe promocje są, więc zaglądaj tam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Taksówki w Paryżu też istnieją:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwornie drogie są taksówki!! Nie stać mnie na to. Szkoda kasy. Lepszą opcją jest właśnie autobusparyz, bo mają ciekawe promocje i środek transportu jest zadbany. Szkoda, że nie widziałaś francuskiej taksówki! Miałam nieprzyjemność raz jechać. Francuscy taksówkarze, to straszne fleje!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też bym nie wybierała taksówki :) Zresztą w żadnym kraju staram się nie jeździć taksówkami bo strasznie drogo to wychodzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to już chyba lepiej skorzystać z ubera lub odpowiednika naszego blablacara :p taksówki są mega drogie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

a zdecydowanie najlepiej autobusparyz jednak! Taniej niż jakieś taksówki i zdecydowanie przyjemniej!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tu zadwońcie w sprawie przejazdu! 0033 667 04 24 98 (FR)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Autobusparyz! Bardzo fajna opcja!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

taksówką po prostu. ja wygodna jestem i lubię luksus, więc taksówka!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

i Ty naprawdę sądzisz, że we francuskich taksówkach jest taki luksus:)? Rozczaruję Cię. Wcale nie! Przewoźnik autobusparyz zdecydowanie bardziej komfortowy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie potwierdzam. niedawno z nich korzystałem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyli wynika z tego, że autobusparyz bije wszystkich na głowę. Super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zdecydowanie. popatrz na cennik http://autobusparyz.pl/cennik/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

super ceny ma autobusparyz, a do tego jedzie się w dobrych warunkach. Podczytywałam ten temat i dzięki zai informacje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

skontaktujcie się tutaj 0033 667 04 24 98 (FR
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fajnie, że podajecie namiary na firmę przewozową autobusparyz, bo zbliża się majówka i taki namiar się przyda!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieliscie racje. Autobusparyz to bardzo dobra i dbająca o klienta firma!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobrze ze o tej firmie piszecie. Już zarezerwowaliśmy miejsce u autobusparyz. Dla ludzi takich jak ja co jadą do Paryża pierwszy raz takie informacje są na wagę złota.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Faktycznie bardzo dobrze mi się z nimi jechało. Dzięki za info. Autobusparyz faktycznie komfortowo przewozi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobrze, ze jest ten wątek, bo będę wiedział z jaka firmą przewozową się skontaktować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak jak Tymoteusz tez cieszę sie, że piszecie o firmie przewozowej. Prawdę mówiąc na forach nie za wiele się pisze o firmach transportowych. Dzięki za info o autobusparyz!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Faktycznie autobusparyz bardzo dobra i profesjonalna firma. Dzięki za namiary! Przydały się!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tydzień temu z autobusparyż jechałem! Mega wygodne to dla mnie było, bo nie mówią po francusku, a kierowca mówił po polsku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo firm dba o komfort klienta. Jest czysto w pojazdach, a to teraz bardzo ważne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lubię zwiedzać i ilekroć jestem we Francji w Paryżu to korzystam z firmy przewozowej autobusparyz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Podróże

gdzie na wakacje samotna matka + dziecko (219 odpowiedzi)

Witam, zazwyczaj oferty dotyczą rodziny minimum 2+1, wtedy dziecko do 3 lat jest gratis. Jeśli...

Wrocław czy Kraków? Urlop. (10 odpowiedzi)

Które miasto wybrać na wakacje? Słyszałam, że oba są magiczne. Ale jak byście mieli wybierać...

hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja (73 odpowiedzi)

polećcie proszę dobry sprawdozny hotel

do góry