~kania
213.192.92.*
(17 lat temu) 18 marca 2009 o 18:45
Staram się miec wodę mineralną dla maluszka (8 m-cy) koniecznie niskozmineralizowaną, ale jeżeli nie mam akurat takiej w domu, to gotuję mu zwykłą kranówkę. Kranówka niezbyt często, bo wiadomo, że mało fajna taka woda.
0
0