Widok

jak nauczyć się mówić po angielsku

Czy ze mną jest coś nie tak? Rozumiem tekst pisany, potrafię zrozumieć co kto do mnie mówi. Jak ja mam odpowiedzieć to cisza, blokada nie znam języka..
Co robić w takiej sytuacji jakie ćwiczenia wybrać? Już naprawdę wydałam w naukę języka dużo pieniędzy i chciałabym się w końcu go nauczyć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

przede wszystkim warto pozbyć się blokady, która niestety towarzyszy w nauce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miałam bardzo podnbnie, blokowałam się jak miałam wytłumaczyć komuś prostą rzecz. Będąc na wakacjach za granicą powiedziałam dosyć. Ja też sama chciałam załatwiać swoje sprawy a nie prosić brata czy chłopaka, zeby wytłumaczyli mi jak mam coś powiedzieć. Dlatego trochę poszukałam w internecie i zaczęłam się uczyć w domu. U mnie sprawdziła się nauka angielskiego metodą dziecka. dzięki takiej praktycznej nauce mogłam przełamać się do rozmowy. Serdecznie polecam przerobić taką metodę nauki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka

Jakie rozwiązania płatnicze wybrać dla przedsiębiorstw finansowych? Odpowiedzi tutaj. (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich! Zależy mi na platformie do wygodnych operacji finansowych. Czy ktoś poleca...

(rodzice ucznia kl. 1) - opinia (3 odpowiedzi)

Dzień dobry. Myślę, że nie ma co wiele opisywać z naszej i syna strony, iż w przypadku naszego...

kadry i płace, księgowość - nauka (3 odpowiedzi)

Powiedzcie mi, jak najlepiej nauczyć się kadr i płac oraz księgowości samemu w domu? Idę co...

do góry