Widok

jak się Wam sprawuje wykladzina -sztuczna trawa na balkonie ???

Dom i mieszkanie Temat dostępny też na forum:
nie ma z nią problemów ??
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
miałam taką kiedyś jak zbierałam na kafelki....troche trzymała wodę więc zdarzało się że gdy nie zdąrzyła wyschnąć na słońcu to niestety....brzydko pachniała.

Ale troche mi jej brakuje. Świetnie chodziło się na boso, szybko się nagrzewała, na upartego można było się nawet na niej opalać :)
Nawet wczoraj patrzałam na nie w castoramie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
no właśnie obawiam se ze jak deszcz zmoczy ją to nie wyjdę na balkon bo będzie mokro dlugo ...jak to jest
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6
wiesz....to tez zalezy od trawy. Są takie zrobione z siateczki i tam woda teoretycznie powinna spływać na beton/kafle i szybko schnąć. Ale są też takie (i taką miałam włąśnie ja) które mają mikro małe dziureczki i woda wolniej spływa. Dłużej też jest mokra. Ewentualnie można ją zwijać na deszcz ale troche z tym zachodu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
ja miałam dokładnie taką: http://www.promoceny.pl/detail/sztuczna-trawa-spring-39366/
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
moja sąsiadka ma taką trawę na balkonie juz kilka lat i sąsiedzi pod nią załamani bo po d nią straszny syf się robi i im wyszedł grzyb a ta nie chce tej trawy ściągnąć;/ Dla mnie taka trwa to wielkie guano.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 6
to nie trawa na zdjeciu, tylko wykladzina nawet trawy nie przypominajaca. do tego kolor bardzo nienaturalny. trawa ma dlugi wlos i wstawki z tzw martwej trawy by wygladala naturalnie. to nie jest nawet najtanszy wariant trawy, ale wykladzina szczotkopodobna. taka moglabym dac na wycieraczke pod drzwi.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Mozna przeprowadzic dezynfekcje myjnia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam krpótką sztuczną trawę na balkonie już osiem lat, na słpńcu wysycha, nie pachnie, nasze koty ją kochają!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam taką trawę z castoramy.. jest fajna w dotyku i strasznie tania była, więc nie szkoda nawet jak się z nią coś stanie, albo spadnie z balkonu ;) no i wiadomo, ze trzeba od czasu do czasu ją podnieść i posprzątać pod, bo to normalne, że jak jest wilgoć i ona będzie leżała na kafelkach to się tam coś porobi.. ale wystarczy raz w tyg przetrzeć normalnie balkon i tyle.. ja tak robię i cały czas jest czysto pod tą trawą
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja jestem bardzo zadowolona. Jak mi się wydepcze, kupię podobną.
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
a po deszczu długo Twoja jest mokra , mozna odrazu wyjść czy musi przeschnąć ???
ja mam balkon na parterze , nie mam kafelek ale taką kostkę betonową więc teoretycznie nic nie powinno tam gnic pod spodem jeśli woda w tej trawie nie stoi - przy okazji pojade do marketu zobaczyć jak to wygląda na żywo :-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja wlasnei wczoraj swoja rozlozylam
na zime i jesien zwijam
mokra jest jak jest mega deszcz ale balkon mam tak zrobiony ze woda im splywa wiec nie stoi mi na tej trawie, nie smierdzi bo szybko schnie na sloncu
no i cieplo pod nogami :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja mam od zeszłego lata. Lezała przez zimę.
Narazie ok, jestem zadowolona.

Ale czytając posty muszę zajrzec pod spód chyba:P
heh.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
no i kupilam i polożylam , póki co mój syn zachwycony ...zobaczymy jak się sprawdzi :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jakie trawy kupiłyście? czy te najtańsze nie są zbyt szorstkie?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
obecnie mam wykładzinę na balkonie, nawet jak pada to szybciutko wysycha.

Chcemy zmienić ją na sztuczna trawę, koleżanka ma i jest mega zadowolona tylko najlepsza to taka z miękkimi włoskami :)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja tez jestem bardzo zadowolona, jak popada to pewnie, ze jest mokra, ale szybko schnie.
imageimage
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko te tańsze są bardziej "ostre", a te miękkie to za 100zł/metr kwadratowy. trochę szkoda mi kasy i rozważam takie za 20-30zł/ metr kw.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Co Wy. Ja kupowałam taką miękką w ubiegłym roku w Leroy Merlin za 19 zł za m2.
Rewelacja.
I nic mi nie śmierdzi a mam cały taras 20 m2 wyłożony :)

Trzeba tylko zwrócić uwagę żeby miała dziurki- żeby woda przelatywała.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
wczoraj oglądałam w leroy merlin trawę za ok.15zł i była raczej szorstka. w castoramie i komforcie były też bardziej miękkie, ale tam już cena min. 85zł. nie wiem, poszukam jeszcze w innych sklepach
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podbijam,czy ktos kupowal ostatnio?i moze napisac gdzie?i jak sie sprawuje?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
w liroy merlin jest promocja...chyba 13 zł za metr. Ja się jeszcze targowałam i dostałam 15% rabatu. To było w Rumi.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie musi być jakaś strasznie droga , byle miala te dziurki odprowadzające wodę , ta tańsza też nie jest wcale szorstka , jest fajna mozna spokojnie chodzić gołą stopą - ja własnie wyciągam swoją świetnie się sprawdziła zeszłego lata
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jak ma w podlozu dziurki to nie ma problemu. Ja kupowalem przez internet z firmy Arim.com.pl - mają w różnych kolorach nawet różową, czarną, cappucino itd. Fajny designerski efekt.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ja zakupiłem od firmy, która specjalizuje się w kładzeniu sztucznej trawy na orliki. Mają jednak w ofercie też coś co nadaj się na balkon lub taras. Jak przystało na sztuczną trawę wykorzystywaną min na boiska nie ma z nią żadnych problemów.

Jak coś zostawiam link: http://trawa-krajobrazowa.pl
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja na balkonie mam sztuczną trawę i nie narzekam, jest ok. Co do jakości... jeżeli ktoś się będzie na niej kładł i opalał bo ma duży balkon to faktycznie można zainwestować trochę więcej, dobrze powiedzieć w sklepie czy też kupując trawę przez net czego od niej oczekujesz. wiadomo każdy chce zarobić, więc uzyskane informacje od jednej firmy możesz skonfrontować z tym co ci powiedzą gdzie indziej. ja się nie posłuchałem i miałem problem z wysychaniem trawy. Mam sentyment do tej firmy http://belgijskatrawa.pl/sztuczna-trawa-c-1-1.html. Bo mi doradzili dobrze a nie tylko sprzedali, jak poprzednik.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
my tez mamy trawę ale taką lepszą z dłuższym i miękkim włosiem :) super rozwiązanie jak zaleje ją deszczc schnie bardzo szybko nie gnije nie zbiera wody pod spodem :) kupiliśmy w leroyu z tym że sie ja zamawia bo jest droga i oni na miejscu nie sprzedają ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
A mogę zapytać jak ją położyła pani? Nie chce kleic do płytek bo szkoda mi płytek a boję sie ze będzie się suwać po balkonie rozważam ten pomysł dla dzieciaków głównie;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam z Obi najtańszą na balkonie już chyba z 6 lat nic się nie dzieje z nią ani pod nią i nie zwijam jej na zimę cały rok leży. Tylko jest faktycznie troszkę szorstka
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam na tarasie niebieską. nie ma z nią zadnego problemu, szybko schnie i jest bardzo łatwa w pielęgnacji. możesz zobaczyć tutaj - fortero.pl/sztuczna-trawa-casa-azul-p-2022-1-1.html
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
dokładnie nie zawsze zdąrzy wyschnąć ale ogólnie jest bardzo fajna. U mnie dzieciaką fajnie sie na niej bawiło :) Można zamontować jakieś zadaszenie, żeby jej nie moczyło. Ale ogólnie polecam bardziej niż sam beton czy kafelki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szczerze mówiąc miałam ją przez pewien czas, jednak bardzo ciężko ją wyczyścić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Właśnie o tym samym pomyślałem - może to i dobry pomysł taka wykładzina a la sztuczna trawa tylko jak widzę brud na podłodze balkonu to nie wyobrażam sobie czyszczenia tej wykładziny. Może poza miastem, gdzieś gdzie jest czyste powietrze sprawdzi się to lepiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

fajne są też takie maty na balkon https://www.bomm.pl/pl/kategorie/maty/TR054-mata-z-kolorowych-lisci-60x40-cm/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

sztuczna trawa położona na balkonie czy tarasie jest doskonałą imitacją naturalnej murawy. Jest ona przyjemna w dotyku, miękka oraz sprężysta. Sprawdzi się latem, bo można chodzić po niej boso. Taka trawa to też świetne rozwiązanie, które zabezpieczy dzieci przed ewentualnymi urazami po upadku na betonowe lub kamienne posadzki balkonów. Dużą zaletą jest to, że nie wymaga skomplikowanego montażu. Wystarczy kupić wymagany wymiar i rozłożyć ją na podłożu. Ja kupowałam trawę dobrej jakości w sklepie
https://www.merkurymarket.pl/sztuczna-trawa/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Jaki wózek polecacie (26 odpowiedzi)

Cześć niebawem rodzi i jeszcze zakup wózka jest przede mną, podobają mi się maxi cosi mura4,...

prezent na 40-stke dla faceta?? (11 odpowiedzi)

cos eleganckiego ale do uzytku,nic z ciuchow .podpowiedzcie bo przeszukalam milion stron i malo...

Jaki fotelik samochodowy polecacie? (93 odpowiedzi)

Witam. Chodzi mi o taki fotelik dla rocznego dziecka. Chcialabym aby posluzyl nam jak najdlużej....

do góry