Widok
Witam serdecznie
Mam nadzieję że mój post nie zostanie odczytany jako napaść, ani reklama. Korzystając z okazji pragnę odpowiedzieć Tojoli iż wszystkie zachwalające nas opinie piszą faktycznie nasi znajomi i przyjaciele. A stali się nimi po zagraniu na ich weselach, wręcz u nie których po zagraniu kilku kolejnych jesteśmy jak rodzina. Tak więc myślę że uchyliłem rąbka tajemnicy, kto stoi za opiniami o nas. Mam też wieeelką prośbę do Noka! Proszę napisz mi skarbie gdzie i mniej więcej kiedy był ten festyn na którym to miałaś możliwość usłyszeć zespół "Bravoton".
Mam nadzieję że mój post nie zostanie odczytany jako napaść, ani reklama. Korzystając z okazji pragnę odpowiedzieć Tojoli iż wszystkie zachwalające nas opinie piszą faktycznie nasi znajomi i przyjaciele. A stali się nimi po zagraniu na ich weselach, wręcz u nie których po zagraniu kilku kolejnych jesteśmy jak rodzina. Tak więc myślę że uchyliłem rąbka tajemnicy, kto stoi za opiniami o nas. Mam też wieeelką prośbę do Noka! Proszę napisz mi skarbie gdzie i mniej więcej kiedy był ten festyn na którym to miałaś możliwość usłyszeć zespół "Bravoton".
Dlaczego na Nią napadasz? Bo ma inne zdanie, niż Ty? Nawet, jeśli przepisała to samo, to co w tym złego...? Nie wiem dlaczego, ale coraz bardziej odnoszę wrażenie, że to zachwalanie Bravotonu to sprawka przyjaciół, lub znajomych... Mnie osobiście w ogóle nie przypadli do gustu. Ale, co człowiek, to inny gust, na szczęście...
Jola
jest REWELACYJNY!
mielismy ich 26 maja 2007 na swoim weselu i bylismy bardzo zadowoleni, goscie zachwyceni, kumpela nwet prosila o namiary do nich na swoje wesele:)
normalnie biorą chyba 1800 zl, ale ze my bralismy slub w maju- a to nie jest super popularny m-c- to placilismy 1500 zł
serdecznie ich polecam!!!
mielismy ich 26 maja 2007 na swoim weselu i bylismy bardzo zadowoleni, goscie zachwyceni, kumpela nwet prosila o namiary do nich na swoje wesele:)
normalnie biorą chyba 1800 zl, ale ze my bralismy slub w maju- a to nie jest super popularny m-c- to placilismy 1500 zł
serdecznie ich polecam!!!
powiem tak.
Mieliśmy ich na weselu, koleżanka siedziała tak , że ich nie widziała i nie zwracała uwagi na scenę, po godzince tak, skumała się ze to jest zespół a nie radio:)
Super zespół, idealny na wesela, solówki na saksofonie rewelacja, ludzie bawili się na całego.
Polecam w 100 % nie zawiedziecie się. Pan Piotr miły i naprawde super prowadzi zespół.
Zero fałszu.
Godni polecenia.!!!
Mieliśmy ich na weselu, koleżanka siedziała tak , że ich nie widziała i nie zwracała uwagi na scenę, po godzince tak, skumała się ze to jest zespół a nie radio:)
Super zespół, idealny na wesela, solówki na saksofonie rewelacja, ludzie bawili się na całego.
Polecam w 100 % nie zawiedziecie się. Pan Piotr miły i naprawde super prowadzi zespół.
Zero fałszu.
Godni polecenia.!!!