Widok

jak pokonać stres?

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
W najblizsza sobotę nasz ślub. Poradźcie jak radzić sobie z nerwami.
Miłka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie ma co się denerwować, jeżeli wszystko jest załatwione, suknia wisi w szafie, garnitur też, sala zaklepana, orkiestra gotowa, godzina w kosciele umówiona to wszystko jest ok i nie potrzebne są twoje nerwy !
Jeżeli jestes pewna, że mężczyzna którego wybrałaś to ten jedyny i Tobie przeznaczony to stres jest niepotrzebny, ja poszłam do ołtarza z uśmiechem na ustach i nie dopadł mnie stres ani nerwówka bo po co ...
Życzę ci wszystkiego naj naj i pamiętaj uszy do góry i do ołtarza z uśmiechem a stres sam odejdzie :-))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mamy to już za sobą więc wiem jak się denerwujesz. Łatwo powiedzieć, żeby sobie nerwy odpuścić, ale jeśli tego nie zrobisz to padniesz z wykończenia. Mnie nerwy opuściły dopiero jak wchodziłam do Kościoła. Na pewno wszystko uda się tak jak sobie zaplanowaliście wiec uszy do góry! Życzę Wam powodzenia na tej nowej drodze życia, wiele miłości, wyrozumiałości i cierpliwości!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (210 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

do góry