Widok

jaka maść na bliznę na główce?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
dziewczyny proszę o radę.
dziś moja 2 latka, spadła z łóżka, tak niefortunnie że uderzyła główką o donicę. główka jest rozcięta i zszyta. chirurg mówił że rana jest szarpana więc to gorzej bo zostanie blizna:(, a w miejscu zbliznowacenie przecież włoski nie rosną:( Proszę o radę może kojarzycie jakieś dobre maście na blizny? cena nie jest istotna, ważne żeby jak najbardziej zagoiła bliznę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moze CEPAN http://www.doz.pl/leki/p3794-Cepan
zapytaj lekarza ..stosują ją przy bliznach po ospie też
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
najlepsza na blizny jest: http://www.contractubex.com/pl/contractubex/index.jsp
mój kolega jako dziecko zrobił sobie bliznę policzku i mając ok25lat tą maścią sprawił że prawie śladu nie ma! tzn jak wiesz gdzie i że w ogóle ją ma to jak się przyjrzysz dojrzysz ;) a zanim ta maścią smarował z daleka widać było bliznę :)
image image

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też polecam Cepan-maść cebulowa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki dziewczyny. zapytam jeszcze lekarza jak będzie jej sciągał szwy o te dwie mascie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dermabliz silikonowa naprawde dobra polecam.w
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na pewno lekarz lub farmaceuta coś doradzi, bo nie wszystko mozna u małych dzieci stosować.
Mi dla mojej 4,5 - latki w aptece polecali maść perłową jak pytałam, ale ostatecznie nie potrzebowałam stosować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z tego co ja kojarzę to cepan można.
Mój syn rozciął sobie czoło na rączce od szuflady, ranka dosyć głęboka, ale obyło się bez szycia, miał tylko założone stripy.
I na tym czole dosyć mocno tą kreseczkę widać, pytałam pediatry, poleciła cepan
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
córka miała maść perłową, polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie w naprawdę ciężkich przypadkach pomógł krem Octenicare, który według mnie jest nie drogi. Nie łudziłabym się, że blizna całkowicie zniknie, ale na pewno po tym kremie będzie znacznie łagodniejsza. W dodatku krem ma bardzo delikatne działanie i szerokie zastosowanie, więc na pewno nie podrażni skóry dziecka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie contractubex. To świetny żel który łatwo się wchłania i nie wywołuje u wrażliwej skóry dziecka żadnych niepowołanych skutków ubocznych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

owsiki (31 odpowiedzi)

hej dziewczyny, masakra jakaś-w piątek wieczorem znalazłam w kale córci robala :/ Okropne...

Sprawdzone sposoby na odchudzanie:) (65 odpowiedzi)

Cześć Dziewczyny! Podzielcie się swoimi sposobami na skuteczne odchudzanie:) Ja muszę zrzucić aż...

Co zrobic gdy maz nie chce sie kochac? (301 odpowiedzi)

Tak jak w tytule. To jest moj-nasz problem. Moj maz w ogole nie potrzebuje seksu..u nas jest on...

do góry